Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Pacat, sigur vor mai fi zile... blande. Sper sa pun Banditu' pe picioare, adica roti, in timp util, adica pana la sf. lui noiembrie, adica RCA. Da' nu-i bai, dupa aia putem sta la povesti la o cafea, daca tuica nu prieste tuturor.

S-auzim numa' de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 31 minute, Flower-Power a spus:

Nu știu cum e la voi dar eu am băgat motocicleta în garaj la hibernare..

 

Eu nu, inca ma folosesc de ea.

 

Acum 31 minute, Flower-Power a spus:

 

ce voiam să vă zic 😁 mulțumesc celor care au venit în ture cu mine iar celor care au zis că vor veni și nu au făcut-o eh well, bărbații din ziua de azi..zic că fac ceva dar nu precizează anul. nu nominalizez !😂

 

Daca te referi la mine... eu nu imi aduc sa fi zis vreodata ca vin in ture cu tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, PoliBuc a spus:

Pacat, sigur vor mai fi zile... blande. Sper sa pun Banditu' pe picioare, adica roti, in timp util, adica pana la sf. lui noiembrie, adica RCA. Da' nu-i bai, dupa aia putem sta la povesti la o cafea, daca tuica nu prieste tuturor.

S-auzim numa' de bine.

Se pare ca in perioada 4-15 noiembrie, vremea o sa fie chiar frumoasa pentru luna respectiva, cel putin in Bucuresti si sud. Deci nu va grabiti cu hibernarea!

Chiar acum, FlipperCo a spus:

Se pare ca in perioada 4-15 noiembrie, vremea o sa fie chiar frumoasa pentru luna respectiva, cel putin in Bucuresti si sud. Deci nu va grabiti cu hibernarea!

Deci ai dreptate, inclusiv cu.....tuica (incepe sa mearga fiarta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, PoliBuc a spus:

... si ai mai contorizat un post ...

 

Si, ajuta la ceva un post in plus? Se platesc sau care e treaba? Sa nu-mi zici ca voiai sa fii ironic sau sarcastic ca nu te cred.

 

Acum 29 minute, PoliBuc a spus:

O seara faina, somn usor.

 

Merci, dar nu e cazul pt ca nu sunt asa de batran ca tine ca sa ma culc la ora 8 cu sosete in picioare sa nu te traga curentul, cu caciula in cap si vata in urechi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, misionaru a spus:

Multumim si noi pentru companie. Nu mereu, atat cat a fost. Well, femeile din ziua de azi...zic ca vin la o iesire, dar nu reusesc sa se trezeasca. Nu nominalizez, evident :)

Touchè! 😁 

 

Acum 1 oră, PoliBuc a spus:

Pacat, sigur vor mai fi zile... blande. Sper sa pun Banditu' pe picioare, adica roti, in timp util, adica pana la sf. lui noiembrie, adica RCA. Da' nu-i bai, dupa aia putem sta la povesti la o cafea, daca tuica nu prieste tuturor.

S-auzim numa' de bine.

Pentru mine este frig..sunt friguroasă , poate planificăm o întâlnire a moto..tastaturiștilor ,între timp mă delectez cu filmulețe 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau pentru tine, Ng... Te-au caracterizat si altii da' nu te astamperi. Probabil iti face placere sa ti-o iei. Stai linistit ca nu ma obosesc, pierd timpul cu tine sa-ti explic cum sta treaba cu cititul ceasului. 

Casa nu mai vorbim ca esti pe alaturi, ca musca ... unde vrei tu...

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, Flower-Power a spus:

Touchè! 😁

 

Pentru mine este frig..sunt friguroasă , poate planificăm o întâlnire a moto..tastaturiștilor ,între timp mă delectez cu filmulețe 

 

 

 

Planificam, nu ma deranjeaza sa mai beau o bere, doua in compania colegilor si colegelor de iesiri :)

 

Anul trecut a fost chiar frumoasa iesirea la bere, in decembrie parca a fost. 

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 46 minute, misionaru a spus:

 

Planificam, nu ma deranjeaza sa mai beau o bere, doua in compania colegilor si colegelor de iesiri :)

 

Anul trecut a fost chiar frumoasa iesirea la bere, in decembrie parca a fost. 

Păi cum să deranjeze..e o plăcere, poate cunoaștem și tastaturiști cu care vom merge la anu' în ture.😁 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Pana se hotaraste  poporul daca iese la bere sau vin fiert... 

vine vremea buna 👍

 

 

Si fiindca ne cam plictisim  pe vremea aceasta, un bonus pentru pasionatii de surubarit. 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Back in business, baby!

Astăzi a fost prima tură, voiam să vă anunț că am scos-o de la naftalină și să vă pregătiți de ture cu mine! 😁

Am făcut vreo 200 azi, 200 km ,să nu mă acuze cineva că 200/h..sau să trăiască cu impresia greșită..

God, I feel good!

😁 nu am făcut nicio poză deși am văzut și rapiță (încă) și mai ales maci.

 

Marți o programez în service la schimburi de lichide și filtru de aer..și ce o mai fi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit, la multi km in compania dorita 😀
Eu am inceput sezonul inaite de nenorocirea asta si n-a folosit la nimic 😀😀😀

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Pentru că mi-am scos mobra din service mă gândeam ca mâine să fac o tură prin frumoasa Românie. Doritori? Trasee lejere și ușoare ca pentru dezmorțire aveți? Sunt deschisă la sugestii.

Estimez ora de plecare un 9 -10 cu retur pe lumină. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...