Jump to content

SMAEB - ziua a doua. Oameni si motociclete.

majesty 41

Honda sw t400 2009

Recommended Posts

Se vinde sw t 400,an 2009,km cca 33000.in tara din 2016,cumparat de la privat din italia de catre un vecin de al meu. La mine din 2017.revopsit alb din motive de gusturi, nu de altceva. Tehnic functioneaza totul foarte bine, acceleratie liniara fara tremurat si se opreste pe la 160.consum in bucuresti undeva la 5 conform CB. Are parbriz sport, toba sport care suna foarte bine, alarma, top case original. Estetic... Fiind un tip pretentios incerc sa descriu totul cat mai corect. Am ciupit frana fata si l am scapat pe partea stg la o viteza f mica. De aici niste julituri pe prag care pe unii ii poate deranja iar pe altii nu. Personal am vazut multe scutere,, impecabile care aratau mai rau. Lipsa o carena din jurul farurilor. A fost prinsa prost se pare iar dupa tranta a stat mai prost. La un drum afara a zburat si s a crapat. Cu putina rabdare se poate lua cu 50-60 de pe subito. Guma fata este aprope noua, cea spate un tip pretentios ar schimba, altul ar mai merge si anul acesta. Franele ok. Acum 2zile s a schimbat uleiul, filtrul si filtrul de aer. Nu am la el toba originala si parbrizul original. Cand l am cumparat a ramas sa le iau de la vanzator insa intre timp m am mutat si nu am mai fost interesat sa le iau. Pretul este fix fara negocieri,doar vazut placut, controlat, probat, luat. Cu siguranta este un pret corect. 2000Euro.tel 0722614485

DSC_0073.JPG

temp0.jpg

temp3.jpg

temp2.jpg

Și se poate vedea în...? 

Se poate vedea in bucuresti, zona spital Fundeni 

Cureaua a fost schimbata la cca 32000km pe mitsubosi, la scuter centre.