Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Acum 9 minute, Flower-Power a spus:

Nu sunt încă la fel de anorexică ca fata de mai sus. Dar privește partea bună, are forme sunt unii care ar da suflețelul să aibe un suflet ca domnișoară din poză. 

Mi se pare greșită discuția din start, asta pentru că mă simt eu cea vizată..și pentru că e o presiune pentru mine impusa de mine dar și de societate, să slăbesc. 

Când eram foarte slabă prima întrebare era cand ma îngraș, acum am scăpat de această întrebare..nu mai este cazul. 😂

Are cine să îți arate ...😂

Eu unul nu am zis de tine, eu ziceam strict de donșoara din imagine. Și oricum nu e nimic rău în a fi putina presiune de a rămâne subțiri și fit și nu cu obezitate morbidă. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca mai bine ma înțeleg cu un surdomut..ce sunt aaaaassssssttttteeeeaaa? Avem 14 ani?

Acum 13 minute, lacroyx a spus:

Eu unul nu am zis de tine, eu ziceam strict de donșoara din imagine. Și oricum nu e nimic rău în a fi putina presiune de a rămâne subțiri și fit și nu cu obezitate morbidă. 

Eh lasă că nici voi nu aveți burtă și..nu știu dacă știi continuarea dar..o zic ăia de la paraziții 😂

Gata, apropo de 14 ani, revin la vârsta pe care o am accea de 27 ani.😂

Hai fie 30..

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, Starcream a spus:

N-a zis nimic greșit, nici ngunoy nu era bărbat. 

Greşit, aşa cum era el,nu se lega de sânii fetei.

 

Acum 6 ore, Starcream a spus:

Vreau eu sa vad 😅🤩

 Cocolino💄😘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, Anabelle a spus:

Hodorogule,sunt fată. 😏Dacă nu ma crezi,intreabă felina, nurii ei antrenați nu mint.💗 

Sunt în dubii dar dacă ești Nguyen e cam grav..it is disturbing.

Acum 18 minute, Anabelle a spus:

Greşit, aşa cum era el,nu se lega de sânii fetei.

 

 Cocolino💄😘

Mai ales că ai id de fată și joci un joc pro nguyen..sigur există diagnostic și pentru asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😉😄 păi când ai momentele tale, nu mai bine o rogi pe nevastă , ii spui draga mea ce s-ar întâmpla dacă să zicem aș cere o poză unei femei pe fb, m-ai bate? Și dacă ea zice ca nu atunci o întrebi în ce condiții te-ar bate..că e mai simplu. După care o pui să facă mai bine un exercițiu de imaginație și să se poarte în anumite momente așa , că ție ti-ar plăcea un pic. Agreați și ustensilele, fie ajungeți la un magazin dedicat acestui lucru- sunt pe toate drumurile- fie mergeți pe variantele clasice: pliciul de muște, lingura de lemn , poate doar palmele și mai apoi treceți la treabă.  Comunicarea este esențială într-o relație. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea ca @Anabelle sa-si decline identitatea sau sa confirme un cunoscut de-al ei ca nu e clona numai ca sa va dati seama cat de bolovani sunteti. In rest este amuzant si sa va vad cum va dati coate pt ca nu aveti argumente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 22 ore, Flower-Power a spus:

Sunt în dubii dar dacă ești Nguyen e cam grav..it is disturbing.

Exhaustiv,dupa cum observi, you're safe.🙂

Acum 22 ore, Flower-Power a spus:

Mai ales că ai id de fată și joci un joc pro nguyen..sigur există diagnostic și pentru asta.

Face parte din joc si da, există si diagnostic diferential, ca idee.😏

Tot ca idee, evit să-i raspund amicului tău, deoarece vei sări la beregata mea si am dubii despre cunoștintele tale de anatomie umană😋😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Anabelle a spus:

 

Exhaustiv,dupa cum observi, you're safe.🙂

 

crezi că aș putea să nu fiu safe pe viitor?

Acum 12 minute, Anabelle a spus:

Face parte din joc si da, există si diagnostic diferential

Ai auzit recent de diagnostic diferențial de la un doctor sau ai citit tu despre asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 57 minute, Flower-Power a spus:

 

crezi că aș putea să nu fiu safe pe viitor?

 

Nu stiu, nu ghicesc in cafea, întraba-l pe cocolino.

 

Ai auzit recent de diagnostic diferențial de la un doctor sau ai citit tu despre asta?

Incearcă a 3-a variantă.

 

Acum 9 minute, Starcream a spus:

Da, da, stiu :)

Pana una alta, incep sa fiu curios daca luam parte la niste impunsaturi intre femei (tu si bella de mai sus), sau e nguyen one man show. Stiu ca e mai repede varianta 2, caz in care il felicit, stie sa se poarte ca o pasarica, dar parca ar fi fost interesanta si varianta 1.

Tot forumul știe ca esti cel mai slab cocolino, cum postează Flower, cum apari si tu. Te ascunzi in spatele unei femei, păsărel.😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, Starcream a spus:

Da, da, stiu :)

Pana una alta, incep sa fiu curios daca luam parte la niste impunsaturi intre femei (tu si bella de mai sus), sau e nguyen one man show. Stiu ca e mai repede varianta 2, caz in care il felicit, stie sa se poarte ca o pasarica, dar parca ar fi fost interesanta si varianta 1.

Ce impunsături visezi între femei..? Vezi că dacă ai rămas blocat la discuția de mai sus încep să dau sfaturi dar de data asta nu gratis.😂 

La 20.07.2021 la 16:05, robert23mg a spus:

Ai probleme acasa?
Rogi fete de pe forum sa iti ofere poze?
Vrei sa te imbratisezi cu fete de pe internet?
Flower-Power, consilier de cuplu, 07xx...

Mi-ai dat o idee..😂 o să bag un nr cu tarif mare gen 8989..ca să-mi deschid o afacere.

Acum 20 ore, Starcream a spus:

Nu-ti scriu decat sa iti spun ca nu o sa iti scriu 😃 Nu de alta, dar imi vine sa fac glume proaste, apoi imi imaginez ca scriu unui burtos care se roaga la zvastica si e prea bolnav jocul.  pupi

😂 și îl pupi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E posibil să ratez sper ca nu mi-am stricat nasul. La ce te referi? 

Ca sa fiu on topic diseară mă plimb cu motorul..😂

Dacă vrea cineva ceva organizat, fac cei de la Imperium o chestie diseară..eu nu voi participa dar mă gândesc că or fi doritori.

Screenshot_20210721-165102_Facebook.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...