Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut, cumpar Yamaha FZ1, de preferat varianta fara carene, an minim 2007, maxim, intr-un buget de 4300 euro. Tin sa precizez ca vreau sa verific daca are volanta magnetou de la stator schimbata cu varianta noua, care nu are probleme.

Ma deplasez maxim 100 km de bucuresti, asta deoarece acum cateva zile am fost la peste 200 km departare de bucuresti ca sa vad o motoreta care nu era deloc cum spunea proprietarul, si nu am chef sa ma plimb pe drumuri degeaba.

Daca stiti pe cineva, imi puteti lasa un mesaj aici pe forum, sau la 075-30-67-490.

Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, unaetnumitsirc a spus:

Ma deplasez maxim 100 km de bucuresti, asta deoarece acum cateva zile am fost la peste 200 km departare de bucuresti ca sa vad o motoreta care nu era deloc cum spunea proprietarul, si nu am chef sa ma plimb pe drumuri degeaba.

In cazul deplasarii, vanzatorul este rugat sa il astepte pe cumparator cu o bere rece, pentru ca acum cateva zile cand fost la 200km departare s-a deshidratat teribil. 😁 Spor la cumparaturi

Partajează acest post

Link spre post

Salut! De curiozitate, despre ce probleme cu volanta magnetou vorbesti?

PS: Ai luat "exemplar" pana la urma?

Partajează acest post

Link spre post