Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

 

Acum 22 ore, Flower-Power a spus:

Sunt în dubii dar dacă ești Nguyen e cam grav..it is disturbing.

Exhaustiv,dupa cum observi, you're safe.🙂

Acum 22 ore, Flower-Power a spus:

Mai ales că ai id de fată și joci un joc pro nguyen..sigur există diagnostic și pentru asta.

Face parte din joc si da, există si diagnostic diferential, ca idee.😏

Tot ca idee, evit să-i raspund amicului tău, deoarece vei sări la beregata mea si am dubii despre cunoștintele tale de anatomie umană😋😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Anabelle a spus:

 

Exhaustiv,dupa cum observi, you're safe.🙂

 

crezi că aș putea să nu fiu safe pe viitor?

Acum 12 minute, Anabelle a spus:

Face parte din joc si da, există si diagnostic diferential

Ai auzit recent de diagnostic diferențial de la un doctor sau ai citit tu despre asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 57 minute, Flower-Power a spus:

 

crezi că aș putea să nu fiu safe pe viitor?

 

Nu stiu, nu ghicesc in cafea, întraba-l pe cocolino.

 

Ai auzit recent de diagnostic diferențial de la un doctor sau ai citit tu despre asta?

Incearcă a 3-a variantă.

 

Acum 9 minute, Starcream a spus:

Da, da, stiu :)

Pana una alta, incep sa fiu curios daca luam parte la niste impunsaturi intre femei (tu si bella de mai sus), sau e nguyen one man show. Stiu ca e mai repede varianta 2, caz in care il felicit, stie sa se poarte ca o pasarica, dar parca ar fi fost interesanta si varianta 1.

Tot forumul știe ca esti cel mai slab cocolino, cum postează Flower, cum apari si tu. Te ascunzi in spatele unei femei, păsărel.😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, Starcream a spus:

Da, da, stiu :)

Pana una alta, incep sa fiu curios daca luam parte la niste impunsaturi intre femei (tu si bella de mai sus), sau e nguyen one man show. Stiu ca e mai repede varianta 2, caz in care il felicit, stie sa se poarte ca o pasarica, dar parca ar fi fost interesanta si varianta 1.

Ce impunsături visezi între femei..? Vezi că dacă ai rămas blocat la discuția de mai sus încep să dau sfaturi dar de data asta nu gratis.😂 

La 20.07.2021 la 16:05, robert23mg a spus:

Ai probleme acasa?
Rogi fete de pe forum sa iti ofere poze?
Vrei sa te imbratisezi cu fete de pe internet?
Flower-Power, consilier de cuplu, 07xx...

Mi-ai dat o idee..😂 o să bag un nr cu tarif mare gen 8989..ca să-mi deschid o afacere.

Acum 20 ore, Starcream a spus:

Nu-ti scriu decat sa iti spun ca nu o sa iti scriu 😃 Nu de alta, dar imi vine sa fac glume proaste, apoi imi imaginez ca scriu unui burtos care se roaga la zvastica si e prea bolnav jocul.  pupi

😂 și îl pupi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E posibil să ratez sper ca nu mi-am stricat nasul. La ce te referi? 

Ca sa fiu on topic diseară mă plimb cu motorul..😂

Dacă vrea cineva ceva organizat, fac cei de la Imperium o chestie diseară..eu nu voi participa dar mă gândesc că or fi doritori.

Screenshot_20210721-165102_Facebook.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Acum 8 ore, ertep a spus:

Cum e noaptea cu viziera fumurie? 

 

😋 nu e bine deloc. 

Acum 7 ore, ionutpm a spus:

Unde e locatia (ca distanta de Bucuresti)? Ma gandesc ca e mai libera. 

50 km de București, spre cernica. Nu prea e distractiv ca sunt sate , animale pe drum și nu doar animale..dar dacă mergi cu simț de răspundere e în regulă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, Flower-Power a spus:

 sunt sate , animale pe drum și nu doar animale..dar dacă mergi noaptea cu viziera fumurie nu le vezi.

Fixed! :crack:

Bine, probabil că scrie pe ea "daytime use only". 🤦‍♂️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E adevărat! Ar fi bine sa îmi iau niște lecții de cum se schimba viziera, pe YouTube sunt câteva informații dat ori nu prind eu ori ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Bai , nu..adică am plecat cu low self esteem gândindu-mă ca nu am mers atât de des ca anii trecuți și la sfârșitul zilei a fost super tare. O iau ușor. Curbele le-am luat altfel, viteza a fost un pic mai mare dar fără stres..și asta am analizat după drumul asta de doua zile. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ti-am zis, un curs la Trancanici te propulseaza mult inainte. Oricum, e de laudat parcursul tau de pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...