Sari la conținut

M.A.N. Romania - info 2019 & user Gospodarul


Postări Recomandate

  • Admin

Buna seara,

 

Avand in vedere nenumaratele avertismente si solicitari de a nu mai folosi topicul de intalniri pentru reclama (exagerata) a firmelor participante la intrunire, userul Gospodarul a fost suspendat definitiv iar mesajele ascunse/sterse.

In fiecare an a fost aceeasi problema, mesajele fiind editate sau sterse, iar userul atentionat si/sau suspendat. De fiecare data au fost lasate informatiile cu scop informativ (chiar si cele cu caracter comercial), dar care respecta bunul simt.

Anul acesta au fost deja doua incidente, una avand suspendare de 30 de zile. Userul a avut posibilitatea sa le parcurga atat pe forum cat si prin emailul cu care este inregistrat mesajele noastre, existand confirmarea citirii.

 

Din pacate rugamintile noastre au fost ignorate permenent, senzatia noastra fiind ca s-a dorit sa se ajunga in aceasta situatie, urmand varianta (clasica) de victimizare!

 

 

Website: http://www.motoraliulanualnational.ro/

2019: http://www.motoraliulanualnational.ro/m-a-n-romania-editia-a-vii-a/

Facebook: https://www.facebook.com/motoraliulanualnationa/

 

Cu stima,

Admin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu inteleg, ma depaseste! Adica SMAEB.ul daca mentioneaza marcile prezentate la expozitie, se considera tot o incalcare? Sau daca noi navigand pe forumul asta si dam de reclame care intra peste ceea ce cautam e altceva? Abia ce citisem ce expozanti ajung la intrunirea aia disputata si vrand sa revad, a diaparut... Am ramas cu intrebarea😌

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Buna seara,

 

SMAEB-ul este in realitate finantatorul Motociclism.ro. Mai mult, SMAEB are forum dedicat, tocmai pentru a nu interfera cu alte sub-forumuri. 

Este vorba de folosirea in scop (excesiv) comercial a sub-forumurilor non-comerciale, si peste aceasta, ignorarea solicitarilor noastre, repetate, an de an.

 

Admin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Intreb, nu cunosc contextul. Dar nu se putea muta topicul, direct la subforum bursa, categoria altele? Daca tot a devenit o reclama la un eveniment comercial? Asa se rezolva totul? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, george13 a spus:

Hai ca esti prieten cu Raluca Carlan.

mortaaaal! :) 

you made my day!

+1

 

Acum 2 ore, Kagemusha a spus:

 

On topic: nu ne convin regulile, ne putem muta pe alt forum. Omul a fost avertizat dar, aparent, nu l-a durut nici în dos. 

Simplu. Punct. Restu' e poveste....

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, ADMIN a spus:

Buna seara,

 

 userul Gospodarul a fost suspendat definitiv iar mesajele ascunse/sterse.

 

Cu stima,

Admin

Buna ziua,

Asta nu cred sa fie o problema. Poate sa-si faca alt cont si sa-si continue activitatea fara probleme, asa cum au facut-o si o fac si alti useri. La cate conturi clonate sunt pe aici, unul in plus sau in minus nu cred ca mai conteaza.

Sa auzim de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Acum 6 ore, george13 a spus:

Hai ca esti prieten cu Raluca Carlan.

Sper ca gusti gluma .

Buna ziua,

 

Vom verifica sesizarea facuta de catre dvs. In cazul in care se dovedeste adevarata, vom proceda la auto suspendare cont Admin pentru 30 de zile.

 

Cu stima,

Admin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, ADMIN a spus:

Buna ziua,

 

Vom verifica sesizarea facuta de catre dvs. In cazul in care se dovedeste adevarata, vom proceda la auto suspendare cont Admin pentru 30 de zile.

 

Cu stima,

Admin

😂 cineva chiar are simțul umorului ! Așteptăm verificarea și răspunsul oficial. 

 

 

Buna ziua,

În urma procesului de introspecție ex. Unde se duce mintea mea atunci când mă aflu în plină reverie, ce aș face cu timpul meu liber dacă nu m-ar distrage nimic , ce mă ține treaz noaptea, am fost prea dur cu mine/ cu persoana în cauză, despre ce vorbesc cel mai des, am concluzionat :Răspunsul sesizării este negativ, astfel că nu se va proceda la auto-suspendare.

Cu deferență,

Admin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In masura posibilitatilor, merg la cat mai multe intruniri pt ca asa este frumos si asa ma simt bine. Ofticatii sa se uite de pe margine, dupa tastatura ori sa imparta sentimentul la televizor

Frustrari pot aparea oricand pe fond psihic, dar nu avem de ce ne otravi noi cu fierea altora.

V.as invita cu drag la circa 10intruniri ce le incerc/ propus pt anul asta, dar nu e loc de publicitate😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, Paca a spus:

Daca se facea si galben era genial :))))  si multa lume oropsita il intampina in urale !  

in clubul ala nu-l primim, e prea exclusivist, ;) ....nu se incadreaza si nici nu e pregatit.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e blestemul sutelor de motociclisti pacaliti de Gospodaru la MAN 2018. Nu pot sa uit cat de miselesc i-a inselat. A publicat pe toate afisele ca pretul de intrare e 30 de lei, iar la intrare a cerut 40. Nici macar in ultima zi inainte de MAN nu a anuntat. A preferat calea miseleasca, sa pacaleasca sute de motociclisti. Stia ca odata ajuns omul acolo de la sute de kilometrii nu se mai intorcea pentru 10 lei. Chiar credea Gospodarul ca marsavia asta va scapa nepedepsita? Nu pot decat sa ma bucur pentru aceasta suspendare a contului lui Gospodarul. Pentru marsavia comisa a primit exact ce a meritat. Anul asta nu o sa isi mai burduseasca portofelul.

Editat de raluca_carlan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 15.04.2019 la 13:16, ADMIN a spus:

 

Doar oamenii de o anumita factura se bucura de raul/patzania altuia. Doamna, v ati facut auzita, ajunge. Mai aruncati mult cu... Ce aruncati? Gata, s a terminat, nu mai exista man. Sunteti mai fericita acum? De ce nu fCeti plangere la politie, etc? Daca omul v a furat? Eu cred ca va lipseste de fapt ceva.. Grav. Si nu, nu la aia ma gandesc, ci la educatie. Ar trebui sa luati si dvs o pauza, din partea admin ului, ca abuzati de contul dvs. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca gospodarul a comis-o si si-a luat permaban, pe merit din cate inteleg, o penalizare similara ar trebui sa isi ia si doamna marlan, pentru flame, hatespeech, si in general bagat ca musca in discutie fara niciun fel de motiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, dess a spus:

Daca gospodarul a comis-o si si-a luat permaban, pe merit din cate inteleg, o penalizare similara ar trebui sa isi ia si doamna marlan, pentru flame, hatespeech, si in general bagat ca musca in discutie fara niciun fel de motiv.

 

Agree!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, dess a spus:

Daca gospodarul a comis-o si si-a luat permaban, pe merit din cate inteleg, o penalizare similara ar trebui sa isi ia si doamna marlan, pentru flame, hatespeech, si in general bagat ca musca in discutie fara niciun fel de motiv.

Mama ce tare esti. Ai facut un lucru nemaipomenit. Ai facut o femeie 'marlan'! Te simti mai barbat? Ti s-au umflat chestiile alea intre picioare? Ce macho esti tu acum. Ce lucru maret ai facut! Felicitari ...

Pentru ceilalti, vad ca va cam agitati. Care e cauza? A pierdut Gospodaru malaiu? Nu mai poate pacali niste fra... pardon motociclisti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, raluca_carlan a spus:

Mama ce tare esti. Ai facut un lucru nemaipomenit. Ai facut o femeie 'marlan'! Te simti mai barbat? Ti s-au umflat chestiile alea intre picioare? Ce macho esti tu acum. Ce lucru maret ai facut! Felicitari ...

Pentru ceilalti, vad ca va cam agitati. Care e cauza? A pierdut Gospodaru malaiu? Nu mai poate pacali niste fra... pardon motociclisti?

Uuuuu hai sa ne ascundem repede dupa marota misoginsimului ca asa ni se spune noua de catre starurile de pe instagram ca e bine. #methree

Faptul ca esti femeie nu exclude ca poti fi lipsita de bun-simt, respect, coerenta in exprimare sau de o capacitate de intelegere a unor argumente. La fel cum faptul ca ti-am asociat atributul de "marlan" nu are legatura cu sexul in spatele caruia te ascunzi de cate ori nu iti convine ceva. 

Si, ca sa stim cum stam, ca nu am mai avut ocazia sa ne incrucisam in discutii pana acum, eu nu respect pe nimeni just because. Faptul ca esti femeie, biker cu state vechi, nonagenar, etc e fix 0 daca nu ai 7 ani de-acasa, bun simt si capacitatea de a te conversa la un nivel supra-ameobic.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...