Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Bere si cocosi? :)

Intreb si eu pentru un prieten...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Flower-Power a spus:

Să stai în dămăroaia? 

 

O zona bunicica, in ultimii 15 ani s-au mutat cam multi samsari in zona dar inca e bine. Cel mai frumos a fost in tinerete pentru ca aveam Liceul 16 in zona, era denumit Palatul Curvelor pt ca acolo era imposibil sa nu agati o fata cu care sa petreci clipe frumoase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Flower-Power a spus:

😉

 

În altă ordine de idei, de ce plouă ,plouă, plouă...?

 

Am motocicleta desfacuta, asa ca nu ma deranjeaza. Cand o sa iasa soarele inseamna ca mi-am reparat motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Nguyen a spus:

 

Am motocicleta desfacuta, asa ca nu ma deranjeaza. Cand o sa iasa soarele inseamna ca mi-am reparat motocicleta.

Păi, apucă-te de treabă..și noi te reținem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Flower-Power a spus:

Păi, apucă-te de treabă..și noi te reținem.

 

Carburatoarele le-am rezolvat, rezervorul il fac imediat pentru ca se curata usor, problema e cu robinetul nu gasesc kit de reparative si cred ca o sa caut altul. Asta inseamna ca o sa mai ploua o saptamana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa' vreo 4-5 zile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Tzitzicat a spus:

Zi mai bine cu cutiile de viteze

 

?

 

Acum 1 minut, Tzitzicat a spus:

Damaroaia?😄

 

Suna mai bine decat Targoviste care este resedinta de judet a Dubaiului. Scuze, a Dambovitei...

 

Oare cum o fi sa te nasti intr-un orasel de provincie? Educatie zero, anturaj format numai din ghertoi, cinema zero, teatru zero, perspective profesionale zero, saracie cat cuprinde. Ii multumesc Universului in fiecare zi ca m-a asezat intr-un oras mare si ca m-a facut mult mai destept decat media.

Acum 57 minute, Flower-Power a spus:

Da, știu, probabil corect ar fi încă o lună. 

Am auzit că și săptămâna viitoare,plouă. #%^&*#%@^@

 

 

Lasa draga mea ca asa ai timp sa studiezi franarea pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Nguyen a spus:

 

?

 

 

Suna mai bine decat Targoviste care este resedinta de judet a Dubaiului. Scuze, a Dambovitei...

 

Oare cum o fi sa te nasti intr-un orasel de provincie? Educatie zero, anturaj format numai din ghertoi, cinema zero, teatru zero, perspective profesionale zero, saracie cat cuprinde. Ii multumesc Universului in fiecare zi ca m-a asezat intr-un oras mare si ca m-a facut mult mai destept decat media.

 

Lasa draga mea ca asa ai timp sa studiezi franarea pe forum.

Da,mai, dar ce eviți să înțelegi tu e că nu ai niciun merit ca te-ai născut în fabulosul cartier Damaroaia unde fetele erau accesibile. Norocul tău.

 

😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, Nguyen a spus:

 

?

 

 

Suna mai bine decat Targoviste care este resedinta de judet a Dubaiului. Scuze, a Dambovitei...

 

Oare cum o fi sa te nasti intr-un orasel de provincie? Educatie zero, anturaj format numai din ghertoi, cinema zero, teatru zero, perspective profesionale zero, saracie cat cuprinde. Ii multumesc Universului in fiecare zi ca m-a asezat intr-un oras mare si ca m-a facut mult mai destept decat media.

 

Lasa draga mea ca asa ai timp sa studiezi franarea pe forum.

Domnilor, subiectul acestui topic este cu totul altul si chiar nu inteleg de ce va incordati atat si mai ales aici. O puteti eventual invita pe Flower sa va arbiteze la o partida de .... ceva (sah, go, sudoku, etc). In rest, de unde-i fiecare e putin important, exista valori si uscaturi peste tot. Propun sa fim doar motociclisti si sa ne utilizam energia in chestii care ne fac cu adevarat placere. 

Scuze, nu vreau sa intru in polemica aici cu nimeni, dar am zis sa nu fie Flower cea care sa ne bata obrazul. 

Toate bune ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Flower-Power a spus:

Da,mai, dar ce eviți să înțelegi tu e că nu ai niciun merit ca te-ai născut în fabulosul cartier Damaroaia unde fetele erau accesibile. Norocul tău.

 

😂

 

Nu am pretins niciodata ca am vreun merit pentru ca m-am nascut in Bucuresti dar nici nu o sa-mi cer scuze pentru acest lucru. Problema pe fond este faptul ca taranushii trebuie sa-si vada lungul nasului, intr-o lume perfecta acestia ar fi fost niste simpli tarani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa punem punct dupa nu ai niciun merit. Conjunctura și cam atât. Crezi că ai atins apogeul fericirii că te-ai născut si domiciliezi printre ce ai zis tu ca domiciliezi? 

Sunt unii mult mai fericiți decât tine și nu stau așa "central" ca și tine.

Capisci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Flower-Power a spus:

Sunt unii mult mai fericiți decât tine și nu stau așa "central" ca și tine.

 

Aia sunt norocosii, unii se simt foarte fericiti cand sparg seminte si consuma ceva licori bahice de provenienta indoielnica.

Acum 5 minute, Tzitzicat a spus:

Welcome back ...unguent=Petre😄

 

 

Iata hilarul situatiei, userul Tziticat care are cont din 2018, sustine ca userul Petre81 care are cont din 2016 este Nguyen care are cont din 2010.

 

Cum sa nu-I iubesti pe taranushi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mă refer la ăia, după cum nici tu nu te referi în prezent sau te raportezi la tinerețe. 

Ia spune, nevasta mai gătește miel, ați dansat tango, facem topic de pampers?

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...