Sari la conținut

Yamaha TMAX TURBO


onicas
 Share

Postări Recomandate

Bani de benzina sa ai si sa ramai intreg!

Lasa-i pe aia de pot doar sa rada...atata pot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 6 minute, JUST4TNT a spus:

Asa si ? Daca ai 111 cai ce o sa faci cu ei ? Participi in Moto GP? Ti-ai facut damblaua , bravo tie si sa fii sanatos!

Io zic ca,asta conteaza in viata,sa-ti faci damblaua,indiferent care ea.

Editat de Christian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand felicitari pentru initiativa. Intotdeauna am apreciat oamenii care FAC CEVA, nici macar nu are importanta ce e acel ceva.

 

Totusi nu ma pot abtine sa nu ma gandesc ca la puterea asta nu ar trebui upgrade si la alte elemente? (gen suspensie, frane, etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi deja am investit foarte mult anul asta am ajuns la peste 7000€ cu turbo stage 3, anul viitor revin cu suspensi ohlins + etriere brembo , suspensia spate o sa fie cu reglaje, brembo fata/spate, luna viitoare face upgrade la disc-uri de la 267mm la 300mm, punem atrieri de pe R6 si furca mai buna pana luam OHLINS, probabil si alte cabluri + manete, deja cu tot ce ii pe ea undeva la 20.000€ si mai trebe sa bag vreo 7000

Video cu test, pe marți(30) o sa ajung in naples italy, acolo am facut modificarile, dar va pot arata altu pana una alta.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Candidat pentru cel mai rapid si scump wc din RO?

 

Cu jumătate din aia 7000 dati separat pe upgrade, luai motoreta stock care are mai mulți cai. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fii WC cum spui tu, dar e unic in romania, mi se rupe de alte motoare, am bani sami iau orice si H2 orice, in schimb tu ce conduci?

Sa nu iti arat si ce masina conduc ca crapa inima in tine :)

Mulțam admin, ca ai mutat direct aici postarea 🤗nu credeam ca mai exista haha topicul vechi, tare de tot!

Acum 45 minute, JCDenton a spus:

 

ia de aici jetonule, poate fierbi putin, se poate verifica, daca e luata rate, dar e cash

20190423_200237.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, haha, eu ce spun ca fac, poi fac! Când mi se pune pata..aoleo..oricum inca îi in italia peste 3 zile ajung la el sa il testez pe pista si sa fac plata :) o sa revin cu video cu test pe 30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, TheHuskyCrobats a spus:

Foarte tare, ti-ai dus visul la capat. Big like!

Mulțam, când îți doreşti ceva, luptă ptr visul tau, o viața avem, daca nu acuma,când?

Sa nu mai fim răi, fiecare conduce ce vrea el,putea sa fie si de 49cc, 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti v-ati uitat la clipuri cu moto/auto/scutere modificate in toate felurile , poate pentru voi/mine fara sens dar fara oameni ca onicas la ce v-ati fi uitat ? Pana la urma nu a facut din banii vostri, nici macar nu sta in Romania sa fie ceva copil de politician sa o bagati pe asta, deci bravo lui! Go big or go home!  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc frumos, am muncit pt bani aia, nu am dat in cap nu am furat, plus de asta sa ai un maxi scuter de 111 cp eu zic ca e ceva wow unic, in romania e primul tmax TURBO,sunt destule dar nu turbo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Acum 11 ore, onicas a spus:

 anul viitor revin cu suspensi ohlins + etriere brembo , suspensia spate o sa fie cu reglaje, brembo fata/spate, luna viitoare face upgrade la disc-uri de la 267mm la 300mm, punem atrieri de pe R6 si furca mai buna pana luam OHLINS

 

Cred ca niste frane adevarate ti-ar fi fost de folos acum, nu la anul. La puterea aia va fi o problema sa il opresti..

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, l.u.v a spus:

Cred ca niste frane adevarate ti-ar fi fost de folos acum, nu la anul. La puterea aia va fi o problema sa il opresti..

 

Poi acuma dupa ce vine din italia pun astea: 

Etriere de pe R6 disc-uri pe 300mm,furca asa:

received_1330433953785027.jpeg

received_317567845610124.jpeg

20190401_185250.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Onicas , Felicitari ptr proiect, chiar e ceva Wwwooowww si sunt sigur ca senzatia pe care ti-o da scuterul acum, merita toti banii si tot efortul depus, iar ce au latrat unii pe aici, este IRELEVANT  , "cainii latra, ursu merge"

Pune poze si filme cu t-maxul sa ne delectam si noi 👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, AparTeGeorge a spus:

Onicas , Felicitari ptr proiect, chiar e ceva Wwwooowww si sunt sigur ca senzatia pe care ti-o da scuterul acum, merita toti banii si tot efortul depus, iar ce au latrat unii pe aici, este IRELEVANT  , "cainii latra, ursu merge"

Pune poze si filme cu t-maxul sa ne delectam si noi 👍

Multumesc, doar marți revin cu restul, atunci ajung la el in napoli, nu stiu inca cum va trage, debea astept, ma gândesc ca o sa fie senzatie de la 34 cp la 111...revin pe 30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, onicas a spus:

O fii WC cum spui tu, dar e unic in Romania, mi se rupe de alte motoare, am bani sa-mi iau orice si H2 orice, in schimb tu ce conduci?

Sa nu iti arat si ce masina conduc ca crapa inima in tine :)

Mulțam admin, ca ai mutat direct aici postarea 🤗nu credeam ca mai exista haha topicul vechi, tare de tot!

ia de aici jetonule, poate fierbi putin, se poate verifica, daca e luata in rate, dar e cash

 

Indiferent cat de multi bani ai, ceva tot iti lipseste. Modestia.

Editat de MirceaB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, MirceaB a spus:

Indiferent cat de multi bani ai, ceva tot iti lipseste. Modestia.

Dacă tu spui, nu putem fii perfecți, nu am nu stiu ce bani, da am o inima mare, ajut si am ajutat pe toata lumea,cine ma cunoaste ma cunoaste in viata de zi cu zi, cu bmw o fost asa o scăpare, infine,nu mai conteaza 👍

Acum 3 minute, Saprodvl a spus:

Permisu l-ai luat, sau tot fara "colegu" ?

Da, gata cu ilegalitatile :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...