Sari la conținut

M.A.N. Romania - info 2019 & user Gospodarul


Postări Recomandate

2 hours ago, raluca_carlan said:

A pierdut Gospodaru malaiu? 

DAAAAAAAA! Maine intra in faliment!!!!! Adevarul este ca, fara forumul asta, nu mai afla lumea de MAN. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 17 ore, easy ride on! a spus:

M.A.N. se pretinde a fi Marea Adunare Naţională, Ministerul Apărării Naţionale sau Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg?

Întreb ...

MAN-ul se pretindea o afacere de jumulit banii de la motociclistii naivi. 

Acum 2 ore, XaeL a spus:

DAAAAAAAA! Maine intra in faliment!!!!! Adevarul este ca, fara forumul asta, nu mai afla lumea de MAN. 

Stai putin, ca acum am vazut ca e si pe facebook. Ma duc de indata sa imi fac cont ... si ma pun cu altileria grea pe Gospodarul. Ii demasc si acolo toate magariile facute. Nu scapa usor.

Gata. Am facut cunoscuta opinia si pe Facebook. Asa ca sa se stie de toata lumea.

A, si multumesc moderatorului Adidas pentru punctul de penalizare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ar fi istoricul tau de pe acest topic si de pe topicul sters, ar fi fost o incercare de gluma chiar reusita. 

Din pacate, reusesti doar sa iti cimentezi imaginea de personaj sinistru si usor dezaxat.

Partea buna este ca, fiind pe pagina de facebook a omului, vei lua block instantaneu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la block, vor citi destui. Scopul e sa afle cat mai multa lume ce s-a intamplat anul trecut. Deja am primit aprecieri la comentariile mele de acolo. Asta e destul. S-ar putea sa nu mai vina nimeni la MAN.

 

Editat de raluca_carlan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

35 minutes ago, raluca_carlan said:

Deja am primit aprecieri la comentariile mele de acolo. Asta e destul. S-ar putea sa nu mai vina nimeni la MAN.

 

Imi mentin opinia de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuun! Sa-nteleg ca @Gospo' a calcat pe bec, si s-a spart (becu'...nu useru')! Dar ce vina aveau topicurile cu poze, alea de la intrunirile cu MAN-u'...parca unu' sau doua deschise chiar de mine? Intreb fiindca multe din poze nu le-am postat io, si nu le-am salvat (stiind ca le gasesc oricand aici), si nu le mai am. In unele poze apar prieteni care acum nu mai sunt printre noi, iar alea erau poate ultimele amintiri impreuna...

Bine ar fi sa fie reabilitate si lasate pentru posteritate (pozele nu au vina, nu fac reclama, nu vorbesc, nu jignesc, nu fac nimanui concurenta...!). In rest, sa fim sanatosi...si norocosi!:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 ore, raluca_carlan a spus:

A, si multumesc moderatorului Adidas pentru punctul de penalizare.

sa fii fericita ca nu te-a ingalbenit :)

 

 

Acum 4 ore, ivan pedala a spus:

 

Bine ar fi sa fie reabilitate si lasate pentru posteritate (pozele nu au vina, nu fac reclama, nu vorbesc, nu jignesc, nu fac nimanui concurenta...!). 

bine punctat Ivane, ai dreptate!

...si dupa repunerea pozelor se poate inchide topicul si gata, asta basta, simplu

...desi e o munca destul de lunga si grea si rasplata e ''multumesc'' in cel mai bun caz ;)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca chiar esti curioasa, punem mana de la mana, cat poate fiecare, acolo, si facem cheta de o intrare ca sa te trimitem in locul astora care nu mergem. Te bagi?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 46 minute, raluca_carlan a spus:

Hi, hi hi. Gospodarul va avea o surpriza pe facebook. Nu mai sunt blocata pe contul lui ... Am pacalit blocarea ... 

Dar nu ne ține în suspans...transmiți și live. vezi să nu ajungi stalker, e o linie subțire, o mai vezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, apriliacluj a spus:

musai sa-mi fac FB sa pot urmari si acolo....

Nu e nevoie iti public eu aici ce i-am transmis:

Stimate organizator,la editia MAN 2018 de ce ati anuntat peste tot cu surle si trambite ca intrarea la eveniment este 30 de lei, iar la intrare ati cerut 40 de lei? Care a fost motivul? De ce macar cu o zi inainte de eveniment, nu ati anuntat scumpirea inopinanta? Pentru 10 lei de persoana? Asa veti proceda si anul acesta? Oare cati bani veti cere acum? Ati anuntat 40 de lei ... sunt curioasa cati bani veti cere la intrare?

 

Oare stiu viitori participanti ce nereguli se practica la acest "MAN"? Stiu oare ca Gospodarul - organizatorul anul trecut a anuntat cu surle si trambite ca intrarea la MAN este 30 de lei. Panain ultima zi asa s-a anuntat: intrarea este 30 de lei. Apoi surpriza ... la intrarea de la MAN li s-au cerut 40 de lei. Fara nici o explicatie. Desi peste tot pe afise era 30 de lei. Gospodarul nu a avut bunul simt sa anunte cu o zi inainte de MAN de aceasta scumpire. A asteptat sa vina fraierii sa ii jumule de bani. Asa ca fiti atenti ... anul acesta s-ar putea ca intrarea sa nu fie 40 de ron. Gospodarul poate proceda ca anul trecut, sa va jumuleasca bine.

Acum 34 minute, Flower-Power a spus:

Dar nu ne ține în suspans...transmiți și live. vezi să nu ajungi stalker, e o linie subțire, o mai vezi?

Gata, ti-am indeplinit dorinta!

 

LE ce e ala stalker?

Editat de raluca_carlan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca Gospodarul a sters iar postarile mele pe FB. Inseamna ca se teme rau. Nu-i nimic. Il mai las vreo cateva zile sa rasufle ... apoi iar pun altileria pe FB. Pana pica de tot MAN-ul. Pentru cei care sunt spioni, sugerati-i sa isi verifice zilnic contul ... nu se stie cand voi posta iar!

Editat de raluca_carlan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nebuna asta fara ocupatie ar putea fi potolita definitiv intr-un mod foarte simplu- o actiune in civil. Nu costa mult si nu implica efort, s-ar descurca avocatul singur. Daca inca o ustura asa rau dupa aia 10 lei, e garantat ca dupa ce ar fi obligata sa platesca chiar si numai 1000 lei pentru defaimare, n-ar mai avea tupeu sa lase nici recenzii la emag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, walking^human a spus:

Nebuna asta fara ocupatie ar putea fi potolita definitiv intr-un mod foarte simplu- o actiune in civil. Nu costa mult si nu implica efort, s-ar descurca avocatul singur. Daca inca o ustura asa rau dupa aia 10 lei, e garantat ca dupa ce ar fi obligata sa platesca chiar si numai 1000 lei pentru defaimare, n-ar mai avea tupeu sa lase nici recenzii la emag.

Si care ma rog e defaimarea? Asta am scris pe FB:

 

Stimate organizator,la editia MAN 2018 de ce ati anuntat peste tot cu surle si trambite ca intrarea la eveniment este 30 de lei, iar la intrare ati cerut 40 de lei? Care a fost motivul? De ce macar cu o zi inainte de eveniment, nu ati anuntat scumpirea inopinanta? Pentru 10 lei de persoana? Asa veti proceda si anul acesta? Oare cati bani veti cere acum? Ati anuntat 40 de lei ... sunt curioasa cati bani veti cere la intrare?

 

Oare stiu viitori participanti ce nereguli se practica la acest "MAN"? Stiu oare ca Gospodarul - organizatorul anul trecut a anuntat cu surle si trambite ca intrarea la MAN este 30 de lei. Panain ultima zi asa s-a anuntat: intrarea este 30 de lei. Apoi surpriza ... la intrarea de la MAN li s-au cerut 40 de lei. Fara nici o explicatie. Desi peste tot pe afise era 30 de lei. Gospodarul nu a avut bunul simt sa anunte cu o zi inainte de MAN de aceasta scumpire. A asteptat sa vina fraierii sa ii jumule de bani. Asa ca fiti atenti ... anul acesta s-ar putea ca intrarea sa nu fie 40 de ron. Gospodarul poate proceda ca anul trecut, sa va jumuleasca bine.

 

Nimic ireal, nimic defaimator. Doar cum s-au intamplat evenimentele. Puteti sa ma dati in judecata. Chiar va rog ... Eu voi continua sa postez ...

LE nu vreti sa dati in judecata si forumul Motociclism.ro? Cum de ce? Ca a avut tupeul sa il baneze pe Gospodaru ... 

Editat de raluca_carlan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am nici un fel de asociere cu cei de la MAN (daca eram eu implicat te potoleai de mult), insa cu certitudine ca in situatia in care ti-ar ajunge acasa scrisorica de la judecatorie prin care te cheama in calitate de parat la data de x pentru plata de daune in valoare de y lei, ti-ar disparea tot ranjetul. 

 

"practica nereguli.... jumulesc fraierii de bani... veti fi jumuliti" este 100% defaimator. Cu atat mai mult cu cat ai trimis cateva sute de astfel de mesaje, cu intentia clara de a le pata imaginea si a le reduce participantii. Pana si semnatura ta cu "Hai ca anul acesta (2019) toata lumea sa boicoteze MAN-ul!"  (pe care probabil o vei sterge dupa ce citesti asta) dovedeste foarte clar intentia ta de a le provoca daune (reducerea nr de participanti) printr-o campanie continua de reclama negativa.

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca am citit ce ai scris, si nu am sters semnatura! Te-ai desumflat? walking_human, nu ma speriu asa usor, fi pe pace!

LE intentia mea nu e sa reduc numarul de participanti, intentia mea e sa nu fie deloc participanti. OK? Ai inteles sau iti desenez?

Editat de raluca_carlan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...