Sari la conținut

scutere SYM


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Acum 11 ore, Tornada a spus:

Am cochetat și eu cu ideea unui SYM după ce am închiriat unul în Turcia (300 cm3) de am băgat vreo 1500 km cu el și am rămas impresionat!

 

Cred că ajung și eu pe la showroom!

Ianachime, eu cred că trebuie să îți dea o reducere, ceva important, la ce reclamă le-ai făcut cu topicul ăsta!

Par baieti salon’..... gasim noi o cale de mijloc😜

oricum pregatesc niste review dupa ce vine jucaria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar sunt curios cum vei suporta downgrade-ul 

Oricum,chiar meriti discountul pt promovare .Spre rusinea mea nu auzisem de marca Sym pina la topicul tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mers si eu cu un Fiddle de 150 in Grecia si a fost super OK, fortos si stabil pe viraje.

Suspensia era cam tare pe fata mai ales... in rest buna jucaria...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, mihai c a spus:

 

Oricum,chiar meriti discountul pt promovare 

....sau gratis ca-n tarile civilizate,prin Germania unul a primit o Hayabusa pt. review-urile lui pe canalul propriu de yt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, mihai c a spus:

Chiar sunt curios cum vei suporta downgrade-ul 

Oricum,chiar meriti discountul pt promovare .Spre rusinea mea nu auzisem de marca Sym pina la topicul tau

 

Prima data in viata pe 2 roti motorizate am mers pe scuter de 50 in insula IOS, asta prin 98.

cand merg in insule mai inchiriez schtere deci nu va fi asa o mare problema la DOWNGRADE😂😂😂

oricum de cand am zis ca trec si pe scuter se pare ca MOTOCICLISM .RO m a trecut la FEMEI......aloooo colegiii imi iau scuter nu fac operatie de SEX😡😡😡😡

1C24BA66-A835-4CD4-A520-76D35424AF0D.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine scuter inseamna ......mobilitate in oras

deja un maxi..... nu si mai are restul

nu sunt in italia sa fac naveta intre orase si pe ss sau autostrazi sa nu pot intra cu sub 300cc

aaaa.... daca stau in ploiesti si lucrez in pipera ....da poate m as gandi la un peste 300 dar sa l frec intre semafoare printre dobitoci care stau pe 2 benzi clar nu se justifica

si jet ul imi pare un pic cam lat dar asta mi o asum

caut un semi parbriz acum si protectii la manere pentru cand o sa plec spre grecia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atentie la parbriz ca da niste turbulente in casca...de imi vine sa-l scot

eu la 300cmc am consum 4-4.1% dar stau la 18km de Bucuresti,altfel ar fi vreo 4.5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E plina Barcelona de Sym-uri si nu doar la inchirieri. In unele parcari erau mai multe Sym-uri decat celelalte scutere/motociclete adunate la un loc(80% sunt scutere). Nu stiu cum sunt ca n am condus dar eu unul m as orienta spre ceva electric in oras. Dar acum depinde de alte constrangeri daca ai garaj sau loc in care sa il incarci fara sa te complici prea mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, severoprisan a spus:

Oricum in Bucuresti nu cred ca mergi prea des peste 45 km/h.

doar zilnic, si nu e fun sa mergi cu 45 cand masinile trec cu 70-80 pe langa tine . Avem pasaje sub si supraterane, artere de penetratie gen spaliul unirii unde ai loc intre smeafoare sa prinzi viteze decente (si limite de 60)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai fost in Bucuresti de ceva vreme si nu m-am gandit ca poti prinde asemenea viteze, cand de fapt toata lumea se plange ca se merge ca melcul.

 

... si Piaggio sunt chiar misto, dar e pentru pretiosi :-). Fiecare merge cu ce isi permite, important e sa mergi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sever, cand se sta, se sta de iti sar capacele. Dar sunt zone unde cand se urneste coloana,nici  nu iti dai seama si ai deja 70, in rand cu lumea. Alfel, se suie pe tine.  Nu mai zic de atunci cand e ceva mai aerisit, ca zboara pe bulevard cu 90, ca zmeii, toti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ești tot membră? Poate odată cu descălecarea de pe bembeu și încălecarea pe scuter s-au micșorat unele organe, nu s-au mai observat din loja adiminilor și... ți-au schimbat sexul! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 48 minute, Cavaleru a spus:

gata a venit? cum e?

 

salut

pare ok 

deja 50 km s au dus

baietii s au miscat repede azi l am ridicat cu numere rosii ca am hotarat sa l inmatriculez eu

 

AF9CBBD8-FE1C-49D5-BEA9-2F338C707485.jpeg

6A7D5B89-A365-438B-BACC-5D3736263390.jpeg

BEFBCED4-95F7-4825-B8F9-2AEACC4D2697.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...