Jump to content
Sign in to follow this  
PzKpfW

Bilete VIP la etapa MotoGP din Cehia (Brno, 2-4 august 2019)

Recommended Posts

Se vând două bilete VIP la etapa de motomondial la Brno. Programul pe week-end se poate vedea în poze. Cazarea (2 nopți) este la Hotel Orea în Brno (4 stele). Prețul biletelor este de 2000€ (prețul de achiziție a fost de aproximativ 2800€).

1.thumb.jpg.447b569223942670096ff62a17ffee86.jpg 2.thumb.jpg.7c362ee2acb6fa088e88e011296c2872.jpg

3.thumb.jpg.48381e76e59b000fac1e0c755bc834e1.jpg

Și nu mai mergem? 😂

12 hours ago, Flower-Power said:

Și nu mai mergem? 😂

pfahahahahaha cata fasaiala

Edited by Ribo

Am trecut acum o luna pe la Brno, erau amatori p'acolo. Niste carnati cehii, nu m-au lasat sa intru la tribuna sa ma uit si eu o jumatate de ora la ciumecii aia. M-am uitat ca borfasul peste gard.

La Monza n-am avut nici o problema, chiar s-au bucurat sa imi ia 5 euro pe bilet.

Neserios taso lu karel :( 

16 hours ago, Flower-Power said:

Și nu mai mergem? 😂

Nu tu ai spus că nu vrei să mai mergi? :( De-asta le vând.

2 hours ago, TheHuskyCrobats said:

Am trecut acum o luna pe la Brno, erau amatori p'acolo. Niste carnati cehii, nu m-au lasat sa intru la tribuna sa ma uit si eu o jumatate de ora la ciumecii aia. M-am uitat ca borfasul peste gard.

La Monza n-am avut nici o problema, chiar s-au bucurat sa imi ia 5 euro pe bilet.

Poate era ceva trackday privat unde se prevede în mod explicit că nu ai voie cu spectatori.

M-am răzgândit, hai!

Acum 1 oră, PzKpfW a spus:

Poate era ceva trackday privat unde se prevede în mod explicit că nu ai voie cu spectatori.

Era trackday normal. Intrau cehii si cu biciclete si pe jos si cu masina. Eu am oprit la poarta si da-i pe engleze. Portarii nu m-au lasat sa intru nici cu masina nici pe jos. Am intrebat la hotelul din stanga intrarii care este treaba. Receptionera mi-a zis ca nu poate sa ma ajute (chiar daca e intrare directa de la hotel  si ca trebuia sa spun la poarta ca ma duc la restaurant si ma lasau sa intru. Sincer mi-a lasat un gust amar in gura.