Sari la conținut

atentie la politiste !! :)) navodari 8->9 /06/2019


valitaz
 Share

Postări Recomandate

Acum 2 minute, Lucian_M a spus:

Taaaaare prost mai esti... Am ajuns sa ne laudam ca stam in vest, iar ce-i in est e naspa... Cati ani ai?

 

Prefer sa te ignor. Fa si tu la fel.

Chiar te legi de toata lumea, cred ca te-ai prins din cate mesaje am pus pe forum acesta ca nu ma bag in seama far motiv, dar chiar nu m-am putut abtine acuma.

Le dau dreptate colegilor de mai sus.

Noapte buna, eu am de lucru acuma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 53 minute, danytm a spus:

Chiar te legi de toata lumea, cred ca te-ai prins din cate mesaje am pus pe forum acesta ca nu ma bag in seama far motiv, dar chiar nu m-am putut abtine acuma.

Le dau dreptate colegilor de mai sus.

Noapte buna, eu am de lucru acuma

Mereu e cate unu care face pe desteptu si se pisa contra vantului fix sa iasa in evidenta. 

Iti pierzi timpu aiurea ca la varsta lui asa moare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, XaeL a spus:

Ba, eu nu ma mai obosesc cu tine. Daca vrei sa intelegi ca fapta e vatamarea din culpa, iar ultrajul e circumstanță agravantă (ca de aia adauga la pedeapsa si nu prevede o pedeapsa separata ca o fapta de sine statatoare), bine. Daca nu, iarasi bine.

 

Daca vrei sa stii oficial cum sta treaba, fa o adresa la poliția rutiera. Sau posteaza pe site-uri de avocați, ca sunt destule. 

 

Momentan, parerea ta se bazeaza pe o informatie invatata in urma cu nu stiu cati ani, care este foarte clar contrazisa de codul penal (partea aia in care scrie ca vinovăția poate fi atat sub formă de intentie cat si de culpa). Dar tu esti analfabet functional sau sari peste informatia care nu iti convine, ca ai invatat tu altfel in liceu. De parca ce ai invatat tu e garantat invatat bine (de catre tine) sau predat bine (de catre profesor).

 

Mai departe eu pun punct discutiei cu tine pe acest topic, cel putin pana apar niste argumente valide noi. Nu amintirile tale din copilarie.

 

Gigele, esti praf si pulbere, tu nici macar nu intelegi ce este acela ultraj, pt ca daca ai intelege nu ai mai debita tampeniile astea. Bine ca nu esti procurer sau judecator ca nu ai fi fost bun de nimic.

Acum 5 ore, Starcream a spus:

Prietene, cu mana pe inima iti spun ca ai nevoie de tratament serios.

 

Hotul striga hotii.

Acum 5 ore, Starcream a spus:

Te-as ruga totusi sa dai quote la paragraful in care eu mi-am dat cu parerea cu privire la încadrarea juridică a faptelor descrise pe aici. Eu nu imi amintesc.

Imi amintesc doar cum tu, un mecanic mediocru de drujbe, crede ca stie drept penal.

 

 

Nu ti-ai dat cu parerea cu privire la incadrarea juridical dar prin postarea asta te-ai bagat in seama ca si cum eu as gresi. Si ca sa nu mai fie dubii te intreb: e ultaj sau nu? La cum te vad eu cred ca vei ocoli raspunsul ca sa nu te faci de ras.

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 ore, Nguyen a spus:

 

Silvere, mai scrie omul si in graba cateodata, degeaba te cramponezi de treaba asta.

 

??

Ce faci academiciene, te lasa memoria?

Uite cea frumos ne invatai chiar pe 25 Mai (am facut o rima pentru tine):

 

 

Ei acuma ia spune, cum mai stam cu cheia cu crichet?

Sau este vreo chesatie mileniala de imi scapa mie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 59 minute, Silver Arrow a spus:

Ei acuma ia spune, cum mai stam cu cheia cu crichet?

Sau este vreo chesatie mileniala de imi scapa mie?

 

Nu vad nimic gresit in ceea ce am scris acolo, poate ne luminezi tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, cuki a spus:

Procurorul ii stabileste incadrarea...

 

Stabileste conform legii, nu din burta cum faceti voi. Din datele pe care le avem pana acum nu exista nici un ultraj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai scris, dar vad ca trebuie sa repet:

NU mai cereti date care fac obiectul cercetarilor (alcoolemie, zile de la IML, etc....)!

 

Este totusi un forum public, si pana la definitivarea cercetarilor (in mod sigur) si/sau a procesului (de preferat) nu trebuie facute publice niciun fel de date. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, ilarionciobanu a spus:

 

Zice ca crichetul e un sport si nu prea merge la cheie. In rest, sanatate

 

Eu voiam sa vad ce spune el, te-ai bagat tu repede. Popular aceste chei sunt denumite in fel si chip: clichet, cheie cu clichet, decric, cricket, samd. Pe cati ai auzit tu sa foloseasca in vorbirea uzuala de SDV?

Chiar acum, Silver Arrow a spus:

Ne pui si noua aici o poza cu cheia ta cu crichet?

 

As putea sa pun, dar la ce ti-ar folosi? Tu esti un mos libidinos care invita fetele sa-ti probeze mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, Nguyen a spus:

 

Eu voiam sa vad ce spune el, te-ai bagat tu repede. Popular aceste chei sunt denumite in fel si chip: clichet, cheie cu clichet, decric, cricket, samd. Pe cati ai auzit tu sa foloseasca in vorbirea uzuala de SDV?

 

As putea sa pun, dar la ce ti-ar folosi? Tu esti un mos libidinos care invita fetele sa-ti probeze mobra.

Pai exact asta iti spune toata lumea dar nu poti sa bagi la cap: nivelul tau de cultura tehnica este la nivel de cultura populara (Stiinta pentru Toti), la fel ca si limbajul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 16 minute, Silver Arrow a spus:

Pai exact asta iti spune toata lumea dar nu poti sa bagi la cap: nivelul tau de cultura tehnica este la nivel de cultura populara (Stiinta pentru Toti), la fel ca si limbajul tau.

 

Ca de obicei, cand nu ai argumente bagi din burta. Ai venit si tu pe topicul asta sa te bagi in seama, te-ai suparat ca te-am facut libidinos de cand o invitai pe Niko sa-ti probeze motocicletele si acum ai devenit troll si hater.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 57 minute, Nguyen a spus:

Pe cati ai auzit tu sa foloseasca in vorbirea uzuala de SDV?

Ce treaba au SDVurile cu cheile? Ai idee ce e un SDV si te rog sa nu zici ca s-ul ala vine de la scula ca si cheie sau surubelnita sau patent ...🤦🏻‍♂️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Aion2014 a spus:

Ce treaba au SDVurile cu cheile? Ai idee ce e un SDV si te rog sa nu zici ca s-ul ala vine de la scula ca si cheie sau surubelnita sau patent ...🤦🏻‍♂️

 

Era cu titlul de exemplu, nu te agita ca un pepsi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ,esti un papagal care arunca cuvinte la intamplare sperand sa nu fie cineva care chiar sa se priceapa la ce aberezi matale pe aici, silver& co...sho pa' el ca e de trollat, as face treaba asta personal dar nu am renuntat la fb ca sa ma apuc pe aici de asta. Aveti grija totusi ca e E.T. omul ... Ajungi greu la nivelul lui de inteligenta... Cam artificiala dar na... E mare hype cu A.I.-ul in ziua de azi... Milenialii astia 😪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Aion2014 a spus:

Am inteles ,esti un papagal care arunca cuvinte la intamplare sperand sa nu fie cineva care chiar sa se priceapa la ce aberezi matale pe aici, silver& co...sho pa' el ca e de trollat, as face treaba asta personal dar nu am renuntat la fb ca sa ma apuc pe aici de asta. Aveti grija totusi ca e E.T. omul ... Ajungi greu la nivelul lui de inteligenta... Cam artificiala dar na... E mare hype cu A.I.-ul in ziua de azi... Milenialii astia 😪

Treaba este mai complexa. Daca urmaresti ceea ce scrie colegul nostru Profesor Doctor Academician in orice domeniu, vei constata ca el s-a infiripat pe aici din cauza ca probabil in viata reala are impresia ca nu este apreciat la adevarata valoare. Nici la serviciu si nici acasa.

Si atunci incearca sa isi construiasca in mediul virtual o imagine de atotstiutor, el fiind de fapt un mediocru, care are habar de cate ceva, insa strict de suprafata.

Dar este simpatic de urmarit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, Silver Arrow a spus:

Treaba este mai complexa. Daca urmaresti ceea ce scrie colegul nostru Profesor Doctor Academician in orice domeniu, vei constata ca el s-a infiripat pe aici din cauza ca probabil in viata reala are impresia ca nu este apreciat la adevarata valoare. Nici la serviciu si nici acasa.

Si atunci incearca sa isi construiasca in mediul virtual o imagine de atotstiutor, el fiind de fapt un mediocru, care are habar de cate ceva, insa strict de suprafata.

Dar este simpatic de urmarit.

 

Gura larga, spui multe dar nimic pe fond. Eu cand am intrat pe acest topic am postat la subiect, pe urma au venit repede trolii (silver, pacanel, starcream) sa faca singurul lucru pe care il stiu ei: troleala de doi bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 56 minute, Nguyen a spus:

tu crezi ca stau sa-mi bat capul cu unul care si-a facut cont la misto?

Pe ce se bazeaza afirmatia ta? Verifica profilul si vei vedea ca am "numarul la vedere". Cat despre SDVuri hai sa iti dau o mana de ajutor(sau sa te bag Mai rau in ceata) ce e ala CF(hint e SDV) il poti intreba pe conu' Gogu dar exista posibilitatea ca acest acronim sa aibe Mai multe intelesuri... Care e ala bun?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...