Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

S-a sucit treaba, ori am fost informat gresit, ori am inteles eu gresit dar programul "familial" se efectueaza sambata viitoare. Asa ca maine pot onora invitatia, daca mai este de actualitate.

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru că de la atâta drum, oboseală, adrenalină, nu am somn... vă arăt ce s-a săvârșit azi.

20190817_145115.jpg

IMG-20190817-WA0007.jpg

IMG-20190817-WA0008.jpg

IMG-20190817-WA0009.jpg

IMG-20190817-WA0010.jpg

IMG-20190817-WA0004.jpg

@PoliBuc next time...mâine sigur zac.  No problem, sper de nicio parte. A mea sigur nu.

@Gixu. e loc și pentru tine..🙂 

@asdglasfk, thankyou!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Flower, a fost ceva drum, bravo! Nu stiu cat a meritat sa vezi marea lor realizare comunista, dar de dragul motociclitului, merge. 

Iti pun niste poze pentru a avea un tablou mult mai apropiat de realitatea de atunci.

636C3DA6-ABD6-4518-9B66-ECA66F99726F.jpeg

72A1D77A-3F77-4706-8134-DDA7B97AA118.jpeg

3C9B34D1-CC1E-476A-9814-5C1C5F74530D.jpeg

1331271D-10C1-41F6-AB99-93A93F6A4636.jpeg

D13D3BC3-5A98-4050-B4BA-6E1C7916145C.jpeg

5F8EB415-2B55-409A-9C49-23F49C628C30.jpeg

3826C0D3-96AE-4EAF-A6DC-F3E05CEBDF1F.jpeg

AC1305CD-604C-491E-9DA1-4455A39823A5.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata vreme nu am fost niciunul atunci pe acolo (probabil), ne putem baza doar pe povesti. 

Oricum, prefer “Casa Poporului” ca si realizare “monumentala” 👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ‎17‎.‎08‎.‎2019 la 23:45, Flower-Power a spus:

Pentru că de la atâta drum, oboseală, adrenalină, nu am somn... vă arăt ce s-a săvârșit azi.

 

Saracuta de tine, mai ca mi-ai smuls o lacrima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ușor așa.

Una peste alta, sâmbătă sau duminică ,există doritori pentru Bg? Începe să îmi placă țara asta. Mă rog, drumuri bune, curbe largi, trafic puțin.. 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ha ! Sambata parastas, duminica nunta, nu se prea leaga, din pacate. Poate, doar, sambata dupa amiaza un Basarabov, locatie interesanta la vreo 30 km de Russe.

Altfel, plimbare placuta !

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Complicat la tine, recunosc ca eu nu aș putea...sâmbătă sa fiu tristă si duminică reset veselă. Îmi doresc mai mult de 30 km de russe..nu mă înțelege greșit.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vă e dor de mine, recunoașteți imediat..😂 mă simt ca atunci când mă strigau băieții , de fapt pe mama, ca să ies afară să mă joc cu ei fotbal. Strigau afară, tare, mama lu' X aaaa, o lăsați afară ?😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jucam bine fotbal,tenis cu piciorul and so on..mi-e dor de un tenis cu piciorul.

 

Duminică, iese cineva afară cu motorul ?🙂 altfel, încep să nominalizez eu și nu vă văd bine.😂 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Flower-Power a spus:

Jucam bine fotbal,tenis cu piciorul and so on..mi-e dor de un tenis cu piciorul.

 

Duminică, iese cineva afară cu motorul ?🙂 altfel, încep să nominalizez eu și nu vă văd bine.😂 

In zona mea, la intrare in Herastrau este un teren de tenis cu piciorul. Foarte rar vad acolo activitate, atat de rar incat nu i-am prins pe omuleti sa-i intreb daca-mi sunt vecini, ca ne organizam si sa jucam mai des. Deci daca e cineva amator, eu vin oricand.                                                                  Cu privire la motociclit, cand spui “iese cineva afara cu motorul” ai in vedere “una mica”, asa ca la tenis cu piciorul (a se citi prin Bucuresti), sau o tura de o zi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...