Sari la conținut

Indreptat jante moto


SOA
 Share

Postări Recomandate

Ia legătura cu Pascotă, cunoaște el pe cineva în București care face așa ceva. Îl găsești pe Facebook ca și contact. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Bucuresti am gasit si eu cateva contacte, dar eram curios in Timisoara daca se ocupa cineva de asa ceva.

E mai rentabil sa iau alta janta sh decat sa o trimit la Bucuresti. 

Merci oricum de sugestii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai e un nene în Timișoara care îndreaptă jenți auto, le face la mare artă. E posibil să facă și de moto...are sediul undeva în spate la Praktiker de după podul de pe Popa Șapcă, în curtea unde își aveau sediul cei de la Fun Curier. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact, am cautat anul trecut pe la toate service-urile prin Ploiesti sa indrepta o janta moto si nu s-a bagat nimenti din cauza lipsei sculelor, si era doar buza stramba.Pana la urma am ajuns in Bucuresti la Sirius.

Editat de Minu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Acum 18 ore, SOA a spus:

E mai rentabil sa iau alta janta sh decat sa o trimit la Bucuresti. 

Poate fi loterie. Una SH poate sa aibă și aia o bătaie, și ai dat banii degeaba. Eu sunt adeptul lucrului făcut bine, chiar dacă ma costa puțin mai scump. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, l.u.v a spus:

Poate fi loterie. Una SH poate sa aibă și aia o bătaie, și ai dat banii degeaba. Eu sunt adeptul lucrului făcut bine, chiar dacă ma costa puțin mai scump. 

Ai dreptate! Se intampla de multe ori sa alegi solutia cea mai "ieftina", dar care te va costa mai multi bani + neuronii scurtcircuitati 😂

...Cam asa am cumparat eu motorul 😂

In alta ordine de idei, link-ul lasat de tine nu imi functioneaza, dar banuiesc ca este vorba de SIRIUS BONDARENCO de pe facebook.

Merci!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...