Sari la conținut

Mecanic bun/corect Fiat Ducato Bucuresti


marauder
 Share

Postări Recomandate

Acum 11 ore, marauder a spus:

Ceva recomandari pt un service/mecanic bun/corect pt Fiat Ducato. 1997cm, din 2002.

Da, am cumparat autorulota si am niste chestii de remediat...stiam de respectivele probleme, mi-au fost puse pe hartie de reprezentanta Fiat Ploiesti.

 

AutoLuck Baneasa, este specializat de mult timp pe Fiat, chiar si Auto Italia apeleaza la ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Un pic de reinviere, ca tot vine Pastele.

Stiti ceva, bun sau rau, despre service Timas, cel de pe Soseaua de Centura/Tunari? Sau opinii despre Timas in general (au mai multe puncte de lucru vad).

 Google ii da 4.4/ 150+ recenzii  , experientele voastre (daca au fost) ce zic?

Mersi fain.

 

Sau daca stiti ceva de Tehnoprest2001 din Chitila (pe partea de service auto), la fel, info sunt binevenite.

 

Logica imi spune ca din moment ce ambii au si service de autocamioane, la care poate sunt mult mai multe dracovenii mecanice/electrice /etc,valori mai mari (la masini medii, nu extreme) ar trebui ca oamenii/mecaniciii sa fie mai ok profesional vorbind....dar nu e musai sa am si dreptate :) .

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Sunt in cautarea unui mecanic ce isi da interesul in ceea ce lucreaza si nu ma pune sa schimb motorul pentru o defectiune la injectoare/EGR sau pompa de motorina.

Ati identificat vreunul de acest gen sau trebuie sa ma specializez si in dube ca sa ma bucur de un camper?

 

Modelul ce il detin este un Fiat Ducato 2.3 150CP 2013 Euro5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...