Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

  5 iulie – 7 iulie, Ruda Magureni Prahova, Rock la Foc – VIII, Organizat de ROATA De FOC RC, se tine?merge careva aici aproape?

 

:)    eu!

Este foarte placut , aproape , nu o sa dorm  acolo insa  foarte  multi  o fac. Sint foarte multe trasee adiacente  usoare  si  placute  insa nu  pentru  vitezisti.

Politia pindeste pentru alcool la toate  strungile emergente  de la locuul de intiilnire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt vitezistă la ghidon dar parcă aș mai aștepta variante de traseu 😣 🙂

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, nergall a spus:

5 iulie – 7 iulie, Ruda Magureni Prahova, Rock la Foc – VIII, Organizat de ROATA De FOC RC, se tine?merge careva aici aproape?

Je! Cu dormitu' încă nu știu, anul trecut n-am rămas, m-am întors în toiul nopții. Nebăut.

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, john17 said:

Je! Cu dormitu' încă nu știu, anul trecut n-am rămas, m-am întors în toiul nopții. Nebăut.

Ce rost avea sa bei daca nu erau politiste in giratorii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 02.07.2019 la 16:47, Flower-Power a spus:

Ieșeală pe undeva sâmbătă , ritm alert (cu ochii in 4) de începător, dorește cineva?🙂

 

Incearca sa faci tura asta: 

 

 

E foarte misto, traficul nu e aglomerat spre Targoviste si Campulung, iar pe zona barajului Rausor ai ceva curbe cu asfalt excelent pe care nu te grabeste nimeni (in general vezi f rar cate o masina). Tura e scurta (350 km), iar la capatul traseului (Cabana Voina) se poate manca decent. Plus ca la destinatie nu e frig, adica daca in Buc ai 30 grade, acolo sunt cam 22 - 24.

Nu trebuie sa mergi cu o echipa de fotbal dupa tine, e de ajuns sa va strangeti 3-4 motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o variantă , să vedem dacă există doritori pentru traseu, ca o fi ăsta sau altul. Nu trebuie să strâng echipă de fotbal, am chef de un tenis cu piciorul.🙂

Diri-diri, prima...d-astea ..😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mine e prea devreme sa mearga singura pe trasee, altele decat usoare prin padurile din jurul Bucurestiului (eventual). Sa nu-mi spuna nimeni “eu am facut, eu am dres”, nu este toata lumea croita la fel. Daca pentru ea e confortabil sa nu fie singura, foarte bine, siguranta primeaza. Nu stiu cu ce viteza merge la turele in grup, dar bine ca exista oameni rabdatori care sa ajute. 

Si nu sunt deloc avocatul ei, e doar parerea mea. 

Go Planet @Flower-Power! 

Poate chiar ma bag si eu la o tura, de ce nu 🤣👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Nguyen a spus:

 

 

Dar singura de ce nu faci trasee?

Fată, hai să fiu sinceră până la capăt. În caz că o dau de gard pe drumuri necirculate, că îmi plac astea, să aibe cine să sune la salvare.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

Fată, hai să fiu sinceră până la capăt. În caz că o dau de gard pe drumuri necirculate, că îmi plac astea, să aibe cine să sune la salvare.

Asa ziceam si eu 🤣 Sper sa nu fie niciodata cazul de sprijin, c-ai dat-o de gard nasol. Dar te faci tu mare si îi vei ajuta la randul tau pe altii, toti am fost incepatori la un moment dat, doar ca unii uita repede 👍

Go Planet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Flower-Power a spus:

Fată, hai să fiu sinceră până la capăt. În caz că o dau de gard pe drumuri necirculate, că îmi plac astea, să aibe cine să sune la salvare.

sa aiba...cine sa sune la salvare. in rest, sa nu sune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Flower-Power a spus:

😂 vor mai fi și alte duminici când o să ies dar nu asta.

PS nu sunt măritată,fată..spre deosebire de tine.

 

Faptul ca sunt casatorit arata ca sunt un barbat bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta îți spui în oglindă dimineața ? 😉motivațional.

 

Mă tot trolezi pe aici , o faci că vii sâmbăta să îmi ții trena sau doar îți place să ne conversăm? Știu răspunsul , nici nu te lasă nevasta și nici nu ai motor.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Flower-Power a spus:

Asta îți spui în oglindă dimineața ? 😉motivațional.

 

Mă tot trolezi pe aici , o faci că vii sâmbăta să îmi ții trena sau doar îți place să ne conversăm? Știu răspunsul , nici nu te lasă nevasta și nici nu ai motor.

 

 

🤣🤣  Touchée !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...