Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

2 hours ago, RuInCV said:

Pana la urma nimeni din grup nu e de vina, dar nici nevinovat ...

Nu stiu bre ce sa zic. Eu nu as pleca prea departe de ala care are bagaj la mine. Mai ales daca as sti ca in bagaj sunt actele, banii si telefonul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, Flower-Power a spus:

The party is over, is my party ..so..ieșiți afară la o tură și lăsați-mi topicul în pace.😂

Eu s-ar putea să ies mai târziu, după 8...ceea ce vă doresc și vouă!

Și rucsacul rămâne la mine, mulțumesc,nu e nevoie să vă deranjați..🙂

Din clipa in care s-a dat primul click, si  a fost creat primul post din topic, nu mai este al tau, este al poporului,si al administratorului , ca asta inseamna forum :))

Vrei grup privat, aduna ti fallowersii (minionii, groopies, cum vrei sa le zici)de aici, si fa grup de plimbari pe uatzap :D 

Altfel, o sa posteze cine vrea, pe ce subiect vrea, ca i topic de can can. Pardon, plimbari, cu uitat rucsace:))))

Editat de Adrian M.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

Eu s-ar putea să ies mai târziu, după 8...ceea ce vă doresc și vouă!

Dupa 8 octombrie?😆

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, XaeL a spus:

Nu stiu bre ce sa zic. Eu nu as pleca prea departe de ala care are bagaj la mine. Mai ales daca as sti ca in bagaj sunt actele, banii si telefonul.

Fixed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 54 minute, Lancelot a spus:

Dupa 8 octombrie?😆

Azi, după 8 seara..ziceam.

Acum 40 minute, Adrian M. a spus:

Si daca in rucsac era de exemplu, o varza murata?🤨

 

Acum 18 minute, Adrian M. a spus:

exact!

 

Acum 24 minute, SuzukiRf600R a spus:

sau niste ridichi cu zacusca, 2 sandwichuri...mmmmm splendid!

 

Acum 2 minute, Nguyen a spus:

 

Varza murata e mai incolo, mai spre iarna.

Băi băieți, sunteți pe arătură  cum ar veni ..offtopic. o să fac curățenie. 

Suzi, vrei să îți plătesc cu aceeași monedă? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, Flower-Power a spus:

Azi, după 8 seara..ziceam.

 

 

 

Băi băieți, sunteți pe arătură  cum ar veni ..offtopic. o să fac curățenie. 

Suzi, vrei să îți plătesc cu aceeași monedă? 

Fair enough, suntem offtopic. Dar nu, nu ma poti plati cu aceeasi moneda. Nu-ti permiti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, XaeL a spus:

Eu nu as pleca prea departe de ala care are bagaj la mine. Mai ales daca as sti ca in bagaj sunt actele, banii si telefonul. Dar dacă îmi iese în cale un copac sexy nu garantez că rezist ispitei de a-l escalada. 

Fixed! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem off topic? Ce gluma bună. Și cam care e subiectul dezbătut aici? Ca sunt nspemii de postări ce nu au legătură cu titlul, chiar din partea ta flower Power. Sau pozele cu membrele inferioare expuse pe plaja, au ca scop tot atragerea de prietenii pe distante medii? Și uite ce rezultate obții, eu zic sa schimbi strategia 😂😂 gata, ma retrag, am bătut câmpii destul. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect, cine-i curios, plimbarica si va edificati. Altfel, Floricica este o fata de isprava din toate punctele de vedere, inclusiv mersul pe doua roti chiar daca nu are prea multi km la activ. Sunt baieti care merg mai rau decat ea desi au mult mai multi km la activ. Tot ce-i trebe' sunt km  pentru fineturi (traiectorii, franari) astfel incat sa nu se mai sperie (asta tine de experienta), asa ca ... rabdare si... bani de benzina.

... si mai lasati fata in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 30.09.2019 la 16:01, einstein1984 a spus:

am ajuns si eu odata ramas de caruta (prima oara pe cheia actually), noroc ca @finu a fost baiat finut si a ramas sa ma astepte. nasol sentiment. 

Noroc ca tin telefonul, chile si portofelul la mine mereu :), nici macar in mùoto incuiate nu le las. 

🤔🤔🤔🤔🤔 de ce este un asa de mare Nasol sentiment, motor aveai, portofel  aveai deci innainte😁 legat de ce a patit Flower, nu va faceti griji, este la modă ca baietii sa se duca Raising si sa le lase in drum, aici chiar a fost norocoasa, ca sa intamplat sa le lase si noaptea Macho pe drum 😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, adidas a spus:

Ceva poze, filmari aveti si voi?

Am două poze de la plimbarea de duminică. Amandouă sunt identice așa că postez una la întâmplare.🙂

Te aștept cu mine la o plimbare dacă vrei, real life sunt mai fun.

20190929_134101.jpg

@Adrian M. avem un "prieten" comun ,altfel ți-aș fi zis faza aia cu câinele moare de drum lung și...continuarea o știi tu. Asta mă reține, prietenul comun, să nu spun continuarea.

 

Acum 3 ore, ianachim a spus:

maaaa golanule .... pe floricica’  nu o vezi decat daca mergi in ture

si ii furi rucsacul😂

Dacă îmi aduce ghiozdanul acasă important e să fiu și eu..să nu mai stârnesc furtuni în familie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, Djenavar a spus:

🤔🤔🤔🤔🤔 de ce este un asa de mare Nasol sentiment, motor aveai, portofel  aveai deci innainte😁 legat de ce a patit Flower, nu va faceti griji, este la modă ca baietii sa se duca Raising si sa le lase in drum, aici chiar a fost norocoasa, ca sa intamplat sa le lase si noaptea Macho pe drum 😁

recunosc ca eram intr-o situatie mult mai buna a fetei; dar sentimentul tot e naspa, mai ales ca in benzinarie vorbisem mergem impeuna mai piano bla bla, dupa valenii de munte au disparut ca rachetele palestiniene in israel. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, Flower-Power a spus:

 

@Adrian M. avem un "prieten" comun ,altfel ți-aș fi zis faza aia cu câinele moare de drum lung și...continuarea o știi tu. Asta mă reține, prietenul comun, să nu spun continuarea.

Stai linistita, spune acolo, ca nu i problema. Dreptul la replica si exprimare :D

Prietenul comun, posibil de fapt sa fie cel putin 2 :)) 

CE AM INCERCAT EU SA INSINUEZ este ca POATE, DAR DOAR POATE, AR TREBUI SA filtrezi-sa cauti altfel colegii cu care iesi. Nu spun mai multe, dar FAZA cu rucsacul predat la rude, mi se pare de ...mare...angajament. Eu sa fi patit asta in locul tau...imi trecea de iesit la plimbari cu cine o fi. Fara suparare colegilor cu care ai fost, nu i judec sau ceva, ca nu i cunosc.

Si am zis ca tac, iar bat campuri -LI, vorba lu nea Paca.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...