Sari la conținut

Accident Bvd Unirii - Nerva Traian 3/7/19


walking^human
 Share

Postări Recomandate

Azi, in jur de ora 13, pe sensul spre rondul piata Alba Iulia, in mijlocul intersectiei din titlu, statea in fund pe jos un barbat de 40-50 ani, langa el fiind casca, un F650 (parca), si un auto cu bara indoita (nu retin modelul).

 

Riderul era constient si vorbea la telefon, insa din ce am vazut avea un picior intr-un unghi aiurea si niste pete de sange pe blugi. Nu am considerat oportun sa opresc- nu aveam cu ce sa-l ajut si n-am vrut sa mai vin (si eu) doar sa casc gura si sa fac poze.

 

Sper ca e ok si ca macar fractura nu era deschisa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este bine, fara fracturi, doar socul initial si ceva contuzii. Din fericire nu a fost grav. Am vazut cum s-a intamplat, o desteapta cu ford fusion nu a cedat trecerea, si tot ea cu gura mare, ca a avut viteza mobra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia care conduc Ford, niste Peugeot-isti neimpliniti...si nici cu Daciile nu mi-e rusine, bineinteles si BMW-urile, de Opel nu mai vorbesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, littlekriminal a spus:

Astia care conduc Ford, niste Peugeot-isti neimpliniti...si nici cu Daciile nu mi-e rusine, bineinteles si BMW-urile, de Opel nu mai vorbesc...

ai uitat vw si skoda  :P 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 12.07.2019 la 12:13, george05 a spus:

cacao, deci eu sunt neîmplinit, fwutui. Am mai învățat un lucru nou. 🤣🤣🤣

La mobre, treaba sta altfel, vfr ul nu este mobra, zzr1400 este pentru sugaci, ss ul este motorul ideal pentru un barbat, ducati este ideal pentru mecanici,incepatori sau avansati.😂

Mai completati voi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

KTM pt cine e oare? Nu de alta dar am Ford(deci sunt naspa), am SS(deci sunt barbat adevarat) si KTM SM(????). Avand in vedere cele de mai sus, astept decizia forumului ca sa fac media aritmetica sa vad in ce categorie de om ma incadrez.🙄🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mad.alin🤣🤣🤣🤣🤣 Masina si ss-ul nu valoreaza mai mult decat doua pungi de seminte de la aprozar. Deci pica. 🤣🤣🤣

 

@GoodKat:fan Adolf nu sunt, am barba, nu mustata. 🤣 Mersi mersi, e jucarie faina mobreta. 

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca o moto bmw necesita si o masina similara, nu merge fordul.

 

Sa ti explic: proprietarul de auto bmw nu mai poarta lantul de aur la gat,s a demodat, a realizat ca este mult mai util pe post de distributie😂

 

La moto Bmw, acelasi drac, cand vin saracii si te intreaba, boss, "de ce e asa auriu lantu?", aici este sansa ta sa etalezi smecheria. "Am pus lant de aur pentru ca il curata bijutierul, nu mecanicul cu benzina, aia e pentru saraci"😂😎

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 12.07.2019 at 10:55, littlekriminal said:

de Opel nu mai vorbesc...

Stai bre, ca si eu conduc Opel. Ce-au astia cu Opel? Sa vand masina, preventiv?

 

Unde mai pui ca am cruiser Vakasaki, nici nu vreau sa ma gandesc ce specie de varzar sunt de fapt.

Editat de Wolfman
Meh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Ice-D a spus:

Vezi ca o moto bmw necesita si o masina similara, nu merge fordul.

 

Sa ti explic: proprietarul de auto bmw nu mai poarta lantul de aur la gat,s a demodat, a realizat ca este mult mai util pe post de distributie😂

 

La moto Bmw, acelasi drac, cand vin saracii si te intreaba, boss, "de ce e asa auriu lantu?", aici este sansa ta sa etalezi smecheria. "Am pus lant de aur pentru ca il curata bijutierul, nu mecanicul cu benzina, aia e pentru saraci"😂😎

🤣🤣😂🤣😂

 

Naiba sa ma ia de neserios. Deci nu-s nici cal nu-s nici magar, cu utilajele din dotare. Mi-am irosit viata pana la varsta asta necunoscand de fapt sensul vietii. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis că mă abțin și uite că nu o fac...nu înțeleg nevoia de topic atâta vreme cât nu ai oferit ajutorul. Cum vine asta ,treci, vezi, ajungi acasă și deschizi un topic în speranța că ce..?! Poate am eu o zi mai blue..

 

La 12.07.2019 la 10:56, Taz Asg a spus:

ai uitat vw si skoda  :P 

Și cu ăștia cu skoda ,ce aveți?😋

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...