Sari la conținut

SILISTRA 16.03.2019


MIHAI VARADERO
 Share

Postări Recomandate

Flipper: da, e omv-ul de la iesirea din buc spre giurgiu. Dupa comuna jilava urmeaza comuna 1 decembrie. Ruga mintea mea la participanti este sa respecte ora de intalnire.

Vom alimenta la omv si apoi direct la frontiera. O sa mai oprim cinci minute la giratoriul de dupa pctf sa cumparam eventual ceva leva. 

Ar trebui sa bagam si ceva incantatii catre barbosu sa ne dea soare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu privire la ora e clar,  cine nu-i la timp, PA! Absolut de acord. Barbosu cum spui tu, clar tine cu noi si la Silistra e frumos dupa info meteo. 

Nu stiu cam cati vom fii si cu ce mobre, sper insa spre binele tuturor sa respectam regulile mersului in grup, sigur le cunoastem toti. 

Hai ca mai e putin 👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor - nu va sunt cunoscut, inca - dar era cat pe ce sa vin si eu ... insa acum 5 sec mi-am dat seama ca am numere rosii :( 

deci, cu mare parere de rau, trebuie sa raman acasa :(

(dupa 01.04 sper sa reusesc sa ma "integrez" si eu - daca o sa mai organizati ceva iesiri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mine “the more the merrier” cum zice francezul 🤣🤣👍

si cum o cheama pe noua mobra?

Baieti, imi pare rau ca n-am putit sa vin. Poate data viitoare imi iese. 

Have fun!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, DiarM a spus:

Ce am inteles eu din toata excursia asta?

Trebuie neaparat sa mai dau o tura pana in giurgiu, poate o mai prind pe vamesa aia sa ii zic ca vreau sa ma insor cu ea :))

👍 Acum regret si mai mult ca nu am putut merge. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, frumoasa tanti vamesa, chiar m-a întrebat dacă mai trecem pe acolo zilele ce urmează... M-a rugat sa nu-i divulg numărul de telefon... 

În rest, toată lumea bine acasă? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am urmarit topicul vostru si credeam ca sunteti mai tinerei, vad burtosi ,cheliosi ,oare unde sunt tinerii motociclisti?...probabil la tastatura, nu de alta dar si eu mai am putin si fac 60, numai bine!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mai baieti. O situatie financiara deficitara m-a impiedicat sa ma alatur voua dar se va rezolva... sper, abia a inceput vanzoleala 2019 in definitiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, l.u.v a spus:

Tinereii au citit pe facepok ca sub 16-17 grade e periculos, asfaltul nu are aderenta. Noi suntem mai inconstienti si ne riscam vietile in conditiile date. ☠️

 

Asta merita pusa la semnatura 😁 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, l.u.v a spus:

Tinereii au citit pe facepok ca sub 16-17 grade e periculos, asfaltul nu are aderenta. Noi suntem mai inconstienti si ne riscam vietile in conditiile date. ☠️

 

la pensionari are aderenta asfaltul spre Silistra  ... reisarii lui Mentalist au mers la asfaltul ala alunecos spre Veliko ...iar incepatorii au dat o tura la Arc si dupa aia pe pista de biciclete in Herastrau 😀

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Filmare raw. Din pacate se aude oribil din cauza vantului, sper sa rezolv problema dupa ce imi vine extensia de parbriz si o sa imi comand si un windslayer(burete) pentru camera. 

Calitatea pe youtube pare super mega naspa pe 1080p, se vede foarte bine video in pc. Nu stiu de ce scade youtubul calitatea sau daca e vreo optiune sa imi pastreze cand uploadez.

Acum 2 ore, DiarM a spus:

 

Filmare raw. Din pacate se aude oribil din cauza vantului, sper sa rezolv problema dupa ce imi vine extensia de parbriz si o sa imi comand si un windslayer(burete) pentru camera. 

Calitatea pe youtube pare super mega naspa pe 1080p, se vede foarte bine video in pc. Nu stiu de ce scade youtubul calitatea sau daca e vreo optiune sa imi pastreze cand uploadez. Imi e super lene sa ma apuc sa editez, poate pe viitor o sa acord mai multa atentie.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se simte putin naspa cu ea pe casca avand in vedere ca nu prea mai esti aerodinamic si iti bate vantul direct dar sper sa se schimbe asta dupa ce imi vine extensia de parbriz. In plus in mai trebuie sa imi vina chestia asta sa o montez in barbie pe casca - > https://www.ebay.com/itm/New-Motorcycle-Helmet-Chin-Mount-for-GoPro-Fit-Shoei-RF-series-Bell-Qualifier/232811586947?hash=item3634a6e583:g:QaUAAOSw-0RbKOxH&frcectupt=true

 

Sau poate o montez pe piept dar eu nu filmez sa fac filme pentru youtube. Pur si simplu am camera sa fie acolo, in caz de ceva am filmul. Cand ajung acasa ma uit pe ele si le sterg daca stiu ca nu am filmat decat drumul.

Editat de DiarM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...