Sari la conținut

Tura Duminica 07-07-2019


AparTeGeorge
 Share

Postări Recomandate

As baga o tura Duminica, nu e batut nimic in cuie, nici ora, nici traseu(le putem stabilii de comun acord) , as pleca pe la un 7-8 dimineata iar traseul as prefera ori Transalpina, Transfagarasan sau o Lepsa

Daca sunt doritori  sa scrie acum sau sa taca pe vecie !!! 😁

 

P,s : nu ies sa "ma dau" , ies sa ma plimb, vreau sa ajung acasa sanatos si cu amintiri placute

Motorul din dotare : Fjr 1300

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Acum 5 ore, AparTeGeorge a spus:

P,s : nu ies sa "ma dau" , ies sa ma plimb, vreau sa ajung acasa sanatos si cu amintiri placute

Atunci deschiderea unui topic nu e cea mai buna idee, pentru ca se pot lipi unii care nu au același ritm / stil cu tine. Urcă-te singur pe motor și dă-i bice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, Paca a spus:

Daca ramane unul cu el ...deja putem vorbi de grup ...case closed  :)))

Mergem cu el? Eu zic sa nu...ca stii ca noi cand mergem, rupem cate ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Si eu o sa ies sigur in weekend.Si tot sa ma plimb ies pt ca inca nu am un echipament bun pt vreme atat de fierbinte. Daca suspectii principali nu se aliniaza la start o sa ma bag si eu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, l.u.v a spus:

Atunci deschiderea unui topic nu e cea mai buna idee, pentru ca se pot lipi unii care nu au același ritm / stil cu tine. Urcă-te singur pe motor și dă-i bice.

Eu am scris ca "nu ma dau" ca sa stie "racerii" cum se va merge, care vrea sa mearga tare, se pot duce linistiti

Iulian - o sa merg pe TransAlpina , imi place mai mult

Acum 5 ore, Mickey20 a spus:

Daca veniti pe Lepsa , ne vedem acolo . Plecam un grup destul de mare din Brasov si dam o Lepsa-Focsani_Buzau-Siriu-Brasov

👍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca nu i stric topicul de duminica. eu as vrea Buc A3 Ploiesti Cheia Brasov apoi inapoi pe DN1 pana la Floresti (max Ploiesti) ca trebuie sa ajung si la Targoviste. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
48 minutes ago, Alex28 said:

Vreau eu sa merg maine pe Lepșa cu plecarea  din Bucuresti. Am înțeles că se lucrează pe porțiunea dinspre Focșani și ma gândeam sa merg pe Tg Secuiesc. 

Maine mergem pe Lepsa cu Plecare din Buc . Intalnire la Petrom Miorita la 7:30 si plecarea la 08:00. Vrem sa plecam asa devreme ca sa trecem de Valeni inainte sa vina caldura . Traseul Buc-Cheia-Brasov-Tg.Secuiesc-Siriu-Buc.( in principiu ...iesim sa ne plimbam nu sa facem trasee batute-n cuie).

Momentan suntem doi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, W00 a spus:

sper ca nu i stric topicul de duminica. eu as vrea Buc A3 Ploiesti Cheia Brasov apoi inapoi pe DN1 pana la Floresti (max Ploiesti) ca trebuie sa ajung si la Targoviste. 

Stai frate linistit ca nu e panica, vbiti ce doriti 👍😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, goe 75 a spus:

Maine mergem pe Lepsa cu Plecare din Buc . Intalnire la Petrom Miorita la 7:30 si plecarea la 08:00. Vrem sa plecam asa devreme ca sa trecem de Valeni inainte sa vina caldura . Traseul Buc-Cheia-Brasov-Tg.Secuiesc-Siriu-Buc.( in principiu ...iesim sa ne plimbam nu sa facem trasee batute-n cuie).

Momentan suntem doi.

Acum am vazut mesajul, vin cat pot de repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Noi am ajuns acasa . Cheia -catastrofala ...Lepsa -senzationala ...Siriu foarte fain.

Nu mai am energie si pt maine . Va doresc drum bun si distractie maxima !  Scuze ca ne-am interpus peste topicul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am bagat TransAlpina 

A fost ok,  totul bine, am luat un tov incepator cu mine si i-am dat teroare, 600km in conditiile in care el saracu a mers pe superSport 😂dar sa mers lejer si l-am asteptat si nu am fortat nimic, a mers in ritmul lui

 

Next Time va fi LEPSA !!!! 

Poate ne anturam cativa de pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, AparTeGeorge a spus:

Am luat un tov incepator cu mine si i-am dat teroare

E cel care postase că mai bine se plimbă singur? :huh:

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, john17 a spus:

E cel care postase că mai bine se plimbă singur? :huh:

Nu frate, sa blimbat cu mine

Acum 13 ore, Paca a spus:

Tocmai despre asta e vorba ...sper ca glumesti doar 

"Incepator" e mult spus, a mai avut motor omu dar a luat pauza cativa ani si acum il consider incepator😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, Paca a spus:

Tocmai despre asta e vorba ...sper ca glumesti doar 

 

nu glumeste... doar se amuza!

 

 

 

Editat de TETEA.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...