Sari la conținut

atentie la politiste !! :)) navodari 8->9 /06/2019


valitaz
 Share

Postări Recomandate

Iti amintesti cum hartuiai oamenii la fiecare accident postat?

Eu nu-mi doresc sa fac asta, nu sunt genul, dar... karma o face singura!

 

Poate asa reusiti sa nu va mai hraniti din tragediile altora, pentru ca inevitabil... exista KARMA.

 

TOTI forumistii supermotoexperti in tastatura s-au cam insirat prin copaci, porumb, etc.

 

Dragilor, alegeti-va atent cuvintele inainte de a va mai hrani cu tragedii, pentru ca ele raman si va lovesc din spate.

 

 

PS: daca aveti indoieli ca scriu ceva cu rea intetie, postarile lui sunt publice. Cititi-le si trageti voi concluziile.

Editat de ChrisRR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Facand un mic rezumat, constat urmatoarele, la rece:

-Nguyen e mai ceva ca google,le stie pe toate.

-Lucica e foarte vertical cu bautura, il propun drept urmatorul Papa.

-Goe si Paca sunt pinguinii de serviciu mobrism.ro.

-Xael este in continuare fan clorofila.

-Daca a venit si Cristinel,zis si oracolul capitalei, ati belit ciocanu' ,nu mai mergeti cu mobra, de frica! Legenda spune ca filmul matrix este bazat pe faptele lui, nu ne bagam.

-WotRU2Me,om, si a asumat vina pentru tot, mai putin pentru faptul ca a postat aici= "injectia letala, boss".

 

Ps: regretabil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facand un mic rezumat, constat urmatoarele, la rece:

-Nguyen e mai ceva ca google,le stie pe toate.

-Lucica e foarte vertical cu bautura, il propun drept urmatorul Papa.

-Goe si Paca sunt pinguinii de serviciu mobrism.ro.

-Xael este in continuare fan clorofila.

-Daca a venit si Cristinel,zis si oracolul capitalei, ati belit ciocanu' ,nu mai mergeti cu mobra, de frica! Legenda spune ca filmul matrix este bazat pe faptele lui, nu ne bagam.

-WotRU2Me,om, si a asumat vina pentru tot, mai putin pentru faptul ca a postat aici= "injectia letala, boss".

 

 

Bine   bre  si  IO  ???  

In  cazul acesta  propun o iesire in weekend  spre  NT  [ plecare  7: 00 am  OMV  Colentina  ]  intr-un scop  caritabil / religios  si anume  botezul  si ungerea  intr-o cristelnita  [ cu vin  otetit  ]  a  preafericitului  intelectual  bugetar   Lucica  urmatorul  PAPA  .

 Lista  este  deschisa  pentru  toti  privatii  si  somerii  din  Ro.

1...

2...

3...

4... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, vik55 a spus:

IPHONE  ,,,,,  intelectualule  ,,,,,te-am  adus  la disperare  😂.

Fara majuscule, desteptule. Nu m-ai adus decat pe scaunul de la birou. Da' ia zi, e foarte cool sa nu se stie nimic de tine, dar sa o arzi superior pe net, nu? Ca e la moda faza asta.

Acum 10 minute, Starcream a spus:

Stai linistit ca si asta e veteran de școala veche, a studiat putin, dar stie multe.

A, "școala vieți", cu un singur "i". Stiu multi de astia. De obicei ii evit.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Luciane , in caz ca ai uitat, esti profesor de SPORT. Esti umplutura in invatamant. Esti un fel de babysitter pentru copii intre doua materii importante.

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bă, b.o.u.l.e, am facut liceul pedagogic (stii ce e aia? In caz ca nu, iti explic: am iesit cu calificare de invatator, dupa cursuri de 5 ani. Invatatorul e ala care ti-a pus tiloul in mana si te-a invatat sa scrii, cand tie iti curgeau mucii pe caiet si-i trageai in gura, sa nu se murdareasca foile), abia apoi FEFS. Nu trebuie sa ma justific. Sper sa ai copii obezi, cu scutire la educatie fizica, carora sa le fie lene sa se ridice ca sa-si puna telefonul la incarcat.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

@Lucian_M

 

Da da , la cat esti de intelijent...nici macar titulatura nu ai. 

Esti criminal de comic atribuindu-ti meritele unor profesori buni din trecut ...fara legatura cu tine .

4 minutes ago, Christian 1 said:

Mno,ati basit si topicu' asta...

 

Dude , mai lasa prostia asta sa se odihneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faca-se voia ta. :)

Cristi e numele nu dude,alune,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io-te ce o da la cotit. Vrei sa ma justific in fata ta? Ma intreb de ce ti-ai ales nickname-ul asta pe forum. Am o banuiala, totusi: copila razgaiat, care a re de toate si se simte superior, crezand ca toate i se cuvin. Smecher tare la tastatura, face jdemilioane de euro pe an (ca doar e argat la vreo firma mare, cu profit enorm, care contribuie la bugetul statului), se plimba prin diferite tari (macar virtual), detine adevarul absolut.

 

Ia zi, iti trimit un borcan de dulceata, sa ti-l torni in slapi cand iesi cu mobra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gogule  daca  ai  terminat  liceul  hai  ca te  iau  la  mine la firma   .

 

Ne intelegem  noi  cu banii   pe  bune  acum  fara  misto  .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

 

 

Luciane , ce spui tu despre invatamant este ca si cum un injiner mediocru  se lauda ca alti injineri au ridicat turnul Eiffel .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine va dati  intilnire dupa blocuri si rezolvati ca intre barbati,daca mai exista asa ceva...ca din virful pixului e usor a scrie injuraturi

Dupa cit timp si energie consumati pe aici sunt clare niste chestii:

1-nu aveti multe alte bucurii

2-mergeti prea putin cu motorul

3-cititi prea putin sau deloc

4-aveti grave probleme cu orgoliul

Pacat,o sa va treziti la final ca ati footoot timpul complet aiurea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu recunosc ca nu merg pe cat mi-as dori, pentru ca mai sunt si altele de facut. Recuperez la sfarsitul lunii (nu stiu destinatia, dar plecam oricum).

Cat despre orgoliu, nu ma simt, dar sunt cativa atotcunoscatori pe aici de cere nu se poate incapea. Macar tastez de la tastatura, nu de pe mobil, ceea ce inseamna ca, daca stau la pc, mai fac si altceva pe langa browsing (video editing).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faca-se voia ta. 

Cristi e numele nu dude,alune,etc

 

Mai  nene  ma doare  burta de ras ,,,,,  cum  a putut   s a  puna  botul   copilul  asta din Nt .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, goe 75 a spus:

 

 

Luciane , ce spui tu despre invatamant este ca si cum un injiner mediocru  se lauda ca alti injineri au ridicat turnul Eiffel .

Pai si tu nu esti injiner? N-ai evoluat de la statutul de cornuta, de acum 15 ani, cand eu aveam caruta si tu trageai alene la ea?

Chiar acum, vik55 a spus:

Faca-se voia ta. 

Cristi e numele nu dude,alune,etc

 

Mai  nene  ma doare  burta de ras ,,,,,  cum  a putut   s a  puna  botul   copilul  asta din Nt .

Invatatorul tau te-a mintit, nu se scrie asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...