Sari la conținut

Go kart legal pe drumuri publice


Vizitator goe 75
 Share

Postări Recomandate

Acum 3 ore, einstein1984 a spus:

@john17 nu stiu la ce te referi, in anul ala eram sus la regrupare ca arbitru si am si vorbit cu pilotul , si ala avea motor de SA 250 de kart Biland, 4 timpi. cred ca vreo 28 de cai maxim daca imi aduc bine aminte. 

Ciprian Raileanu avea un kart pt drift cu Husqvarna 650, a mers la mai multe etape de coasta (în afara concursului, normal). Acum nu știu cine și cu ce o mai fi fost, ce ți-a spus etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

@john17

 

M-am prins ...dar cand am vazut si pretul de achizitie la varianta asta , am cazut jos de pe scaun.

 

O sa  mai caut varianta cu look de kart sau cea de taietor de iarba pt ca sunt sanse de cumparat unul direct.

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, goe 75 a spus:

No ca am gasit si site-ul de la o firma care ofera ture prin Buc la 60€/h sau 100€/2h, cu modele hot rod.

 

 

stiu io ceva mai bun la 100E :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu par nici fun nici sigure. La înălțimea aia, o sa te calce con brio orice prost cu suv. Asta doar daca nu mergi exclusiv in grup. Dar si atunci, poate sochezi un retard si uita pur si simplu sa franeze.

In alta ordine de idei, astia semnalizau cu mana ca la bicicletă. Au semnale dar sunt foarte mici, nu le vezi nici batut.

20190623_122606.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclisti scandalizati de mini masinutele astea!Caterinca maxima!

Pai ori suntem golani,ori nu mai suntem!

Romania,tara unde MC-urile sunt pline de corporatisti!Iar prospectii HA sunt baietasi de bani gata!

In curand o sa fiti nemultumiti de biciclisti sau trotinetisti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi de ăia eu unul sunt nemulțumit de mult! Bicicliștii sunt majoritatea pe invers, adică merg ca în Anglia, iar trotinetistii sunt kingii rodului, n-au nici o treaba cu regulile de circulație, și nici instinctul de conservare nu-i caracterizează pe unii...

Acum 45 minute, adiy32 a spus:

In curand o sa fiti nemultumiti de biciclisti sau trotinetisti!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...