Sari la conținut

scutere SYM


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Acum 38 minute, ianachim a spus:

 

 

..... si am mai luat un litru de ulei 55 ron ca am inteles ca astea pe aer papa’

 

 

esti sigur?

folosesc pe aer de cel putin 20 de ani si n am avut probleme de genul...papa oloi!

🤪

daca era Burg mai vechi da,da" asa.....!?

La 05.06.2019 la 23:07, caracterincompatibil a spus:

Nu îmi place setup ul asta al transmisiei.e ciudat sa cupleze la 3700-4000rpm.dar se rezolva cu ceva role mai grele și poate arcuri mai moi la sabotii ambreiajului mâine reînnoiesc cererea la banca,după ce plătesc aia 2,5e 

...tot dator,tot dator???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Maximo74 a spus:

esti sigur?

folosesc pe aer de cel putin 20 de ani si n am avut probleme de genul...papa oloi!

🤪

daca era Burg mai vechi da,da" asa.....!?

...tot dator,tot dator???

ce folosesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ianachim a spus:

Iata ca am ajuns si la prima revizie...

441km

210 ron pe factura si am mai luat un litru de ulei 55 ron ca am inteles ca astea pe aer papa’

urmatoarea dupa 2500 km

 

 

Ce ulei au pus? ala Sym?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 16.05.2019 la 2:58, caracterincompatibil a spus:

Vindea apartegeorge un Beverly carburatie cu 1500e,pentru că km mânariti și pentru că 15 anișori.pentru 11000 lei.vreau un scuter nou cu abs.rata lunara e de aprox 500 lei,pe 24 luni.detin un yamaha 125 injecție dar are rotile pe 12, zdruncina coloana mea sensibila.am nevoie de altul cu roti mai mari.consum 125 injecție 3%...400 le,consuma 6% în oraș.cu 125 alimentam de 2x pe luna,35 lei.la 400 ,alimentez la 1,5 săptămâni ,de 75lei

Mananci mult c.a.c.at , ca deobicei cumetre, am vandut Beverly-ul cu 4600 LEI , cat un telefon mai bun in p.la mea, cu km manariti sau nu ok? Te dai mult prea expert in mult prea multe băi scuteristule, mai tine părerile ptr tine, nu mai vomita pe aici in contiinu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, AparTeGeorge a spus:

Mananci mult c.a.c.at , ca deobicei cumetre, am vandut Beverly-ul cu 4600 LEI , cat un telefon mai bun in p.la mea, cu km manariti sau nu ok? Te dai mult prea expert in mult prea multe băi scuteristule, mai tine părerile ptr tine, nu mai vomita pe aici in contiinu

ie baiat bun,gura-l strica...continuu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Pentru ca am observat interes mare pentru modelul JET 14 125cc ABS va anunt ca este disponibil la test - drive. Am atasat cateva poze cu el in diferite variante de culori. Deasemenea se mai poate testa modelul Cruisym 300 cc, Symphony ST 125cc ABS, Fiddle III 50 cc. 

 

Avem showroom pe str. Heliade Intre VII nr.8, Sec.2, Bucuresti iar pe www.sym-romania.ro gasiti informatii detaliate despre fiecare model in parte. 

 

Numai bine. 

Nicolae 

 

 

IMG_20190528_230853.jpg

WhatsApp Image 2019-05-19 at 23.37.13.jpeg

WhatsApp Image 2019-05-19 at 23.37.14(2).jpeg

WhatsApp Image 2019-05-19 at 23.37.15(1).jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 27.06.2019 la 21:39, caracterincompatibil a spus:

Azi 14 le,a trecut de 100km,ocazie cu care am avut motiv sa alimentez.consum 2,5 ...mers mocait cu 30-50km/h ,fara sa depășesc 5500rpm.e ok până acum.saptamana viitoare vreau sa termin rodajul cu un drum de 260km ,unde pot sa merg constant cu un 50

260+100 iegal 360, restu.....acasa-munca si retur?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 26.06.2019 la 21:23, caracterincompatibil a spus:

 as prefera HD300.are pret imbatabil,cred...4300e.daca vreți un 300cc nou.hd 300 e raspunsul

 

 

imi plac SYM -urile , dar la 5500-5700 este Xmax de 300 modelul nou , si-a luat un amic de curand , are design de aproape il confunzi cu Tmax 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, mihai c a spus:

Cine nu vrea roti de 16" ori nu le-a incercat ori merge doar in oras

 ori a preferat 😂😂de 14 

poti sa ai si de 14 daca stii ce sa faci cu ea😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...