Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

😃 mol Colentina imi convine și mai mult. Cred că cel mai bine este să ne hotărâm ce traseu facem și să vedem locul de întâlnire. Sunt indecisă până devin decisă.

 

Aștept și ceilalți participanți la discuție să își spună părerea. 

Aș prefera și eu un traseul moderat ca distanță atâta vreme cât nu ne cazăm pe undeva.😄 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin din N, dar daca sunt mai multi care voteaza pentru Mol Colentina nu ma deranjează sa vin acolo.

Despre traseu: sunt flexibil iar cel propus de trilogy arata bine pe harta( nu am mai fost ).

Cel propus de chucki nu mi se deschide bine in browserul de pe telefon. Poti pune un link pe google maps?

 

La 8:30 întâlnirea sau plecarea?

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic să plecăm pe traseul lui chucki și în caz de ceva îl adaptăm, de la Gura Bâscei poți să sari în Văleni și tot așa, te învârti prin sate până amețești (pentru evitarea aglomerării de pe DN-uri)

Gen https://www.dropbox.com/s/ns73kerenabgp55/tur3.png?dl=0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vă luați după mine. De altfel sunt și eu destul de indecis. Daca nu apar in timp util nu mă așteptați. Eu prefer traseul cel un pic mai lung pentru că e mai prin zone de munte, deci mai răcoare. Chestia e că nu știu cum mă urnesc mâine și ce vrea și mobra de la mine. Vad că îmi cam face figuri bateria....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, trilogy a spus:

Eu zic să plecăm pe traseul lui chucki și în caz de ceva îl adaptăm, de la Gura Bâscei  să sari în Văleni și tot așa, te învârti prin sate până amețești (pentru evitarea aglomerării de pe DN-uri)

Gen https://www.dropbox.com/s/ns73kerenabgp55/tur3.png?dl=0

Ok, @ trilogy and  @mrrlrNe vedem mâine la 8.30 Mol Colentina și ajutăm traseul pe parcurs în funcție de cum dorim. Eu o sa ajung ceva mai devreme ca să alimentez și eventual o cafea, estimez un 8.15. 

@chucki sper că vii și tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, @ trilogy and  [mention=57557]mrrlr[/mention]Ne vedem mâine la 8.30 Mol Colentina și ajutăm traseul pe parcurs în funcție de cum dorim. Eu o sa ajung ceva mai devreme ca să alimentez și eventual o cafea, estimez un 8.15. 
@chucki sper că vii și tu.
Ok

Trimis de pe al meu SM-A520F folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 57 minute, Flower-Power a spus:

Foarte frumoasă tura! Mulțumesc, gens și sper să ne revedem curând!✌

Am poze de pus aici dar nu pot atașa nicio poză, din păcate.

La o ciorbita.... Încântat de companie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti-Siriu ( poza cu semnul interzis) -Cheia ( poza cu camionul pe care scrie Murgu)- Bucuresti.

Atentie pe Cheia la camioane si cretinii de șoferi care depășesc in curbe fara vizibilitate .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La câți cretini cu mobre ss sau cu veleități ss erau sa ne doboare in depășiri fara logica, prefer 1000 flower.

Eu personal la tot drumul asta (+ 400 km) am văzut 3 incidente iar la toate 3 au fost super motoriști care cu mușchiul încordat la maxim  erau sa ne adauge la statistica confundând circuitul cu soseaua. Așa că .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 54 minute, Muretto Grundieg a spus:

Chucki, credeam că o să te inspiri de la traseul nostru de 22-23 August..1518 km.

Traseu.jpg

Să trăiți! In cat timp l-ați făcut? Problema e că în ultimul timp a fost greu cu timpul.... Nu mai pot sa rup decât maxim 1 zi pe săptămână. Și atunci mă împart în treburile casei și plimbare. Puteai totuși să arunci un telefon. N-am uitat că tre sa trec cu licoarea pentru doamna.

Și poza cu cauciucul :))).

IMG_20200830_202057.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😅da. Un pic. De pe loc,  pe un drum forestier cu pietriș, pe urcare...am nimerit neutral și nu am realizat pe moment iar în pantă a fost mai greu să o țin. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...