Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Nguyen dragule, merci pentru opinia argumentată. Mă lasă rece părerea ta și a psihologului, nu sunt în vânătoare de likeuri pe fb deci nu am motive de îngrijorare. Între a vedea poze cu diferite nebunii și ale altora cu maci , rapiță și alte flori, aleg să le văd pe cele care îmi dau un vine pozitiv. 

În orice caz, astăzi nu am ieșit pentru că ploaie..

*vibe 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, Flower-Power a spus:

Nguyen dragule, merci pentru opinia argumentată. Mă lasă rece părerea ta și a psihologului, nu sunt în vânătoare de likeuri pe fb deci nu am motive de îngrijorare. Între a vedea poze cu diferite nebunii și ale altora cu maci , rapiță și alte flori, aleg să le văd pe cele care îmi dau un vine pozitiv. 

În orice caz, astăzi nu am ieșit pentru că ploaie..

*vibe 

Imi pare rau draga Floricica de vremea asta "lame" care ti-a stricat planurile.

Lasa-l in "lame-ul' lui.

Ii place omului ca a descoperit cuvantul "lame" . E ca un copil mic care a descoperit cuvantul "kaka" si il tot repeta la nesfarsit. :crack:

Cuvintele : jalnic, penibil patetic "nu e bune" pentru ca "este" sub nivelul lui.

Asa ca tot da cu lame, lame , lame .... Un fel de  batman batman 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 08.06.2021 la 14:11, Nguyen a spus:

Una e sa faci poze pentru un peisaj si una e sa faci parte din peisaj cand faci poze, eventual sa te si strambi un pic ca sa pari cool.

Nu pozează nicicum şi chiar dacă, nu era musai să te bagi tu în seamă, marele estet gheu al macilor.

Ai devenit primul băşitor al topicelor de cînd s-a dat la fund iziraidon şi nu-ţi mai face umbră.

Şi da, motociclistele sînt cool fără să facă nimic, e o încîntare să vedem o motociclistă pe orice fundal : ))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 12.06.2021 la 22:23, Dan Ny a spus:

Ce damf

 

Acum 19 ore, Flower-Power a spus:

Nguyen dragule,

 

Acum 19 ore, Silver Arrow a spus:

Imi pare rau

 

Acum 18 ore, adrianm a spus:

Nu pozează nicicum şi chiar dacă,

 

La 12.06.2021 la 19:54, Nguyen a spus:

Aici apare lipsa de personalitate, lipsa de originalitate şi faptul că în această lume, alţii ne stabilesc valorile. Aceste poze aruncate pe reţelele de socializare îi fac pe unii să simtă că există şi ei.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Acum 18 ore, The Flying Dutchman a spus:

Ce ne-am face noi fara Nguyen?

 

Ar fi nasol, ar zburda prostii pe forum fara sa le spuna cineva ca sunt prosti, de exemplu taica Silver, se credea mare si tare pana i-am aratat eu care este adevaratul lui nivel. Inca nu si-a revenit din soc dar timpul le vindeca pe toate.

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, Nguyen a spus:

Ar fi nasol, ar zburda prostii pe forum fara sa le spuna cineva ca sunt prosti, de exemplu taica Silver, se credea mare si tare pana i-am aratat eu care este adevaratul lui nivel. Inca nu si-a revenit din soc dar timpul le vindeca pe toate.

Vai de mine! Sunt naucit! 😂

Uite asa ne mai distreaza Nguyen luni de dimineata 🙃

Asta este treaba bufonului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Silver Arrow a spus:

Asta este treaba bufonului.

 

Pe mine ma distreaza ca un mos libidinos crede ca poate sa ma faca pe mine bufon.

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Silver Arrow a spus:

Pai nu eu te-am facut.

Singur ti-ai ales meseria de bufon.

 

Lasa mai comunistule gargara, tot incerci sa repeti cuvantul bufon sperand ca va prinde. Ia zi, este ca te-ai bucurat cand au venit minerii in Bucuresti? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Acum 2 ore, De 3 Lei CuiE a spus:

Pana când ești ocupată? 

Weekend-ul ăsta, merge ceva organizat? 

Pana pe 16 inclusiv..așa că mai bine vă organizați voi aici pentru weekend.

Acum 4 ore, VyXxer a spus:

Este. Un (fost)TDM-ist.

E la țațichi?

Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! 

Avem o propunere de traseu pentru sâmbătă. 

 

Bucuresti - Tulcea - Cheile Dobrogei - Cherhanaua Tasaul - Mamaia - pentru o racoreala (daca timpul ne permite, as  sugera Vama)

- Bucuresti (pe autostrada)

Plecarea sâmbătă cel tarziu la ora 09.00. 

Locul de plecare, urmeaza sa-l dezbatem. 

Pana acum, sunt 2 amatori: subsemnatul si Flipper.

Sa auzim de bine! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...