Sari la conținut

atentie la politiste !! :)) navodari 8->9 /06/2019


valitaz
 Share

Postări Recomandate

Vizitator goe 75

La mine in catun sunt oameni destul de inteligenti sa nu repete la nesfarsit o ideea asupra careia toata lumea este de acord , in scopul sa para intelectuali. S-a trecut si de faza in care ne dorim sa avem si azi justitia de pe vremea lui Caragiale sau chiar mai antica ...adica aia cu "ochi pentru ochi".

 

Am mai multe motorete sport deci ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator goe 75

In lumea mea nu este destul de multa comedie daca nu dezvolti un pic sa ne spui si noua despre ce pedepse ai mai administra tu ...

 

De ce ti se pare ca nu suntem destul de severi fata de colegul nostru? 

Ce ar trebui sa-i facem ca sa te satisfaca pe tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, goe 75 a spus:

De ce ti se pare ca nu suntem destul de severi fata de colegul nostru? 

Ce ar trebui sa-i facem ca sa te satisfaca pe tine?

Sa-l punem pentru tot restul vietii, dupa ce isi recapata permisul, sa conduca un v-strom 650. :D

Editat de danutu_m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
47 minutes ago, Lucian_M said:

 

 

Btw: eu am oră liberă acum. Tu ce program ai de îți tot permiți să postezi? 

 

Eu sunt in Parma de sambata seara si sunt liber pana la noapte sa ma bucur de vara italiana si sa ma rad de tine.

 

 

@danutu_m

 

🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În loc să te plimbi, pierzi vremea pe net. Halal concediu. Bine, din butoane pot spune și eu că sunt în Viena. Postez în câteva săptămâni, doar să mă dau mare. Ce zici?

Picard out, că e păcat să nu mă relaxez, mai ales că am încheiat mediile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

E timp pentru detoate prietene .Nu poti sa stai in piscina 24 de ore. Nu sunt in concediu ...dar cu mentalitatea ta de bugetar nu are rost sa-ti explic

In concediu intru de sapt viitoare si vezi de atunci cat de mult o sa ma straduiec sa se duca vorba despre cat de turbati sunt motociclistii astia.

 

Tu poti sa pretinzi ca esti si in Patagonia ...dar tot omul cu doi neuroni stie cat de departe poti sa ajungi pe salariu de prof de sport.

 

Bine ca nu ai avut de incheiat media decat la cateva clase ...sa nu fi facut iar intindere la mana 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, danutu_m a spus:

Sa-l punem pentru tot restul vietii, dupa ce isi recapata permisul, sa conduca un v-strom 650. :D

 

de departe cea mai buna gluma de pe topic... eu m-as lasa de motociclism in cazul acesta :D

Editat de christian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, Paca a spus:

Mie-mi place cel mai mult rumanu care in loc sa intinda o mana de ajutor , sau sa citeasca si sa-si vada de drum/invataminte , da cu scuipat cat poate  si ne arata cat de corect este el . 

Pe net absolut toti suntem imaculati .

Nu neaga nimeni ca nu a facut-o de oaie , dar asta nu inseamna ca trebuie in loc de un ajutor , sa-i puneti genunchiul pe grumaz .

Zânilor care sunteti voi zâni .

 

 

 

 

c'mon... inteleg ca a dat peste aia din neglijenta, viteza, bla bla, dar pentru alcool nu poate fi scuzat.

 

macar daca era ceva simbolic, ramas de la castravetii de acum 6 ore, dar la ce a iesit la analiza, nu are loc de scuza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
1 hour ago, florinelu07 said:

 

c'mon... inteleg ca a dat peste aia din neglijenta, viteza, bla bla, dar pentru alcool nu poate fi scuzat.

 

macar daca era ceva simbolic, ramas de la castravetii de acum 6 ore, dar la ce a iesit la analiza, nu are loc de scuza.

 

 

Unde ai vazut tu rezultatul analizelor?

 

Chiar te rugam sa ne dai lista completa de actiuni pe care le putem inteprinde pentru a demonstra ca nu scuza nimeni nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Iar ai incercat sa te dai intelijent si ai demonstrat ca esti facut gramada.🤣🤣

 

 

Ala e rezultat etilotest ...analize e altceva .

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 59 minute, goe 75 a spus:

 

 

Unde ai vazut tu rezultatul analizelor?

 

Chiar te rugam sa ne dai lista completa de actiuni pe care le putem inteprinde pentru a demonstra ca nu scuza nimeni nimic.

 

Testarea cu etilotestul (alcool vs. aer expirat) este analiza.

 

Eu nu beau daca intentionez sa merg cu masina/moto in urmatoarele 6-8 ore. Alternativ, merg fara masina sau las masina acolo. Cu riscul de a parea nesimtit, nu dau de baut "soferilor" care ma viziteaza.

 

Ai dreptul sa incalci legea, cu asumarea raspunderii pentru faptele tale.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
36 minutes ago, florinelu07 said:

 

Testarea cu etilotestul (alcool vs. aer expirat) este analiza.

 

 

 

 

Da da ...

 

 

39 minutes ago, florinelu07 said:

 

 

 

Eu nu beau daca intentionez sa merg cu masina/moto in urmatoarele 6-8 ore. Alternativ, merg fara masina sau las masina acolo. Cu riscul de a parea nesimtit, nu dau de baut "soferilor" care ma viziteaza.

 

 

 

 

Bravo ! Aplauze! 

Asta era singurul lucru important de stiut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 35 minute, florinelu07 a spus:

 

Testarea cu etilotestul (alcool vs. aer expirat) este analiza.

 

Eu nu beau daca intentionez sa merg cu masina/moto in urmatoarele 6-8 ore. Alternativ, merg fara masina sau las masina acolo. Cu riscul de a parea nesimtit, nu dau de baut "soferilor" care ma viziteaza.

 

Ai dreptul sa incalci legea, cu asumarea raspunderii pentru faptele tale.

 

Este dreptul fiecaruia sa incalce legea, dar cum ramane cu drepturile celorlalti pe care ii belesti? De ce trebuie si ei sa sufere sub orice forma pentru faptele tale?

Mai bine te gandesti unde te pot duce faptele tale inainte de a le face si apoi vezi ce mai ramane de asumat.

Este evident ca nimeni nu pleaca de la premisa de a rani pe cineva dar iata ca viata ne arata ca se intampla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am vazut, dar poate a spus colegul ce s-a intamplat

Sub 0,4 nu se iau probe biologice decat la solicitarea betivului😄

E posibil sa ramana rezultatul de la suflatoare, adica contraventie

Oricum, multe fete mari pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 minutes ago, Tzitzicat said:

Te bazezi pe ceva?

Sau asa stii tu?

Ce ai zice daca ti-as spune ca in accidentul meu (in caz ca ai ratat ultimii doi ani de pe forum, eu vs. copac de pe marginea drumului,) mi-au recoltat sange pt alcoolemie?

Accident cu vatamare, indiferent a cui, se recolteaza. Cel putin asa a zis politistul, cand am intrebat ceva pe tema "da' de ce plm mi-ati recoltat?"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 " Cine vrea sa ma pupe-n el, ii dau adresa in privat ". ,,,,,,,,Lasa si tu acilea  adresa  mai  PARAZIT    BUGETAR  ,,,,,,,?  

 

 2 Sex:Male

Locatie:Bucuresti / Berceni

Moto: Ninja 300/2013

Numar: -

Club: -

Poate  poate ,,,,,  si tu  frate  .

 

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...