Sari la conținut

Asociatia motoADN lansează petiția pentru extinderea programului RABLA


MotoADN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 199
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Personal vad o problema si anume printr-un astfel de program se va saraci si mai mult piata (si asa foarte mica in RO) a pieselor/motocicletelor SH care pentru unii este foare importanta... cei cu motociclete mai vechi vor intampina si mai multe probleme in a mai gasi piese de schimb.. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Flower-Power a spus:

Am votat și aș dori să știu și cine stă în spatele proiectului. Multumesc.

 

www.motoadn.ro . Aveti acolo toate detaliile si mai mult de atat puteti deveni si dvs. unul dintre oamenii din spatele proiectului dacă alegeți sa va alăturati Asociației. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu înțeleg dacă procedez cum trebuie, am dat click pe secțiunea de membrii și apare o fereastră cu un formular de înscriere,  pe cand eu doresc să cunosc mai multe informații legate de cine a înființat acest ONG, persoane, pozele fac cât o mie de cuvinte.

 

 

Screenshot_20190328-210158_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20190328-210322_Samsung Internet.jpg

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, Flower-Power a spus:

Nu înțeleg dacă procedez cum trebuie, am dat click pe secțiunea de membrii și apare o fereastră cu un formular de înscriere,  pe cand eu doresc să cunosc mai multe informații legate de cine a înființat acest ONG, persoane, pozele fac cât o mie de cuvinte.

 

 

Screenshot_20190328-210158_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20190328-210322_Samsung Internet.jpg

am corectat eroarea - de fapt nu era o eroare dar nu era clar. daca accesati meniul despre noi aveti toate detaliile asteptate.

meniul membri era dedicat inregistrarii de noi membri si acum a fost redenumit. 

va multumim

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Fury said:

Personal vad o problema si anume printr-un astfel de program se va saraci si mai mult piata (si asa foarte mica in RO) a pieselor/motocicletelor SH care pentru unii este foare importanta... cei cu motociclete mai vechi vor intampina si mai multe probleme in a mai gasi piese de schimb.. 

Aaaaa, what?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc pentru invitație și pentru ca ați modificat siteul pentru o mai bună accesare.

Am accesat sectiunea despre noi , echipa noastră iar informația fiecărui membru o găsesc minimală spre inexistentă.

Pozele au același cadru, omul cu casca în mâna dreaptă. Poate ne împartașiți pe viitor mai multe detalii legate de dânșii. Este o constatare venită din partea unei persoane de bună credință, vă asigur. Cu tot respectul, o persoana care are locația în Madagascar sau Uzbekistan , Italia, Franta ,nu ma mișcă in vreun fel anume , spun asta fără sa vreau sa jignesc pe cineva.

Mulțumesc  incă o dată !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Flower-Power a spus:

Mulțumesc pentru invitație și pentru ca ați modificat siteul pentru o mai bună accesare.

Am accesat sectiunea despre noi , echipa noastră iar informația fiecărui membru o găsesc minimală spre inexistentă.

Pozele au același cadru, omul cu casca în mâna dreaptă. Poate ne împartașiți pe viitor mai multe detalii legate de dânșii. Este o constatare venită din partea unei persoane de bună credință, vă asigur. Cu tot respectul, o persoana care are locația în Madagascar sau Uzbekistan , Italia, Franta ,nu ma mișcă in vreun fel anume , spun asta fără sa vreau sa jignesc pe cineva.

Mulțumesc  incă o dată !

va asteptam la SMAEB sa ne cunoasteti! Din pacate nu putem sa scriem pagini intregi intr-o sectiune de prezentare! Intelegem imsa opinia dvs si speram sa cititi cu interes viitoarele articole detaliate despre fiecare din membrii asociatiei.

Persoana despre care vorbiti este dl Serge Rameau - si are statut de ambasador al Madagascarului in Romania ocazie cu care sta aici cam 90% din timp. Este nascut in Romania si merge cu motocicleta mai mult ca multi dintre noi - fara sa avem intentia de a  jigni pe cineva. Va invitam sa accesati si sa vizionati filmul cu un scurt interviu al dl Rameau. Speram sa aveti placerea de a l cunoaste. 

 

Editat de MotoADN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, 

M-am înrolat și eu în aceasta hora!

Sunt fan motociclete vechi, a mea este din '87, nu v-a ajunge la programul rabla, dar sunt multe tinere care sunt demne de ghena!

Hai cu rabla pt motoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, beast a spus:

Salut, 

M-am înrolat și eu în aceasta hora!

Sunt fan motociclete vechi, a mea este din '87, nu v-a ajunge la programul rabla, dar sunt multe tinere care sunt demne de ghena!

Hai cu rabla pt motoare!

Ne bucurăm si iti multumim pentru vot. Si vrem sa iti facem o "surpriza" plăcută:  extinderea programului Rabla asa cum am propus-o noi se refera la predarea unei mașini vechi și cumpararea unei motociclete sau scuter nou, tocmai fiindca suntem conștienți că motociclete vechi sunt putine, de cele mai multe ori bine conservate dar sunt si foarte iubite! Toate amănuntele le găsești pe www.motoadn.ro

Editat de MotoADN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, Santon a spus:

multumim! suportul comunitatii moto conteaza enorm de mult. Se pare ca schimbareape 2 roti a inceput. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sper ca voi sa deveniti o adevarata entitate, sa va faceti cunoscuti, sa invatati si sa nu repeteati greselile AMR-ului.... Chiar e nevoie de o astfel de asociatie... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Metal Heart a spus:

Eu sper ca voi sa deveniti o adevarata entitate, sa va faceti cunoscuti, sa invatati si sa nu repeteati greselile AMR-ului.... Chiar e nevoie de o astfel de asociatie... 

Depunem toate eforturile sa ne facem cunoscuti si aici avem nevoie de suportul fiecaruia dintre voi. fie ca povestiti prietenilor despre noi fie ca decideti sa va implicati mai mult si alegeti sa deveniti membru sau voluntar.

AMR are meritul de a fi deschis un drum. din respect pentru comunitate nu am vrea sa intram in dispute pe acest subiect. 

motoADN este un proiect nou si speram sa adunam cat mai multe persoane langa noi si sa avem cat mai multe discutii deschise dar fara orgolii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, MotoADN said:

 

AMR are meritul de a fi deschis un drum. din respect pentru comunitate nu am vrea sa intram in dispute pe acest subiect. 

 

Desigur, nici nu incape discutie de asa ceva. 

Evident ca odata cu cresterea numarului de membri afiliati, altfel se pot negocia lucrurile. 

Mult succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, Metal Heart a spus:

Desigur, nici nu incape discutie de asa ceva. 

Evident ca odata cu cresterea numarului de membri afiliati, altfel se pot negocia lucrurile. 

Mult succes!

Multumim - va asteptam la SMAEB pentru a va povesti despre ce vrem sa facem. Cu cat suntem mai multi cu atat vom avea o voce mai puternica. Apreciem eforturile membrilor asa ca am incercat sa rasplatim acest efort, si va invitam sa cititi beneficiile primite de ei care care se alatura asociatiei fie ca sunt membri fie ca sunt voluntari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, MotoADN a spus:

va asteptam la SMAEB sa ne cunoasteti! Din pacate nu putem sa scriem pagini intregi intr-o sectiune de prezentare! Intelegem imsa opinia dvs si speram sa cititi cu interes viitoarele articole detaliate despre fiecare din membrii asociatiei.

Persoana despre care vorbiti este dl Serge Rameau - si are statut de ambasador al Madagascarului in Romania ocazie cu care sta aici cam 90% din timp. Este nascut in Romania si merge cu motocicleta mai mult ca multi dintre noi - fara sa avem intentia de a  jigni pe cineva. Va invitam sa accesati si sa vizionati filmul cu un scurt interviu al dl Rameau. Speram sa aveti placerea de a l cunoaste. 

 

Plăcerea va fi reciprocă, sunt convinsă.

Apreciez faptul că site-ul a fost modificat și este mai prietenos așadar discuția are o notă constructivă, exact așa cum dorim.

Pentru că sunt interesată de astfel de proiecte îmi exprim o idee in calitate de potential viitor membru.  V-as sugera să nu excludeți ca variantă de înscriere ca membru cu drepturi depline persoanele care aleg să direcționeze impozitul anual pe venit.

O să dau curs invitației dvs la dialog, ne vedem la SMAEB pentru discuții detaliate legate de proiectele si maniera desfașurării acestora, așa cum sunt văzute de dvs. Sunt încântată când există bunăvoință și inițiativă.  

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...