Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Daca am auzit vorbindu-se de 125cc si de incepatori puri nu cred ca o sa ne vedem live la plimbari, de aia voiam jpg :) Plus ca era un fel de traditie mai demult pe forum.

Deobicei fetele motocicliste incita imaginatia bikerilor si risca chiar sa se intalneasca si sa aiba rabdare chiar si cu fete urate si uratzele! :))

S.au mai vazut cazuri!

P.S .Nu ma bagati in seama, cum se zicea mai demult 'eu doar am vrut sa postez intr-un topic legendar'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, dacă tot ai vrut să te bagi în seamă, și mi-ai dat o undă de speranță😂 "Deobicei fetele motocicliste incita imaginatia bikerilor si risca chiar sa se intalneasca si sa aiba rabdare chiar si cu fete urate si uratzele! :)"  să-ți dau de gândit. Am văzut pe topicuri că ți-ai luat haya..mi-ai stârnit curiozitatea. Cum merge? Nu am mers niciodată pe haya..😂 e de dorit?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Niko, parca tu nu mai luai pasageri gratis 😋

 

@Flower-Power

Te sfatuiesc sa nu mergi cu Niko pe Busa - de abia si.a luat.o, i ca nu e invatata cu ea. Roaga.l pe Kosh sa te dea o tura, ca a lui de din aia delimitata. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😂, ți-am dat de gândit..și impresia ca e ideea ta.  o știi p-aia cu Viorele? 

Acum 20 minute, the mentalist a spus:

Merge super. Hai la o tura pasagera ca sa vezi! :D

 

Ți-o trimit pe PM.😂 at a later stage.

Acum 4 minute, Metal Heart a spus:

Pai Niko, parca tu nu mai luai pasageri gratis 😋

 

@Flower-Power

Te sfatuiesc sa nu mergi cu Niko pe Busa - de abia si.a luat.o, i ca nu e invatata cu ea. Roaga.l pe Kosh sa te dea o tura, ca a lui de din aia delimitata. 

Nu pot pe Kosh..îmi pare rău. Sunt sigură că nici el și suntem ok.

Cum s-ar zice, tot răul spre bine.😁

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Metal Heart a spus:

Pai Niko, parca tu nu mai luai pasageri gratis 😋

 

@Flower-Power

Te sfatuiesc sa nu mergi cu Niko pe Busa - de abia si.a luat.o, i ca nu e invatata cu ea. Roaga.l pe Kosh sa te dea o tura, ca a lui de din aia delimitata. 

Ia uite mah se baga el sa imi strice combinatia! Tz tz tz...

Numai din cauza ta nu mai vrea fata sa se urce pe Hayabusa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Metal Heart a spus:

Pai Niko, parca tu nu mai luai pasageri gratis 😋

 

@Flower-Power

Te sfatuiesc sa nu mergi cu Niko pe Busa - de abia si.a luat.o, i ca nu e invatata cu ea. Roaga.l pe Kosh sa te dea o tura, ca a lui de din aia delimitata. 

 da pe kosh daca il ia ca pilot sa aibe si pasaportul la ea ca fara GPS nu stii unde ajunge omul

😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, ianachim said:

 da pe kosh daca il ia ca pilot sa aibe si pasaportul la ea ca fara GPS nu stii unde ajunge omul

😂😂😂

Esti rau... 

Macar pana la 'Stambul sunt sigur ca se descurca. Plus ca ar putea mai bine sa-i explice cum e cu Busa. Nu ca Niko care se urca pe ea si-i da pana gafaie. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, the mentalist a spus:

Ia uite mah se baga el sa imi strice combinatia! Tz tz tz...

Numai din cauza ta nu mai vrea fata sa se urce pe Hayabusa :D

 

Ce plouă...ce e de făcut? Zici că e posibil chiar să ai răbdare ..parcă m-aș vedea cu SEVE ul cu tine.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai, vino cu tema făcută, cum fac eu...am așteptări ..tu ma dezamăgești acum, eu mai târziu.😂😉 Sv650 pentru tine care ai deschis televizorul mai târziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E,poate mă lasă el pe haya și stă ca pasager..😂😂😂😂😂😂

Acum 5 minute, Contabil a spus:

@the mentalist Cea mai mica mobra a fost a mea, ca de obicei ...... :crack: Pacat ca nu obisnuiesc sa merg pe altele .... ca ar fi meritat sa incerce Power un pic ninjita.

Simpatică ninjaka, dar are semighidoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca ai sa-ti schimbi radical impresiile dupa o inercare, se poate si pe a ta ..... dar te chinui din ce am vazut eu, pozitie, greutate .... dar este adevarat ca ai s-o schimbi f. tirziu. In afara schimbatului treptelor mai des ..... ai avea numai avantaje.

Pe mine unul ma bate gindul s-o pastrez, chiar daca-mi voi lua una mai mare .... serios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, Flower-Power a spus:

Hai mai, vino cu tema făcută, cum fac eu...am așteptări ..tu ma dezamăgești acum, eu mai târziu.😂😉 Sv650 pentru tine care ai deschis televizorul mai târziu.

Ah, pai aia e motoreta serioasa, deci esti apta de plimbare :)

Dosr ca parca se zicea ceva de noroc, in motociclism e foarte bine sa fii norocos la inceput. Dar ideal e sa nu folosesti norocu deloc.

Se zice ca se goleste sacul cu noroc si se umple ala cu experienta.

Dar nu e bine deloc sa speri sa ai noroc.

Chiar fete cu care ne.am distrat pe aici si am glumit acum nu mai sunt printre noi. Din pacate se moare foarte usor din greseli minore.

Norocul trebuie rapid scos din ecuatie si inlocuit cu manuirea la perfectie a sculei din dotare.

Poate we asta ne lasa naibii cu ploile si facem o tura spre munte cu incepatorii care stau cat de cat in saua proprie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, n-am vazut ca ai postat .... trebuie sa incerci, altfel sint povesti .... pozitia este la fel cu a ta, agila, ciclistica de bicla, viteza f. ok pentru incepatori, nu te bate vintul la viteze mai maricele ....... si foarte usoara! 174kg cu plinul facut (17l), te duci +350km fara sa alimentezi. Ca idee ... eu m-am intors cu 1/2 rezervor fara sa mai bag benzina in Giurgiu la intoarcere. 🙂

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, the mentalist a spus:

Ah, pai aia e motoreta serioasa, deci esti apta de plimbare :)

Dosr ca parca se zicea ceva de noroc, in motociclism e foarte bine sa fii norocos la inceput. Dar ideal e sa nu folosesti norocu deloc.

Se zice ca se goleste sacul cu noroc si se umple ala cu experienta.

Dar nu e bine deloc sa speri sa ai noroc.

Chiar fete cu care ne.am distrat pe aici si am glumit acum nu mai sunt printre noi. Din pacate se moare foarte usor din greseli minore.

Norocul trebuie rapid scos din ecuatie si inlocuit cu manuirea la perfectie a sculei din dotare.

Poate we asta ne lasa naibii cu ploile si facem o tura spre munte cu incepatorii care stau cat de cat in saua proprie.

Nu aveam nevoie de asta...era mai frumos o gluma, o aluna , o măslină.

Acum 9 minute, Contabil a spus:

Scuze, n-am vazut ca ai postat .... trebuie sa incerci, altfel sint povesti .... pozitia este la fel cu a ta, agila, ciclistica de bicla, viteza f. ok pentru incepatori, nu te bate vintul la viteze mai maricele ....... si foarte usoara! 174kg cu plinul facut (17l), te duci +350km fara sa alimentezi. Ca idee ... eu m-am intors cu 1/2 rezervor fara sa mai bag benzina in Giurgiu la intoarcere. 🙂

Am încercat semighidoane...nu reușesc. Ca greutate îmi dau seama ca a mea e f grea. De-asta și topicul dacă citești prima postare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum spui tu ca e bine pentru tine .... asa e bine. Mie mi-a propus RuInCV sa merg pe triumful lui, de incercare, nu-mi e comod, fiecare tine la mobra in felul lui ..... + ca-l chinuiam pe ninjita. Multe multumiri RuInCV .... inca o data pt. intentie. Sufleteste am fost motivat la maxim de tine sa vin la tura aceasta. 👍

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...