Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Dude, ai jucat o carte foarte periculoasă.🙈

 

Acum înțeleg de ce Flower este la dietă, are prieteni falși😂. Încerc sa-i mențin silueta de felină si ăștia o îngrășa, drăguț  din partea lor. Bătuți , frăgeziți ca pe mici, nimic altceva.😁

Editat de Anabelle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, _Raul_ a spus:

 

Bravo, felicitari, foarte misto !

Ktm-ul este un 690, parca, nu?

Aici am testat echipamente la 42 de grade.

La voi?

 

Da, ktm 690..a fost foarte cald dar eu am fost singura cu geaca de vară, 😂 din păcate ceilalți participanți au avut geci de piele. .foarte cald.

Acum 31 minute, Anabelle a spus:

Dude, ai jucat o carte foarte periculoasă.🙈

 

Acum înțeleg de ce Flower este la dietă, are prieteni falși😂. Încerc sa-i mențin silueta de felină si ăștia o îngrășa, drăguț  din partea lor. Bătuți , frăgeziți ca pe mici, nimic altceva.😁

😂 eram sigură.

Să vezi ce țâțe am acum că m-am îngrășat și fund..😍🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Silver Arrow a spus:

@annabelle  De la ''lame'' la ''dude'' este un progres :crack:

Hodorogule, ai citat altă persoană.😂

 

Acum 2 ore, Flower-Power a spus:

 

😂 eram sigură.

Să vezi ce țâțe am acum că m-am îngrășat și fund..😍🤣

Nuuuuuuuuu😂😂🥰  Și când îi auzi "floricica noastră este o petală, cuminte,miloasă, nu lovește,etc.." Din partea mea,aveți un cd cu Fuego.

4311E28B-4D86-4949-A2E7-2E58E9D33F97.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Anabelle a spus:

Hodorogule, ai citat altă persoană.😂

 

Mai Nguyen, degeaba ti-ai lasat parul lung  si te dai cu deodorant direct pe camasa transpirata (asa cum ai invatat la tara ca se face), mirosul tau specific de prostie si misogonism razbate cu putere. 🤪

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hodorogule,sunt fată. 😏Dacă nu ma crezi,intreabă felina, nurii ei antrenați nu mint.💗 Pune mâna si caută-ți un cămin de batrani, doamne fereste, faci un avc pe forum si dau aştia cu rip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superbec ai devenit îngrijorat de greutatea mea. Țin să precizez ca am un BMI în limite normale acum , am plecat de la underweight, eram sub nivelul mării.

Acum am alt metabolism mai lent și în plus am descoperit mâncarea. Tind să cred , la cât mananc acum versus cât mancam înainte,că eram ușor anorexică. Poate nu chiar ușor. Hai să ne liniștim cu toții.

Și da, obezitatea nu e cool.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 12.07.2021 la 14:51, ENEOS a spus:

Ai motociclit și anu' ăsta! 

 

La 12.07.2021 la 19:55, The Flying Dutchman a spus:

Nu. Nu știu cine este. Nu sunt nici Nguyen, cu care am mai fost asociat, nici Petre 81, 82 sau 83 și nu-i cunosc nici pe ei. Dar îți poți închipui orice, e o lume liberă, îți poți închipui chiar și că poți domina ceva sau pe cineva. Ori îți place să fi dominată?

 

 

 

La 15.07.2021 la 21:14, misionaru a spus:

O fi o coincidenta ca tocmai acum, in perioada asta, cineva s-a inregistrat cu un user nou cu nume de fata si e la fel de vehement pe cam aceleasi motive de discutie asa cum era alt user, care a si zis ca o sa isi faca alt cont? Eu as zice ca nu. 

Sfatul meu e sa tratati userul Anabelle ca fiind Nguyen, pana la probe contrarii, sau chiar si fara probe, la ce gandire are :)

 

Nu hraniti trollii! :) Ignorati posturile "flame" si poate, cine stie, se plictisesc si pleaca.

 

 

 

La 15.07.2021 la 23:08, Flower-Power a spus:

 

Da, și mie mi-a trecut prin cap același lucru..

 

La 17.07.2021 la 18:01, Flower-Power a spus:

🙂🙃

20210717_164813.jpg

 

 

Acum 23 ore, Flower-Power a spus:

Să vezi ce țâțe am acum că m-am îngrășat și fund..😍🤣

 

Acum 22 ore, Silver Arrow a spus:

@annabelle  De la ''lame'' la ''dude'' este un progres :crack:

 

Acum 18 ore, Silver Arrow a spus:

Mai Nguyen,

 

Acum 4 ore, Starcream a spus:

N-a zis nimic greșit, nici ngunoy nu era bărbat. 

 

Acum 1 oră, Starcream a spus:

Vreau eu sa vad 😅🤩

 

 

 

0c2072ebb2bb270184592738f32bd882.jpg

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, Flower-Power a spus:

Superbec ai devenit îngrijorat de greutatea mea. Țin să precizez ca am un BMI în limite normale acum , am plecat de la underweight, eram sub nivelul mării.

Acum am alt metabolism mai lent și în plus am descoperit mâncarea. Tind să cred , la cât mananc acum versus cât mancam înainte,că eram ușor anorexică. Poate nu chiar ușor. Hai să ne liniștim cu toții.

Și da, obezitatea nu e cool.

wow , anorexica ... 

 

si asta crede ca e anorexica 

 

https://www.hindustantimes.com/lifestyle/health/i-am-anorexic-plus-size-model-tess-holiday-shares-recovery-from-eating-disorder-101620385890522.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, superbec a spus:

Pai da e anorexica că nu mai mănâncă un hectar de salata de quinoa și avocado

397280547_Screenshot_20210719-161636_SamsungInternet.thumb.jpg.80503116ba4a3838beb38d9f5cdb23a0.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt încă la fel de anorexică ca fata de mai sus. Dar privește partea bună, are forme sunt unii care ar da suflețelul să aibe un suflet ca domnișoară din poză. 

Mi se pare greșită discuția din start, asta pentru că mă simt eu cea vizată..și pentru că e o presiune pentru mine impusa de mine dar și de societate, să slăbesc. 

Când eram foarte slabă prima întrebare era cand ma îngraș, acum am scăpat de această întrebare..nu mai este cazul. 😂

Acum 4 ore, Starcream a spus:

Vreau eu sa vad 😅🤩

Are cine să îți arate ...😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Flower-Power a spus:

Nu sunt încă la fel de anorexică ca fata de mai sus. Dar privește partea bună, are forme sunt unii care ar da suflețelul să aibe un suflet ca domnișoară din poză. 

Mi se pare greșită discuția din start, asta pentru că mă simt eu cea vizată..și pentru că e o presiune pentru mine impusa de mine dar și de societate, să slăbesc. 

Când eram foarte slabă prima întrebare era cand ma îngraș, acum am scăpat de această întrebare..nu mai este cazul. 😂

Are cine să îți arate ...😂

Eu unul nu am zis de tine, eu ziceam strict de donșoara din imagine. Și oricum nu e nimic rău în a fi putina presiune de a rămâne subțiri și fit și nu cu obezitate morbidă. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca mai bine ma înțeleg cu un surdomut..ce sunt aaaaassssssttttteeeeaaa? Avem 14 ani?

Acum 13 minute, lacroyx a spus:

Eu unul nu am zis de tine, eu ziceam strict de donșoara din imagine. Și oricum nu e nimic rău în a fi putina presiune de a rămâne subțiri și fit și nu cu obezitate morbidă. 

Eh lasă că nici voi nu aveți burtă și..nu știu dacă știi continuarea dar..o zic ăia de la paraziții 😂

Gata, apropo de 14 ani, revin la vârsta pe care o am accea de 27 ani.😂

Hai fie 30..

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, Starcream a spus:

N-a zis nimic greșit, nici ngunoy nu era bărbat. 

Greşit, aşa cum era el,nu se lega de sânii fetei.

 

Acum 6 ore, Starcream a spus:

Vreau eu sa vad 😅🤩

 Cocolino💄😘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, Anabelle a spus:

Hodorogule,sunt fată. 😏Dacă nu ma crezi,intreabă felina, nurii ei antrenați nu mint.💗 

Sunt în dubii dar dacă ești Nguyen e cam grav..it is disturbing.

Acum 18 minute, Anabelle a spus:

Greşit, aşa cum era el,nu se lega de sânii fetei.

 

 Cocolino💄😘

Mai ales că ai id de fată și joci un joc pro nguyen..sigur există diagnostic și pentru asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😉😄 păi când ai momentele tale, nu mai bine o rogi pe nevastă , ii spui draga mea ce s-ar întâmpla dacă să zicem aș cere o poză unei femei pe fb, m-ai bate? Și dacă ea zice ca nu atunci o întrebi în ce condiții te-ar bate..că e mai simplu. După care o pui să facă mai bine un exercițiu de imaginație și să se poarte în anumite momente așa , că ție ti-ar plăcea un pic. Agreați și ustensilele, fie ajungeți la un magazin dedicat acestui lucru- sunt pe toate drumurile- fie mergeți pe variantele clasice: pliciul de muște, lingura de lemn , poate doar palmele și mai apoi treceți la treabă.  Comunicarea este esențială într-o relație. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea ca @Anabelle sa-si decline identitatea sau sa confirme un cunoscut de-al ei ca nu e clona numai ca sa va dati seama cat de bolovani sunteti. In rest este amuzant si sa va vad cum va dati coate pt ca nu aveti argumente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...