Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Fac acest topic pentru a gasi persoane dornice să ajute o începatoare versată 😁în gimnastică, săritura de pe mobră.

Treaba stă cam așa, am făcut cursuri, am mobră și mi-am dat seama că în caz de nevoie, nu aș putea să o ridic de pe jos. Vrea cineva să facă plimbări lungi/scurte pentru ajutorarea, în caz de nevoie, a unei începătoare?

Mulțumesc.

Desfășurarea în cadru organizat sau dezorganizat în jurul Bucureștiului uichendul viitor,sâmbătă de preferat.orice sfat e binevenit.

 

PS:Elevă silitoare, am scris aiurea titlul😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 41 minute, M!ha! a spus:

La WIMA nu ți-ai făcut prietene/tovarase de plimbare? 

Poți încerca. 

https://wimaromania.com

Uite, pe 5 mai au un eveniment de socializare. 

https://wimaromania.com/in-curand/

 

 

Nu am fost la wima si pe 5 nu pot participa.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Băbăiete, să mor dacă m-aș fi așteptat la așa ceva! Credeam ca va fi înghesuială, dat din coate/la gioale, dar ce să vezi?!? Nici un guru atins de cavalerism, doar discuții sterile. Nici motocicliștii nu mai sunt ce-au fost (acum 2-3 zile când se îmbulzeau să ofere mobre la încălecat)...

Csf @Flower-Power, ncsf, nu se leagă și basta. Dar nu dispera, speranța moare ultima! În chinuri groaznice, bineînțeles. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😂🤣😂😂 live nu mai vrea nimeni.

Acum 14 minute, john17 a spus:

Băbăiete, să mor dacă m-aș fi așteptat la așa ceva! Credeam ca va fi înghesuială, dat din coate/la gioale, dar ce să vezi?!? Nici un guru atins de cavalerism, doar discuții sterile. Nici motocicliștii nu mai sunt ce-au fost (acum 2-3 zile când se îmbulzeau să ofere mobre la încălecat)...

Csf @Flower-Power, ncsf, nu se leagă și basta. Dar nu dispera, speranța moare ultima! În chinuri groaznice, bineînțeles. :crack:

Nu e problema, încă nu s-a nascut cavalerul meu😂🤣😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Până atunci ,să revenim cu picioarele pe pământ și să nu uităm de la ce am plecat, poate nici nu e cazul să ridic mobra...zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

😂🤣😂😂 live nu mai vrea nimeni.

Nu e problema, încă nu s-a nascut cavalerul meu😂🤣😂

 

Daca aveai o poza sexoasa la avatar sarea nentu' Silver imediat sa te invete. Asa cu profil de gospodina nu prezinti interes desi de la o gospodina ai mai multe de castigat in comparatie cu o pitzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas changed the title to Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii

Nu contează poza de profil ci sufletul omului. După care contează profilul mobrei, una e să ridici de jos Goldwing-ul și alta e să ridici Honda Ruckus. Dar în cazul de față cavalerii nu apar pentru că există senzația de topic la mișto.

Dacă e pe bune, știu eu un bătrânel care poate asigura asistență tehnică, are troliu și macara pe mașina de intervenții. Ceva pe la 40 de euro/oră.

P.S. Ar fi mers mai bine pe 1 Aprilie dar nu ți-a venit ideea...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 56 minute, Muretto Grundieg a spus:

Dacă e pe bune, știu eu un bătrânel care poate asigura asistență tehnică, are troliu și macara pe mașina de intervenții. Ceva pe la 40 de euro/oră.

 

Cred ca colega Flower se referea la ridicarea motocicletei de jos daca o scapa pe loc sau o gaseste cazuta.....

 

Acum 11 ore, john17 a spus:

Credeam ca va fi înghesuială, dat din coate/la gioale, dar ce să vezi?!? Nici un guru atins de cavalerism, doar discuții sterile. Nici motocicliștii nu mai sunt ce-au fost (acum 2-3 zile când se îmbulzeau să ofere mobre la încălecat)...

 

Sa dus vremea cand eram burlaci si puteam pleca oriunde,acu trebuie foaie de parcurs,declaratie semnata......

Editat de ALEX-CRUISER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu v-ar fi puțană rușană?!? Io, om bătrân, cu dureri de șale, mă mai puneți să o ridic (mobra) la vârsta mea?!? Plus că abia reușesc să țin agregatul meu cu roțile pe asfalt, ce naiba să învăț pe alții?? Și nici metode pedagogice n-am.

Ăștia mai tineri, muc și sfârc, care polizează scărițe și dau lecții pe tot forumul unde sunt? Aaa, cred că topicul ar fi trebuit deschis înainte de Paște, că atunci erau mai multe OO! După atâtea ciocneli s-a dus draq tot testosteronu' mociclistic...

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Muretto Grundieg a spus:

@ALEX-CRUISER  Atunci, dacă e pe bune, mă ofer eu. Dar și eu am sărit de 60 de ani așa că prefer o mobră ușoară. Power flower, am înțeles că ți-ai luat seveu ? Cu ăla vii ?

Pai cu ăla sau cu trotineta.

Xael, nu iau pasager decât dacă iți împrumută @paulynos totemul cu mulți km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Tu ai creat asta?

Adica, vorba reclamei, sper ca voiai sa ii iau la pachet, sigilati. Nu pe mine. Si in niciun caz nu desfacem punga la final 🤭

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...