Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Vă propun un tenis duminică la ora 4, eventual putem încerca și în spate la ikea, nu o să avem fileu...aia e:) 

Cine răspunde prezent provocării ? 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 16 cand e caldura mai mare? 

Stii tu teren acolo, sau cautam o bucata de BCA sa trasam unul ca in copilarie?

Si daca e sa fie la 16, macar sa mergem unde am propus eu, e intre copaci si nu te bate soarele in cap. 

Cu motociclitul de duminica cum ramane, l-ai taiat de pe lista sau te gandesti sa fie inainte? 

Pffff !! Interogatoriu nu gluma 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da  la 16..nu e cald mult timp.🙂

Nu știu teren, ziceam că e o variantă bună în cazul în care terenul de care zici tu e ocupat de alții.

Cu motociclitul încă nu am programul definit, am niște variabile și nu mă pot pronunța deocamdată. Oricum, sper să ajung cu motorul la tenis. Nu știu cum, echipament,minge..o să văd.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu motorul as merge si eu daca organizati ceva, astept un semn.

Si ma uit si de minge, stiam ca am, dar cum n-am avut companie, a stat cuminte nefolosita..... cine stie pe unde. O caut si vad daca e “functionala” o aduc, oricum cred ca locuiesc cel mai aproape de teren. 

Hai sa vedem cine se baga. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, FlipperCo a spus:

Cu motorul as merge si eu daca organizati ceva, astept un semn.

Si ma uit si de minge, stiam ca am, dar cum n-am avut companie, a stat cuminte nefolosita..... cine stie pe unde. O caut si vad daca e “functionala” o aduc, oricum cred ca locuiesc cel mai aproape de teren. 

Hai sa vedem cine se baga. 

 

Duminica sunt pentru, insa nu ora 16:00 cand va fi super cald. Putem juca mai pe seara, 18:00, 19:00. De curiozitate, avem lumina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat e soare pe cer, avem lumina 🤣

Iar ca ora, asa ziceam si eu anterior, ca e cam cald la 16. Sa zicem 17, pana ne stragem, organizam, 17.30. Hai sa vedem inscrierile, iar Flower ne spune pe unde motociclim inainte. Daca nu uita si merge.....pe alese😳🤣🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi că @flower are o grilă, s-ar putea să îndeplinești baremul cu reședința actuală, și adio Bora Bora pe urmă! :crack:

Dar dacă ești vinitură s-ar putea să ai probleme cu unguentu'... 👽

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Ice-D a spus:

imi trebuie viza

 

Marca 10 lire sterline si-ti dam voie sa vii in Bucuresti. Sau poti veni cu trenul si ai viza inclusa in pretul biletului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astăzi am dat o tură de București,  mult mai aglomerat se pare decât Marți. Am prins la semafoare ..și am pus și o frână de urgență la fântâna Miorița ,nebunie..am cedat după o oră jumătate de motociclit..nu eram în formă. Cred că sunt în faza aia în care trebuie să ma temperez. Mi-e frică de mine, faza..nu de motor.

Ok, rămane 17.30 unde? Înțeleg că nu aduc eu minge, which is nice...că dacă mă bateți rămâneți fără minge ,plec acasă..😂

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A juca tenis la 30 de grade la ora 17:30 direct in soare, chiar si umbra sa fie, nu e o idee asa de buna. Intrebam de lumina in sensul de nocturna; avem un felinar de pe strada/parc care ar bate in teren? Daca nu, intr-adevar suntem limitati ca si timp, insa 17:30 e...pentru cei care vor sa faca concursuri de tricouri ude. Si oricat as presupune ca lumea merge la sala, e mai bine sa ne tinem six packul sub tricou. Asta daca nu vreti sa impresionati :D 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, observ ca nici tenisu' de picior nu mai e ce-a fost odata :))). Trebuie sa fie conditiile perfecte ca sa dai cu picioru' intr-o minge. Bine naiba ca n-am murit toti pe terenu' de tenis cand eram copii  :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles perfect la ce lumina te refereai tu @SuzukiRf600R Am sa trec astazi sa arunc un ochi, desi sti ca la noi eventuala existenta a unui felinar nu garanteaza si functionarea lui. 

Nocturna gasim evident pe terenurile oferite contra cost, dar nu prea stiu pt tenis cu piciorul. Eu unul desi nu-mi place sa fie cald, ma consolez cu gandul la pierderea din greutate si nu la patratele (am depasit faza aceea🤣)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, littlekriminal a spus:

Bai, observ ca nici tenisu' de picior nu mai e ce-a fost odata :))). Trebuie sa fie conditiile perfecte ca sa dai cu picioru' intr-o minge. Bine naiba ca n-am murit toti pe terenu' de tenis cand eram copii  :))))

Si asta-i corect. Cu caldura insa-i alta treaba, nu mai suntem asa copii 😃 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...