Sari la conținut

wekeend 27-28 iulie-caut idei


Adrian M.
 Share

Postări Recomandate

Salut,

we viitor vreau sa dau o tura,  sambata retur duminica, alaturi de sotie si de mistret(r1200rt). N-am idee incotro... Poate fi la noi, poate fi si la vecini, max 450 km pe zi. As dori si ceva de vazut, destinatia sa fie de vizitat, sau pe traseu. Sunt in pana de idei. Si ,desigur, daca vrea cineva sa se alature, discutam :)

As fugi spre zone mai racoroase, deci nu cazane(am fost deja , e chin cu caldura), nu delta-si acolo cald de mori). 

Asa ca, apelez la forumistii plimbaciosi :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cortul PE malul Marii la krapetz . Apoi cap kaliakra SI o portie de midii la dalboka SI o baie in golf bolata.... Baga Google sa te convingi  Si povesteste apoi aici cum a fost...

Dupa camping iesi PE plaja SI faci Stanga.... Apoi cauti un loc prin padurice pentru Cort. Poti manca la una din terasele de PE plaja sau in ezeretz la wild duck. Poti incearca SI campingul din ezeretz dar acolo era un pic de faleza ,iar daca ploua iesi cam greu din padurice Pana la drum. Oricum Baga Google SI vezi daca iti place . Poze nu Mai am pentru ca telefon prost SI user SI Mai prost... nu a facut backup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma, m-am oprit la 2 obiective turistice, pe care nu le-am vazut pana acum: Cheile Banitei, si Pestera Bolii. Ambele langa Petrosani, deci acolo cazare, aruncat echipamentul moto in camera,  suit pe moto pana la obiective, si apoi  luat la pas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...