Sari la conținut

Scuterist din Ploiești caut parteneri pentru plimbare...singur n-are farmec!!!


kostas boda
 Share

Postări Recomandate

Vă salut scuteristi,

Caut partener (parteneri)  din Ploiesti pentru plimbare indiferent de direcție sau distanță. ..doar să nu fiu la muncă! !! Nu contează ce mobra aveți. ..până la 70 km/h....o să mă țin după voi! Peste...ne vedem la prima parcare! Nu sunt adeptul vitezei...nici nu prea am cu ce ("calaresc" un First Bike Energic 50 cmc!!!) ...mă dau cu mobra de plăcere când pot. Când nu pot.....fac naveta zilnică la muncă! !!!

Cine dorește să împărtășească cu mine plăcerea mersului pe 2 roți  (chiar si cu o chinezarie ca partener) vă rog lăsați mesaj. Mi-ar face o mare plăcere să fim măcar 2 ...poate mai mulți! !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice e pe 2 roti e bun de touring (depinde de pretentii si de media orara minima acceptata)

In concediile din Thassos sau Croatia desi eram cu un 4x4 fain,mai bun era kymco de 50 obosit inchiriat.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde ati inteles voi de Transalpina sau Transfagarasan? 

Omul doreste niiste plimbari in zona Ploiestiului , cel mai indicat pe o raza de circa 200 km. Si are destule locuri de plimbat.

 

@kostas boda sincer nu cred ca iti va fi usor sa gasesti amatori dar iti doresc noroc. Daca iti place plimbarea cu moto sus pe mobra si da'i bice. 

Mai pui si niste poze pe aici si poate apar si amatorii de plimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai dat si tu exemplele alea mai grele.

Face omul un Maneciu-Cheia, un Urlati-Cricov si vine inapoi pe Drajna.

Merge si un drum pe TF cu scuterul dar trebuie sa fie pregatit pentru 2-3 zile, stare tehnica foarte buna, si de preferat nu singur.

Poate aduna ceva bani si ia unscuter mai mare, sau chiar  o motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...