Sari la conținut

SILISTRA 16.03.2019


MIHAI VARADERO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 3 ore, MIHAI VARADERO a spus:

Pentru sambata propun o mica excursie pana la silistra. Intalnirea la ora 10.15 in omv 1 decembrie. Plecarea la 10.30. Mergem lejer pana la tinta dar apoi ne intoarcem si luam masa de pranz la tutrakan.

Salut Bogdan. Plecarea este pe ruse, tutrakan silistra. Eu si Marius nu prea agreem bacul de la silistra. Ne vom intoarce pe acelasi drum cu oprire de masa la tutracan. Dar daca tu vrei sa te intorci cu bacul nu e problema.

Diar: am apucat sa stabilim pentru sambata. Marius nu poate altfel. Dar e vreme buna sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

Bogdan  - mi-ar face placere sa mergi si tu, n-am mai mers de mult, ultima tura a fost pana la sighisoara, cand am prins gheata neagra pe jos in zona comarnic- azuga :)   A mers si Luigi cu noi, iti amintesti ?

 

DiarM ,  eu pot merge pana la urma si duminica,  numai daca vremea sambata va fi cu nori / ploaie 

 

am intrat intr-un usor sevraj si am nevoie de o iesire

 

cel mai bine hotaram sambata dimineata pe la 8 45 aruncam o privire ce cer spre sud si vedem ce facem

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sambata am misiuni in familie, dar daca se poate duminica merg si eu. Plus ca vad ca au schimbat putin prognoza si vremea arata mai frumos duminica.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, magarusulmarius a spus:

salutare

 

Bogdan  - mi-ar face placere sa mergi si tu, n-am mai mers de mult, ultima tura a fost pana la sighisoara, cand am prins gheata neagra pe jos in zona comarnic- azuga :)   A mers si Luigi cu noi, iti amintesti ?

 

DiarM ,  eu pot merge pana la urma si duminica,  numai daca vremea sambata va fi cu nori / ploaie 

 

am intrat intr-un usor sevraj si am nevoie de o iesire

 

cel mai bine hotaram sambata dimineata pe la 8 45 aruncam o privire ce cer spre sud si vedem ce facem

 

 

Salut Marius,da imi amintesc, au trecut multi ani de atunci.

 

Mi-am dat seama ca sambata am treaba, voi merge duminica pe traseul Calarasi-Chiciu-Tutrakan-Ruse-Buc.

 

Duminica va fi cald, deci bine si ma bucur ca s-a hotarat lumea pentru duminica, poate ne potrivim si la traseu.

 

Editat de road_runner 1400
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti

Daca reusesc sa aman obligatia de duminica, vin si eu. Nu ne stim inca, dar si asta-i frumusetea la  mobre , aduce oamenii impreuna. 

...adica ele mobrele aduc oamenii impreuna (ca mama gramatica sa nu se oripileze)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! As merge si eu,dar pe portiunea Calarasi-Silistra-Ruse-Bucuresti,fiind din Calarasi,urmand sa ma intorc singur la Calarasi. Daca nu va deranjeaza,lasati-mi un pm unde sa va dau nr meu de telefon,ca sa ma anuntati cand ajungeti la Calarasi. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Folositi bacul de la Ostrov ca alternativa de intoarcere, a fost schimbat cu unul nou si rapid, drumul de la Calarasi la Lehliu este liber si foarte bun. Eu fac drumul asta de 2-3 ori pe an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as merge cu bac ul dar am o frica  viscerala de apa,,,,nu stiu sa inot prea bine ,,, poate de aici si frica asta de bac.

intru in panica si ma gandesc cu groaza cum dracu inot eu 200 - 300 m pana la malul celalalt, daca se intampla ceva

 

@stefrusu, noi cred ca ajungem pe la 13 30 la silistra, tel meu 0722564401

 

la antimovo, langa tutrakan este un lac frumos , nu ne abatem prea mult de la drumul principal, facem doar niste poze si o oprire f scurta

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai, cand ai spus intalnire la OMV 1 decembrie, te-ai referit banuiesc la localitate, dupa Jilava. Initial m-am gandit la bulivardul 1 decembrie 1018, dar nu stiu niciun OMV pe acolo. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...