Sari la conținut

Earlybird @ SMAEB 2019


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

Ce excrocherie! Dacă alegi să plătești prin orange reducerea e de 2 lei! La propriu, 12.26€ la cursul de azi de 4.75 = 58.25 lei. 🤬

IMG_20190407_201604.jpg

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Aveti un cost de procesare plata care nu tine nici de SMAEB, si nici de IaBilet.ro, ci este al companei de telefonie. Este evidentiat clar, dupa cum se poate observa.

Cred ca daca platiti cu cardul nu aveti nimic suplimentar.

 

Echipa SMAEB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca EARLY BIRD e 30 de lei, ok... justificat, sa zicem.

La fata locului ... cat va fi biletul? sau... pana cand e acest EARLY BIRD si ... in ce consta reducerea ca imi iau bilet anticipat? 

Cele bune,

Alex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Înțeleg că early bird 😜 a fost în weekend. Probabil prețul întreg e 30 lei/bilet, am luat duminică plătind cu cardul 2 bilete cu 54 lei. Orange sau Vodafone ar fi fost 58 lei și ceva mărunțiș, maximă reducere de nici 2 lei!

Sper să nu fie 25 lei biletul la intrare!😈

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul acesta reusesc organizatorii sa faca o garderoba unde sa-si lase echipamentul o parte dintre cei veniti? 

Sau o sa fiti surprinsi de treaba asta si iar o sa fie casti pe post de sapca? Altfel, e o placere sa cari echipamentul vreo 2-3 ore, o placere!

 

Eu nu vin cu moto si o sa vizitez vineri. sic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte curios cum va fi salonul in acest an. Sper sa fie mai mare, cu mai multi expozanti. Si mai sper ca vom putea duce cumparaturile la masina fara a plati din nou bilet. Asa a fost si in anii precedenti.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Acum 12 ore, Alexandru Boros a spus:

Sa inteleg ca EARLY BIRD e 30 de lei, ok... justificat, sa zicem.

La fata locului ... cat va fi biletul? sau... pana cand e acest EARLY BIRD si ... in ce consta reducerea ca imi iau bilet anticipat? 

Cele bune,

Alex.

Buna seara,

 

Earlybird (10% reducere) a fost in weekend-ul 6-7 Aprilie. Pretul biletului este 30 RON, atat online cat si la locatie. Diferentiera intre pretul online si cel la eveniment se va face incepand cu editia viitoare.

 

Acum 10 ore, warlock a spus:

Anul acesta reusesc organizatorii sa faca o garderoba unde sa-si lase echipamentul o parte dintre cei veniti? 

Sau o sa fiti surprinsi de treaba asta si iar o sa fie casti pe post de sapca? Altfel, e o placere sa cari echipamentul vreo 2-3 ore, o placere!

 

Eu nu vin cu moto si o sa vizitez vineri. sic!

 

Din pacate nu putem face garderoba. Pe langa costurile foarte mari (locatie, rafturi, paza, personal, sistem evidenta, etc) exista o mare problema in ceea ce priveste eventualele plangeri in ceea ce priveste deteriorarea echipamentului (in particular la casti). Din pacate nu avem o solutie viabila pentru garderoba, si nu vrem sa facem o experienta. 

Daca insa exista o entitate care doreste sa faca acest lucru, ca un business, ne poate contacta.

Acum 8 ore, Kosh a spus:

Sunt foarte curios cum va fi salonul in acest an. Sper sa fie mai mare, cu mai multi expozanti. Si mai sper ca vom putea duce cumparaturile la masina fara a plati din nou bilet. Asa a fost si in anii precedenti.

 

Va rog sa nu dezinformati! Nu e existat niciodata vreo restrictie in a iesi si a reintra la eveniment in cazul in care mergeti pana in parcare. 

 

Cu stima,

Echipa SMAEB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, ADMIN a spus:

Nu e existat niciodata vreo restrictie in a iesi si a reintra la eveniment in cazul in care mergeti pana in parcare. 

 

Confirm, am făcut asta în nenumărate ediții, fie ca am dus o baterie sau o geaca la mașină , am intrat înapoi fără probleme. Inclusiv când a fost organizat la romaero 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ADMIN changed the title to Earlybird @ SMAEB 2019

Mi-a ieșit pe nas biletul electronic!🤬

La intrare era o fată care a pozat codul afisat pe ecranul telefonului meu - POZAT, NU SCANAT!!! - a trimis poza nu știu cui și a așteptat la telefon confirmarea!! Cel puțin 3 minute am stat în "no man's land" până a venit confirmarea (probabil transcria de mână codul și îl căuta în vreun Excel persoana de la capătul celălalt al firului) și mi s-a permis accesul!🤬 Cei cu bilete analogice treceau unul după altul! 🤬 Asta vineri la 15.10, când nu era afluență de vizitatori! Mâine dacă se păstrează același sistem informatic o să fie urgie!

Viața bate filmul și biletul de hârtie pe cel electronic! Sau o fi durat atât că nu știa dacă să îmi dea sau nu casca aia? Pardon, basca.:crack:

Smaeb, te iubim

Că ca tine nu găsim!

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă n-ar fi fost alți "pozați" așteptând când am ajuns eu, nu aș fi așteptat puțin și până să ajung la poză, + alți 5-6 fericiți după mine care așteptau eliberarea mea pt a fi preluați, aș putea crede că am fost tratat preferențial! 😈

Poate doar la câștigătorul băștii lui Rossi o fi durat atât. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...