Sari la conținut

Honda CB650F 2016 Cebelina <3


orzancatalin
 Share

Postări Recomandate

Cum deja este domnisoara cu acte in regula, cred ca e timpul sa cunoasca lumea de pe forum. :) 

 

Ea este Cebelina, cea mai noua membra a familiei. Este o Honda CB650F din 2016 care a ajuns de pe plaiuri franceze pana in Bucuresti, casa ei pentru multi ani de acum inainte. In momentul de fata sta linistita alaturi de o batranica CB500 din 2002 si o Suzuki GSF, asteapta cumitica intr-un garaj subteran pana luni cand si eu o sa imi iau actele necesare sa o scot in oras! :D

 

Pot sa va spun ca daca trec 2 zile fara sa ii aud motorul mi se face dor. Aici vorbesc serios, e un sentiment cum nu am trait pana acum. 

 

Motocicleta este stoc, in afara de crash pad-uri TBR  si un inel de rezervor SW-MOTECH, are 3000km pe odometru si este foooaaarte putin plimbata, judecand dupa stickerele prezente pe bascula, a fost motocicleta de showroom. 

 

In ultimul rand, cautam prieteni pe termen lung, o sa cautam ajutor legat de consumabile si ce sa alegem ca sa fim amandoi fericiti, dar asta cand o sa iesim in trafic.

 

 

Asfalt uscat! Sa ne vedem pe strada!

 

IMG-20190504-WA0014.jpg

IMG-20190504-WA0012.jpg

IMG-20190504-WA0011.jpg

IMG_20190705_210236_300.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...