Sari la conținut

Elevă silitoare, tânară speranță a motociclismului,caut prietenii pe distanțe medii


Flower-Power

Postări Recomandate

Sunt bine, mulțumesc..

Nu e motiv de îngrijorare.. legat de ce zice Nguyen nu ai înțeles nici pana acum ca nu ma iau la întrecere cu cineva, fiecare merge cu ce vrea și cum vrea, când vrea.

Legat de ce a postat mojave ,jos pălăria!  

Scuterul este un mijloc foarte comod de deplasare, am văzut asta când am închiriat în Grecia. Numai ție @Nguyenți se pare că ar fi o rușine sa mergi pe scuter, mie nu. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Flower-Power a spus:

Scuterul este un mijloc foarte comod de deplasare, am văzut asta când am închiriat în Grecia. Numai ție @Nguyenți se pare că ar fi o rușine sa mergi pe scuter, mie nu. 

Pai pentru el scuter = livrat pizza. Adica viata lui. De care ii este rusine. Desi nimeni nu stie care este motivul sa ii fie rusine.

Si oricum mai mult de scuter nu pare sa fi incercat in viata lui. Decat aici, on line.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, Flower-Power a spus:

Numai ție @Nguyenți se pare că ar fi o rușine sa mergi pe scuter, mie nu. 

 

Acum 19 ore, Silver Arrow a spus:

Pai pentru el scuter

 

Daca macar unul dintre voi imi arata unde am scris eu ca sa mergi cu scuterul este o rusine o sa rog un moderator sa-mi inchida contul. Daca nu imi aratati va trebui sa va cumparati scutere si sa mergeti cu ele. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Nguyen a spus:

 

 

Daca macar unul dintre voi imi arata unde am scris eu ca sa mergi cu scuterul este o rusine o sa rog un moderator sa-mi inchida contul. Daca nu imi aratati va trebui sa va cumparati scutere si sa mergeti cu ele. 

Eu stiu ca stau rau la limba romana, dar totusi daca te uiti cu atentie eu am spus ca de viata ta ti-e rusine. Si nu inteleg de ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine ca ai prins soare..eu am înghețat dar mi-am dus motorul la plimbare și la iernat.

Acum 5 ore, De 3 Lei CuiE a spus:

Ai plecat pe silent... 

Am plecat pe silent pentru că era doar dus..returul a fost pe 4 roți.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
La 26.10.2021 la 15:21, Flower-Power a spus:

 o rușine

Ca veni vorba, la fel de bine ai fi putut sa-mi dai pm, in loc sa ma urmaresti pe facebook impreuna cu starpussy si superpissy, fara motiv.  Cum scuzele nu au intrat in ecuatie si ati picat de prosti, ce ati zis, hai sa apelam la o alta pizdă,aceeasi care a fost initial corecta, are acces la detalii fine si sa modificati realitatea putin in favoarea voastra, sa spargeti conturile mele si ale sotiei (yahoo,etc.), dar asta numai dupa ce sunt la 3000km distanta, ca na, asa face un barbat cu adevarat bolnav.

 

Cat tot asteptati de atatea luni o reactie din partea mea, na 💚

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Ice-D a spus:

Cum scuzele nu au intrat in ecuatie si ati picat de prosti, ce ati zis, hai sa apelam la o alta pizdă,aceeasi care a fost initial corecta, are acces la detalii fine si sa modificati realitatea putin in favoarea voastra, sa spargeti conturile mele si ale sotiei (yahoo,etc.),

 

Ce s-a intamplat bre? Dezvolta un pic ca miroase a scandal...

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Ice-D a spus:

Ca veni vorba, la fel de bine ai fi putut sa-mi dai pm, in loc sa ma urmaresti pe facebook impreuna cu starpussy si superpissy, fara motiv.  Cum scuzele nu au intrat in ecuatie si ati picat de prosti, ce ati zis, hai sa apelam la o alta pizdă,aceeasi care a fost initial corecta, are acces la detalii fine si sa modificati realitatea putin in favoarea voastra, sa spargeti conturile mele si ale sotiei (yahoo,etc.), dar asta numai dupa ce sunt la 3000km distanta, ca na, asa face un barbat cu adevarat bolnav.

 

Cat tot asteptati de atatea luni o reactie din partea mea, na 💚

 

 

 

 

UAAAAT???? Care sunt picanteriile aici? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e teamă că nu înțeleg acuzațiile. Cred ca acest cont de ICE D e spart și se încearcă o denigrare fără motiv. 

Nu ma pasionează sa urmăresc pe nimeni pe fb nu sunt și nu am fost stalker de felul meu și nu am spart adrese de email niciodata. Probabil ca cineva se plictisește grav în aceasta perioada. Urăsc stalkerii asa ca nu o sa fiu vreodată. 

 

Probabil pe fb nu a primit atenția ceruta și acum simte nevoia sa se remarce cu aberații.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nimic rau in a fi stalker/stalkerita. E aproape 2022, nu mai judeca nimeni chestii d-astea, e voie cu orice 🤣

 

Hai ca trebuie satisfacute curipzitatile la babele de serviciu de aici de pe forum 🤭

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, SenorPink a spus:

Nu e nimic rau in a fi stalker/stalkerita. 

 

Probabil nu ai avut vreodată vreun stalker sau stalkerita de spui asta.  Primul stalker a fost pe la vreo 23 de ani care a găsit de cuviință sa îmi scrie pe capota mașinii cu un cui o urare de la mulți ani cu multa dragoste. Și lista stalkerilor a continuat ,ala a fost începutul. Asa ca ma feresc ca dracu de tămâie de astfel de persoane. Încerc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, Flower-Power a spus:

😂🤣😂 eu nu mizez pe frumusețe,  nu am făcut-o niciodată. 

 

Stalkerii tocmai pe asta mizeaza, deci ala ori a avut o relatie cu tine si v-ati despartit el ramanand indragostit de tine si nu a suportat socul despartirii (deci nu era stalker) ori... minti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Flower-Power a spus:

Probabil nu ai avut vreodată vreun stalker sau stalkerita de spui asta.  Primul stalker a fost pe la vreo 23 de ani care a găsit de cuviință sa îmi scrie pe capota mașinii cu un cui o urare de la mulți ani cu multa dragoste. Și lista stalkerilor a continuat ,ala a fost începutul. Asa ca ma feresc ca dracu de tămâie de astfel de persoane. Încerc.

Ahh eu nu ziceam sa ai stalkeri ci sa fii tu stalkerita 🤣🤣 - pe principiul pre emptive strike 

Acum 35 minute, Nguyen a spus:

 

Stalkerii tocmai pe asta mizeaza, deci ala ori a avut o relatie cu tine si v-ati despartit el ramanand indragostit de tine si nu a suportat socul despartirii (deci nu era stalker) ori... minti.

Pai atunci conform definitiei inseamna ca Flower e femme fatale 💃

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, SenorPink a spus:

Ahh eu nu ziceam sa ai stalkeri ci sa fii tu stalkerita 🤣🤣 - pe principiul pre emptive strike 

Pai atunci conform definitiei inseamna ca Flower e femme fatale 💃

 

Nu prea, am vazut poze cu ea, cam de nota 7...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...