Sari la conținut

Ajutor pentru proba motocicleta


Niko_bst
 Share

Postări Recomandate

Salutare! Creez si eu topicul asta cu o rugaminte , daca cineva este dispus sa ma lase sa probez o motocicleta in Bucuresti, naked gen : rn-6n, hornet , bandit. Am 1,60 si vreau sa ma apuc de scoala dar as vrea sa incerc doar sa ma urc sa vad cat de bine ating cu picioarele asta inainte de scoala. Nu vreau sa ma dau vreau doar o proba! Astept cu nerabdare 😈

Mulțu’

Editat de Niko_bst
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

53 minutes ago, Niko_bst said:

Salutare! Creez si eu topicul asta cu o rugaminte , daca cineva este dispus sa ma lase sa probez o motocicleta in Bucuresti, naked gen : rn-6n, hornet , bandit. Am 1,60 si vreau sa ma apuc de scoala dar as vrea sa incerc doar sa ma urc sa vad cat de bine ating cu picioarele asta inainte de scoala. Nu vreau sa ma dau vreau doar o proba! Astept cu nerabdare 😈

Mulțu’

Poti incerca sa ii rogi pe cei de la scoala moto. Ar fi chiar util sa faci asta, pentru ca pe motocicleta aia vei da examenul.

Sunt curios de ceva: daca nu stai bine pe ea, ce faci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hornet poate, Bandit, te poti sui pe al meu da' ma indoiesc, este si mai greu. Mai degraba Kawa ER-6N sau Ducati Monster-ul cel mic.

Succes, in primul rand la scoala !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ‎26‎.‎04‎.‎2019 la 14:26, Niko_bst a spus:

 Astept cu nerabdare 😈

Mulțu’

 

Direct A-ul il vrei? Nu crezi ca ti-ar sta mai bine pe un scuter? N-ai experienta, fizicul nu te ajuta dar tu vrei sa dai direct pentru moto categoria A?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact! Vreau direct A si îl voi lua! 

La 27.04.2019 la 9:29, Djenavar a spus:

Pe 4 ma intorc in tara, daca te ajuta Hornet 2006

Multumesc!

La 27.04.2019 la 21:25, iulianserban a spus:

Cu un Ducati Monster te pot ajuta eu. 

Multumesc! Daca vrei stabilim un loc sa ne vedem

La 28.04.2019 la 13:17, Nguyen a spus:

 

Direct A-ul il vrei? Nu crezi ca ti-ar sta mai bine pe un scuter? N-ai experienta, fizicul nu te ajuta dar tu vrei sa dai direct pentru moto categoria A?

 

Da! Fix A si o sa-l iau! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, iulianserban a spus:

Ok, anunță-mă tu când ai vrea și vedem 

Seara dupa 7:30 -8:00 sau sambata daca ai timp !

La 28.04.2019 la 1:51, Klaus Cata a spus:

Din ce stiu er 6n ar trebui sa fie cel mai jos. Incearca pe fb ca gasesti mult mai multe persoane active

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Niko_bst a spus:

Exact! Vreau direct A si îl voi lua! 

 

Da! Fix A si o sa-l iau! 

 

Bine draga, dar ai grija ca o motocicleta e mai naravasa decat un barbat. Pe barbat il mai prostesti, motorul nu prea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 28.04.2019 la 1:51, Klaus Cata a spus:

Din ce stiu er 6n ar trebui sa fie cel mai jos. Incearca pe fb ca gasesti mult mai multe persoane active

 

ai senzatia ca sunt o fetiscana fara minte? Nu inteleg dc aceasta atitudine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,măi Niko, senzația asta o are nguyen. Klaus a zis că îți este de ajutor. On topic, eu te pot ajuta cu sv650 dar sincer, mai bine faci școala, vezi despre ce e vorba și la final alegi. 

Sv cred ca e mare, adica saua mea se potrivește la înalțimea mea,173.dacă simți că vrei sa încerci, cu cricul pus si pe urmă să o tii dreapta fara să scoatem cricul, ne putem vedea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Flower-Power a spus:

Nu,măi Niko, senzația asta o are nguyen. Klaus a zis că îți este de ajutor. On topic, eu te pot ajuta cu sv650 dar sincer, mai bine faci școala, vezi despre ce e vorba și la final alegi. 

Sv cred ca e mare, adica saua mea se potrivește la înalțimea mea,173.dacă simți că vrei sa încerci, cu cricul pus si pe urmă să o tii dreapta fara să scoatem cricul, ne putem vedea.

Lui nguyen i-am raspuns! Lui klaus i-am multimit! 

Acum 11 minute, Flower-Power a spus:

Nu,măi Niko, senzația asta o are nguyen. Klaus a zis că îți este de ajutor. On topic, eu te pot ajuta cu sv650 dar sincer, mai bine faci școala, vezi despre ce e vorba și la final alegi. 

Sv cred ca e mare, adica saua mea se potrivește la înalțimea mea,173.dacă simți că vrei sa încerci, cu cricul pus si pe urmă să o tii dreapta fara să scoatem cricul, ne putem vedea.

Am hotarat sa incerc direct in scoala sa vedem ce parere au cei de acolo’ Am vorbit la

Luis si am inteles ca nu au motoare asa joase si de aceea am decis sa incerc moto sa vad ce mi se potriveste dupa care sa caut scoli cu motoare potrivite ptr inaltimea mea! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti hotarata , ai sa-l iei. In principiu, mergi calare pe motor, nu-l cari in carca... Eu am CBR 1000 F, si e greu ca un tanc. Am piciorul drept paralizat,  il leg de motocicleta, si tot ma duc... Orienteaza-te dupa ce se poate face, nu dupa ce NU se poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 58 minute, Niko_bst a spus:

Lui nguyen i-am raspuns! Lui klaus i-am multimit! 

Am hotarat sa incerc direct in scoala sa vedem ce parere au cei de acolo’ Am vorbit la

Luis si am inteles ca nu au motoare asa joase si de aceea am decis sa incerc moto sa vad ce mi se potriveste dupa care sa caut scoli cu motoare potrivite ptr inaltimea mea! 

Vezi că cei de la ami au parc moto variat. Am mers pe kawa joase,dar eu contraziceam cumva legile fizicii și îmi displaceau. Erau persoane mignone care au luat carnetul, la poligon plecau cu moto de pe cric, deci este posibil să iei A ul fără probleme.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Flower-Power a spus:

Vezi că cei de la ami au parc moto variat. Am mers pe kawa joase,dar eu contraziceam cumva legile fizicii și îmi displaceau. Erau persoane mignone care au luat carnetul, la poligon plecau cu moto de pe cric, deci este posibil să iei A ul fără probleme.

Multumesc din suflet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 hours ago, Niko_bst said:

 

ai senzatia ca sunt o fetiscana fara minte? Nu inteleg dc aceasta atitudine

Cu replicile alea de mai sus, cam asa pare, din pacate. Parca esti un copil caruia i se spune "nu poti" si răspunde "ba pot si va arat eu!"

 

Ma refer la:

18 hours ago, Niko_bst said:

Exact! Vreau direct A si îl voi lua! 

Da! Fix A si o sa-l iau! 

 

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...