Sari la conținut

scutere SYM


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Am primit un mail de la dealerul de Sym (nu rețin dacă mi-am dat sau nu acordul pt a primi comunicări comerciale, trec peste asta), poate e cineva interesat de ofertă. Iată textul, datele de contact bănuiesc că le găsiți la ei pe site, eu prefer să nu le afisez:

 

"Buna ziua,

 

In perioada 18 – 23.11.2019 avem o campanie de lichidare de stoc pentru scuterele din showroom. Avem preturi speciale pentru modelele de test – ride cat si pentru scutere noi, inclusiv pentru  motociclete de 125 cc.  

In cazul in care doriti un scuter care nu este pe stoc, avem conditii speciale de comanda si posibilitate de finantare.

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ma contactati."

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, john17 a spus:

Am primit un mail de la dealerul de Sym (nu rețin dacă mi-am dat sau nu acordul pt a primi comunicări comerciale, trec peste asta), poate e cineva interesat de ofertă. Iată textul, datele de contact bănuiesc că le găsiți la ei pe site, eu prefer să nu le afisez:

 

"Buna ziua,

 

In perioada 18 – 23.11.2019 avem o campanie de lichidare de stoc pentru scuterele din showroom. Avem preturi speciale pentru modelele de test – ride cat si pentru scutere noi, inclusiv pentru  motociclete de 125 cc.  

In cazul in care doriti un scuter care nu este pe stoc, avem conditii speciale de comanda si posibilitate de finantare.

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ma contactati."

Acum intreb si eu..... de ce trebuie sa ti vad reclama in semnatura? .....asta nu este o comunicare comerciala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Semnătura respecta regulile forumului și nu ți-o trimit nesolicitat pe mail, tel sau alt mod care contravine regulilor gdpr! Iar dacă nu vrei sa o vezi (cred că mai) ai prin setările forumului opțiunea de a ascunde semnăturile. :blbl:

Dar tu nu intri ca tot omul de pe tel?!? :huh: Varianta pt mobil te scapă de semnături by default. 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, mihai c a spus:

Pina la urma,cit e comisionul? ca vrem si noi (comision)

PS:accept donatii gen k1200 :)

 De BARTER...ai auzit???

in viata nu este important tot timpul sa castigi ...comisioane.....

DISTRACTIA RAMANE .......comisionul il cheltui😜

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, mihai c a spus:

oricum,daca firma BMW nu pluseaza intre timp,si mai faci la anul (dar mai pe caldura..)trasee de Grecia pe maxi,ma bag si eu 

  tu ai luat modelul ala care merge doar pe cald?😱😱😱

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, mihai c a spus:

Da,astia de la Honda inca nu s-au mobilizat sa-mi puna incalzire la miini, acolo sunt ceva probleme

Dar daca ai chef de o liniuta,oricind,ca doar suntem baieti :)

 Tocmai ca suntem baieti....ma bag doar la curbe🤪

Jet 14 200 cc intra la vanzare

trec pe 300 ca vreau sa merg in corsica in mai la anul

daca imi ies 4 nr la LOTO pastrej si jetul de transfagarasan

 

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, caracterincompatibil a spus:

De-aia ai avut preț promoțional la revizii .la fraieri au cerut 40 lei pentru spray ul de frana și 100 manopera pentru schimbul de ulei

Ce sa zic,felicitari


nu mai bea acidulat ca se ridica bulele si te ametesc

 

sym romania NU ARE service

sunt firme separate si nu am primit nimic promotional le SERVICE!!!

cand am ales service ul respectiv a fost ca au spus ....maine veniti la revizie..... in timp ce altul mi a spus ...sa vedeme cand putem saptamana viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Cavaleru a spus:

dc nu ai ales HD300 ??

 

1. nu mi place ca design

2. nu poti tine talpile la 45 grade

3. saua forma

4. protectie la vant

 

in schimb l as lua pentru farul cu led❤️ si rotile de 16

 

 

1 oră în urmă, caracterincompatibil a spus:

E mai de oraș HD ul.daca ai ceva gabarit,clar nu e pentru ture lungi

ciclistica HD super insa am eu ceva cu forma aia de scuter copiat‘ dupa forma vespa

imj plac astea mai ascutite 

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, Gixu. a spus:

Inainte sa dai banii pe Sym, testeaza si un model japonez. O sa ramai surprins :)


nu s carcotas Asa mare  si orice inf e bine venita

insa sincer la 4500 euro  300 cc 27 hp 0 KM nu am gasit

 

 

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe hartie suna bine, diferenta intre ele este Insa mare :)

 

Am un Xmax cu 11000 km vechi de 7 ani, am fost tentat de un Sym Z300. Dupa proba am ales tot Xmax-ul.

 

Daca te orientezi doar dupa pret si cai pe hartie, vei schimba jucarii in continuare. 

 

Eu am dat 2950 pe un Kymco nou. Incercand sa-l dau la schimb am aflat de la un dealer pretul real...1900 euro :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Gixu. a spus:

Pe hartie suna bine, diferenta intre ele este Insa mare :)

 

Am un Xmax cu 11000 km vechi de 7 ani, am fost tentat de un Sym Z300. Dupa proba am ales tot Xmax-ul.

 

Daca te orientezi doar dupa pret si cai pe hartie, vei schimba jucarii in continuare. 

 

Eu am dat 2950 pe un Kymco nou. Incercand sa-l dau la schimb am aflat de la un dealer pretul real...1900 euro :)


1 in 5 luni am 5400 de km  nu ma intereseaza sa l tin 7 ani in fata blocului

2 ma orientez dupa CAT vreau sa dau  

3 preturile sym romania corespund cu spania ..grecia....poti cauta

revenind la discutie

nu voi pune in fata YAMAHA un SYM dar nici nu vreau sa dau pe Yamaha cu 1000 -1500 in plus

 

ajung aici si cu bmw scuter de 11000 si cu yamaha scuter de 6000 dar si cu Sym de 4500......

57AE996A-8F21-44E8-AAAE-66FA03537E84.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 45 minute, ianachim a spus:

ajung aici si cu bmw scuter de 11000 si cu yamaha scuter de 6000 dar si cu Sym de 4500

Depinde și când ajungi! Că Thassosu' de weekend mai salcâm cu scutecu'.

Și când te gândești că a fost o legendă a mobrismului românesc, pffff... :rusinica:

Acum 2 minute, caracterincompatibil a spus:

Daca îmi cumpăr husa cu gel,la șaua biclei,ajung și eu cu bicla....in câteva zile

Poti încerca și ca badea Cârțan, numa' opinci cu gel să ai! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai puțintică răbdare, în 2-3 ani cre că Iana va ajunge și la biclă pt Thassos! Ciudat că a avut trotinici electric dar n-am vz să o fi dus acolo. Strange, very strange de-a dreptul! :huh: Poate n-avea loc sa care drona..? 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...