Sari la conținut

Verificare Moto


MLS
 Share

Postări Recomandate

După cât văd eu în anunț ar fi ok mobrele. Dacă are actele în regulă și poate demonstra numărul real de km nu prea ai ce să mai vezi. Pune-l să îți trimită poze din mai multe unghiuri și de aproape și o să vezi tu dacă e ceva în neregulă. Mă pot duce să văd eu mobrele dar crede-mă că în afară decât să mă lase să le privesc nu pot face altceva. De obicei vânzătorul stă de vorbă serios doar cu cel care are banul la el și vrea să o cumpere. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Fazeru a spus:

După cât văd eu în anunț ar fi ok mobrele. Dacă are actele în regulă și poate demonstra numărul real de km nu prea ai ce să mai vezi. Pune-l să îți trimită poze din mai multe unghiuri și de aproape și o să vezi tu dacă e ceva în neregulă. Mă pot duce să văd eu mobrele dar crede-mă că în afară decât să mă lase să le privesc nu pot face altceva. De obicei vânzătorul stă de vorbă serios doar cu cel care are banul la el și vrea să o cumpere.  

 

 

ms colegule. Zice ca honda deja i-a scos carte si ii poate scoate si numere rosii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No, atunci, repet, pune omul să îți facă multe poze de peste tot, le privești cu atenție și te convingi. O mobră dacă are km ăia reali trebuie să fie în toate mințile ei. Dacă are carte e ok, îi scoate numere roșii și te duci pe ea până în București. Dacă nu crapă până acolo înseamnă că e bună. Glumesc! Numa bine. 

Editat de Fazeru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un pont:zspune-i sa-ti faca poze cu DOT-ul anvelopelor si sa vezi daca corespund la km aia cu anul de fabricatie.

Ar trebui sa fie 2013,cel mult 2014.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...