Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

Super  @dulgcris!!!  @Ice-D și @FlipperCo poate vă organizați ca să îmi faceți poftă de grup organizat.

Puneți poze, o să pun și eu..promise!


Flower, intrebare de 1000 de puncte, cum ne-ai ales? Vreau sa inteleg mecanismul si cine stie, poate chiar ai mana buna.
In rest, sunt pentru ture, timp sa fie. Si vedem si cum e cu grupul, fiindca nu-i simplu de format unul nou, din oameni ce nu se cunosc, dar sunt un optimist incurabil, deci I’m in! (merg pe mana ta).
Problema este ca in acest weekend mi-e aproape imposibil. Poate doar o tura scurta duminica, astfel incat la 14 sa fiu in Bucuresti. Daca baietii sunt de acord ok, daca nu, ne organizam pentru o data viitoare.  
👍🍻

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, Flower-Power a spus:

Super  @dulgcris!!!  @Ice-D și @FlipperCo poate vă organizați ca să îmi faceți poftă de grup organizat.

Puneți poze, o să pun și eu..promise!

Buna Flori, din pacate, eu sunt in UK. Multumesc pentru invitatie, dar am spus mai sus, pana pe 21. Imi dai tu o cola cand vin.

Acum 15 ore, FlipperCo a spus:

Flower, intrebare de 1000 de puncte, cum ne-ai ales? Vreau sa inteleg mecanismul si cine stie, poate chiar ai mana buna.

 Vrea sa ne cunoasca(mai ales pe mine😂😂) si sa ne simtim bine,un lucru frumos din partea ei.Daca ii place,e loc de mai mult,foarte simplu.

Acum 15 ore, FlipperCo a spus:

In rest, sunt pentru ture, timp sa fie. Si vedem si cum e cu grupul, fiindca nu-i simplu de format unul nou, din oameni ce nu se cunosc, dar sunt un optimist incurabil, deci I’m in! (merg pe mana ta).

 Ea nu poate controla multe chestii, cum ar fi personalitatea fiecarui individ. Decat sa plecati cu preconceptii, mai bine stabiliti reguli clare. Traseul,punctul de intalnire, grupul, viteza(legala), popasuri. Stabiliti astea clar si o sa fiti ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 53 minute, Ice-D a spus:

Buna Flori, din pacate, eu sunt in UK. Multumesc pentru invitatie, dar am spus mai sus, pana pe 21. Imi dai tu o cola cand vin.

 Vrea sa ne cunoasca(mai ales pe mine😂😂) si sa ne simtim bine,un lucru frumos din partea ei.Daca ii place,e loc de mai mult,foarte simplu.

 Ea nu poate controla multe chestii, cum ar fi personalitatea fiecarui individ. Decat sa plecati cu preconceptii, mai bine stabiliti reguli clare. Traseul,punctul de intalnire, grupul, viteza(legala), popasuri. Stabiliti astea clar si o sa fiti ok.

De preconceptii nu poate fii vorba, doar de experiente. Dar cum tu ai treaba cu lorzii 😃 si eu am zis ca nu pot decat in anumite conditii, ramane ca @dulgcris sa dea un semn.  
Daca nu ne iese acum, poate data viitoare🍻

Editat de FlipperCo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu la ce te referi cand spui experiente.

 

Oricum, cred ca o sa-i dau spaga lu Flauăr ca sa-mi planifice si mie urmatorul eveniment cu titanii motociclismului romanesc,ultimile sperante:

@Nguyen

@Ice-D

@SuzukiRf600R

@taong_mapagbiro

@superbec

@Starcream

@categoria"A", el e cu rugaciunile,o sa avem nevoie.

@goe 75

@john17

 

Traseul sa nu fie mai mare de 10 km, ca sa nu fie victime colaterale. Si nici in bucuresti, pe domeniul arianului damaroian. Cum facem?🤣

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Ice-D a spus:

Da, stiu la ce te referi cand spui experiente.

 

Oricum, cred ca o sa-i dau spaga lu Flauăr ca sa-mi planifice si mie urmatorul eveniment cu titanii motociclismului romanesc,ultimile sperante:

@Nguyen

@Ice-D

@SuzukiRf600R

@taong_mapagbiro

@superbec

@Starcream

@categoria"A", el e cu rugaciunile,o sa avem nevoie.

@goe 75

@john17

 

Traseul sa nu fie mai mare de 10 km, ca sa nu fie victime colaterale. Si nici in bucuresti, pe domeniul arianului damaroian. Cum facem?🤣

 

 

Stii tu ceva! Eu n-am avut placerea, deci nu ma bag.
Totusi cam mare gasca, ati nenorocit traficul. Iar in grupuri mai mici e nasol, in 10 km te pierzi repede 🤣🤣.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Ice-D a spus:

Da, stiu la ce te referi cand spui experiente.

 

Oricum, cred ca o sa-i dau spaga lu Flauăr ca sa-mi planifice si mie urmatorul eveniment cu titanii motociclismului romanesc,ultimile sperante:

@Nguyen

@Ice-D

@SuzukiRf600R

@taong_mapagbiro

@superbec

@Starcream

@categoria"A", el e cu rugaciunile,o sa avem nevoie.

@goe 75

@john17

 

Traseul sa nu fie mai mare de 10 km, ca sa nu fie victime colaterale. Si nici in bucuresti, pe domeniul arianului damaroian. Cum facem?🤣

 

 

Nu stiu de ce, dar lasand la o parte animozitatile, cam toata lista ta cred ca este alcatuita din motociclisti cu experienta indelungata. Personal fac anul acesta 21 de ani de mers pe motocicleta (cu permis). 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, SuzukiRf600R a spus:

eu de ce am aparut pe lista? 

1. nu merg cu oricine

2. nu ne stim

3. nu am motor :D:D🍻

1-credeam ca vrei sa vezi niste nepoate.

2-nu fi rautacios,vezi 1😁

3-mai bine zi pe cine nu placi din acea lista😂

1 oră în urmă, john17 a spus:

Valuarea nu așteaptă numărul anilor! 

Lista miros eu că e făcută tot din nevoia de a primi atenție, la fel ca și topicul. 

Semantica John,la caterinca.  Lista a fost facuta cu...multa pasiune😂.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma dau pe forum, cunosc prea putin oameni. Dar nepoate as cunoaste, o daaaaaa!!!

Zi-mi cum facem ca vin cu masina. Pe motor pot lua maxim 1. In masina pot lua maxim 4 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, Ice-D a spus:

Buna Flori, din pacate, eu sunt in UK. Multumesc pentru invitatie, dar am spus mai sus, pana pe 21. Imi dai tu o cola cand vin.

 Vrea sa ne cunoasca(mai ales pe mine😂😂) si sa ne simtim bine,un lucru frumos din partea ei.Daca ii place,e loc de mai mult,foarte simplu.

 Ea nu poate controla multe chestii, cum ar fi personalitatea fiecarui individ. Decat sa plecati cu preconceptii, mai bine stabiliti reguli clare. Traseul,punctul de intalnire, grupul, viteza(legala), popasuri. Stabiliti astea clar si o sa fiti ok.

Vreau să mă dau cu motorul , nu să fie loc de mai mult. Fii pe pace! Chill. Nu știu cum ai ajuns tu la concluzia asta. Ziceai mai sus de nevasta că nu o iei pasager, vezi să nu îți citească vorbele de pe net că dormi sub stele o vreme și nici mâncare caldă nu mai vezi, ca să nu mai zic de altceva..

🤣

Topicul e bine să îl folosiți pentru a vă organiza în ture, nu să vă apuce criza existențială a vârstei a doua.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ceva vreme, cand se organizau plimbari pe aici, era loc de mult mai mult :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Experienta imi spune ca loc este intotdeauna, doar ca niciodata nu e o treaba unilaterala. Daca e sa se intample, se intampla (ca in viata de zi cu zi).

Totusi, scopul aici este placerea turelor (alaturi de oameni de calitate si compatibili de preferat). Si daca omul este ce trebuie, poate da si norocul peste el 🤣🤣🍻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, SuzukiRf600R a spus:

Nu ma dau pe forum, cunosc prea putin oameni. Dar nepoate as cunoaste, o daaaaaa!!!

Zi-mi cum facem ca vin cu masina. Pe motor pot lua maxim 1. In masina pot lua maxim 4 :D

Faci tu fata la 4?🤣

 

Acum 4 ore, john17 a spus:

Rămâi la Ursus! 

:crack:

😂

 

Acum 4 ore, Starcream a spus:

bem o bere oricând vrei.

Mai ușor cu motocicleta totuși, sa nu ne rănim 😅

Haha,s-a facut!

 

Acum 4 ore, superbec a spus:

boring boomers ...

Cum ma boring, daca vine si nguienu?!

 

Acum 3 ore, Flower-Power a spus:

Vreau să mă dau cu motorul , nu să fie loc de mai mult. Fii pe pace! Chill. Nu știu cum ai ajuns tu la concluzia asta. Ziceai mai sus de nevasta că nu o iei pasager, vezi să nu îți citească vorbele de pe net că dormi sub stele o vreme și nici mâncare caldă nu mai vezi, ca să nu mai zic de altceva..

🤣

Topicul e bine să îl folosiți pentru a vă organiza în ture, nu să vă apuce criza existențială a vârstei a doua.

Eu vorbeam de ture, tu imi spui de nevasta si aiureli. Cum spuneai, chill out.

 

@FlipperCo 

@adidas

Nu mai bagati fitile, ca pe mine ma ia la 3 pazeste,nu pe voi😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Ice-D a spus:

Cum ma boring, daca vine si nguienu?!

una e sa faci caterinca de oamenii cu deficiente cognitive pe net alta e sa vezi pe viu cum le curge bala din coltul gurii...am si eu niste limite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, adidas a spus:

Acum ceva vreme, cand se organizau plimbari pe aici, era loc de mult mai mult :D

Bai ce vremuri.....ce nebunii...ce orgii.......🤪🤪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...