Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Acum 28 minute, Flower-Power a spus:

Lame? Oh fuck yourself. 

 

Da, e lame. E la fel de lame ca aia care scot limba cand fac poze, un trend de rahat care exprima doar submediocritate.

 

rs_1024x759-131009120337-1024.cyrus.cm.1

 

 

 

 

Acum 28 minute, Flower-Power a spus:

 și cum nu ai motor..aia e.

 

Nici macar tu nu crezi ceea ce ai scris.

 

La 11.10.2020 la 21:45, robert23mg a spus:

Sau alyna sau simyna :))

 

Mie imi da impresia ca provine dintr-o familie modesta, as merge pe Simina sau Irina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Ce fac fetele mele preferate? Sper că bine, voiam să vă anunț faptul că mi-am scos motorul și mă pregătesc de ITP. Verificați-vă ITP, asigurarea și motoarele și pregătiți-vă ! 😃 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Flower-Power, cam scumpa la vedere in ultima perioada, cam de peste tot as spune. Credeam ca te-ai lasat de motociclit si ti-ai luat..... andrele🤪

Nu de alta, dar suntem la jumatatea primaverii, deja ai de recuperat. 
🤫👍😇
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

mă pregătesc de ITP

Manipedi + coafor? :crack:

În weekend plooninge, deci ai tot timpul! 😈

1 oră în urmă, Flower-Power a spus:

Verificați-vă ITP, asigurarea

Oamenii serioși are alerte mașină. 😎

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Acum 24 minute, Flower-Power a spus:

Am început sezonul cu întârziere dar la Fix cât să prind macii.

20210606_160153.jpg

Bravo, si outfit-ul se potriveste cu macii! Nu-i rau! Daca ai mers (mergi) singura, grija la testarea abilitatilor in trafic (dupa pauza lunga).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 06.06.2021 la 19:06, FlipperCo a spus:

Bravo, si outfit-ul se potriveste cu macii! Nu-i rau!

 

Pai asta a devenit mobrismul in Romania, poze pentru Facebook. Iar cand nu-ti mai convine schimbi userul (Ina Irina).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Nguyen a spus:

 

Pai asta a devenit mobrismul in Romania, poze pentru Facebook. Iar cand nu-ti mai convine schimbi userul (Ina Irina).

Hai ca toti mai facem poze cand ajungem calare prin zone ce incanta retina. Eu n-as da cu pietre pentru atata lucru. 
Dar o las pe Flower sa aibe ultimul cuvant. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă gândesc să fac un birou de sugestii și reclamații, trebuie depuse la ghișeu într-un anumit interval orar cu Timbru fiscal si dosar cu șină. Ce-mi sugerezi, nguyen? Ai tot ce-ți trebuie? 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, FlipperCo a spus:

Hai ca toti mai facem poze cand ajungem calare prin zone ce incanta retina.

 

Una e sa faci poze pentru un peisaj si una e sa faci parte din peisaj cand faci poze, eventual sa te si strambi un pic ca sa pari cool.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, asdglasfk a spus:

Ce varza esti, pune si o taxa de depunere reclamatie :)

10 ron - reclamatie simpla

1000 ron - reclamatie premium

 

😆 da. Viitorul sună bine, dacă fac niște calcule câți bani are să-mi dea până acum nguyen..

FB_IMG_1623181668454.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminică aș vrea să dau o tură în afara Bucureștiului evident în funcție și de cum va fi vremea. Dorește careva? În principiu ora de plecare ar fi 10.00 -10.30  , mai devreme nu pot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Flower-Power a spus:

Duminică aș vrea să dau o tură în afara Bucureștiului evident în funcție și de cum va fi vremea. Dorește careva? În principiu ora de plecare ar fi 10.00 -10.30  , mai devreme nu pot.

Vezi ca de la 14 se anunta din nou ploi serioase in Bucuresti cel putin. Verifica bine vremea si vezi ce zona alegi. Acum ce sa zic, un motociclist “nemurat” nu-i motociclist!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 06.06.2021 la 18:35, Flower-Power a spus:

Am început sezonul cu întârziere dar la Fix cât să prind macii.

20210606_160153.jpg

 

 

La 06.06.2021 la 19:01, smar2 a spus:

 

image.thumb.png.4753c9249ba6f3261d3706f82bbf99ae.png

 

 

La 08.06.2021 la 14:28, Flower-Power a spus:

Ce-mi sugerezi, nguyen? Ai tot ce-ți trebuie? 

 

https://adevarul.ro/locale/timisoara/campurile-maci-timisoara-cadrul-feeric-selfie-uri-psiholog-astazi-oamenii-turma-foto-1_60c271fb5163ec4271f66ae0/index.html

 

Psihologul Cătălin Ilie explică ce îi îndeamnă pe oameni să urmeze acest trend: „E bine şi e de lăudat că oamenii descoperă natura, că nu au uitat s-o iubească. Însă apare o problemă psihologică, psihoterapeutică – faptul că aceste lucruri sunt aruncate acolo pe acest Internet. Nu e rău să vrei să ai o poză frumoasă cu tine, însă contează foarte mult scopul pentru care este pusă poza. Să fii admirat, să fii copiat de alţii? Astăzi, oamenii sunt ca o turmă. Dacă cineva apare într-o poză în lanul de porumb, vor urma alţi o mie care îşi vor face poză în lanul de porumb. Aici apare lipsa de personalitate, lipsa de originalitate şi faptul că în această lume, alţii ne stabilesc valorile. Aceste poze aruncate pe reţelele de socializare îi fac pe unii să simtă că există şi ei. Dacă astăzi se poartă firma X de pantofi, toată lumea va dori acel model, pentru că aia e la modă. Dacă se stabileşte o culoare, toată lumea se îmbracă în acel trend.

 

Iata ca acum o persoana care este de meserie va spune exact ce va spuneam eu: lame, lame, lame.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...