Sari la conținut

Mesaj de interes general pt racerii de sos berceni noaptea.


Postări Recomandate

bai bulangiule care la 20:50 ai zburatacit ca uliu pe gaini batrani si copii pe trecerea de pietoni din fata spitalului ca veneai tu cu 100+ si mana in claxon data viitoare poate ai noroc sa fiu mai aproape ca asa o lesa de caine iti fuck peste casca de te duci in sant direct si poate scapam de tine pt totdeauna dobitoc infect ce esti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, belogerer a spus:

bai bulangiule care la 20:50 ai zburatacit ca uliu pe gaini batrani si copii pe trecerea de pietoni din fata spitalului ca veneai tu cu 100+ si mana in claxon data viitoare poate ai noroc sa fiu mai aproape ca asa o lesa de caine iti fuck peste casca de te duci in sant direct si poate scapam de tine pt totdeauna dobitoc infect ce esti.

Sa vezi ce este in centru...

Oricum, donatorii aia de organe ce se pretind motociclisti nu se conecteaza pe forumul asta.

Nu e frumos, dar selectia naturala o sa-si spuna cuvantul.

Pana atunci, trebuie luat atitudine. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Mesaj de interes general pt racerii de sos berceni noaptea.

In zona aia mereu se merge cu viteza si nu inteleg de ce. 

Oricum atitudinea ta nu este cea mai potrivita. Violenta aduce exclusiv violenta, nu?

Ce crezi ca rezolvi daca il caftesti pe respectivul, admitand ca il prinzi? Ca el mai sunt sute

Tipul motocicletei care gonea chiar este irelevant

Editat de andrei111
typo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Nu mai confundati strada cu ringul .Aia care aveti chef de bataie mergeti in ring.

 

 

E plina tara de mini-Badea.

 

 

In ring nu este permisa tastatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

31 minutes ago, goe 75 said:

Nu mai confundati strada cu ringul .Aia care aveti chef de bataie mergeti in ring.

 

 

E plina tara de mini-Badea.

 

 

In ring nu este permisa tastatura.

Cred ca vor castiga cei cu tastatura mecanica !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema nu e cu motocicletele in sine sau cu oamenii care aleg sa mearga pe un anumit tip de motocicleta. Problema e cu idiotii care se cred reisari si fac doar galagie si ii deranjeaza pe altii. Oricum, din categoria coate goale, tobe sparte am vazut si multi chopperisti care efectiv aveau explozii sub c_ur, nu motociclete, sau "mult zgomot pentru nimic", cum ar spune Shakespeare. Inteleg ca tobele galagioase salveaza o plua, insa hai sa nu fim nesimtiti si sa trezim tot cartierul ca mergem noi pe motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum patru ani la Lacu Roșu era un HD cu țevi de 10 cm grosime, finala mult peste 20 cm. La 5 metri de el, la relanti, mă izbea în piept fiecare detonație. Când a plecat, nu-mi mai simțeam urechile. Pe lângă ce avea omul, toba mea LV e pistol cu apă. Nu știu dacă avea dopuri jupânul. Noaptea cred că e tragedie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 30 minute, Lucian_M a spus:

Acum patru ani la Lacu Roșu era un HD cu țevi de 10 cm grosime, finala mult peste 20 cm. La 5 metri de el, la relanti, mă izbea în piept fiecare detonație. Când a plecat, nu-mi mai simțeam urechile. Pe lângă ce avea omul, toba mea LV e pistol cu apă. Nu știu dacă avea dopuri jupânul. Noaptea cred că e tragedie.

 

Da ma, dar aia nu prea merg cu ele... si cu atat mai putin noaptea, ca atunci e intuneric.

La modul serios, nu prea am auzit cruisere/choppere sa urle pe strazi noaptea tarziu. Rar cate un supermoto... si majoritar vitezane, 4 in linie cu burlan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...