Sari la conținut

Peugeot 307 pret?!


SuzukiRf600R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Chiar acum, paulynos a spus:

Pai eu as lasa-o, dar numai daca o lasi tu primul pe aia din fata lui "ti" :cheers:

O fuck am gresit!!!! Ziceti :))) Nu mai zic nimic...zi tu un pret pentru Peugeot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, littlekriminal a spus:

Eu l-as pune la 3000. Daca timp de o saptamana nu primesti niciun apel, mai scade cu 200, apoi tot asa.

Merci! Astept ziua de maine ca am un drive test si apoi vad cat voi fi de disperat sa o vand. Acum nu sunt deloc, testez piata cu 3500 iepuroi doar ca sa nu ma sune tot samsarul. Dar sunt dispus sa o las si la 101 dalmatieni, doar sa fie bine!

Acum 16 minute, SuzukiRf600R a spus:

Am o cruda si e si a dracului :D  Cineva mi-a propus un teren intravilan, dar nu am intrat in detaliu nici de zona, daca e sau nu in Bucuresti (eram bogat acum:P), nici cati mp, nici daca e la strada..not for me genul asta de afacere. Ziceti domnilor un pret...chiar asa? 😐

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, littlekriminal a spus:

Eu l-as pune la 3000. Daca timp de o saptamana nu primesti niciun apel, mai scade cu 200, apoi tot asa.

 

Pai si de ce sa se chinuie ...cand poate din prima sa o lase la 400 epuroi si gata ...oricum , noi stim ca el nu sta in firfireii astia de masina , iar vanzarea asta este asa sa-si omoare timpul . 

Parca mai avea ceva agregate tzipla la vanzare  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 54 minute, Georgica_Popescu a spus:

 

Pai si de ce sa se chinuie ...cand poate din prima sa o lase la 400 epuroi si gata ...oricum , noi stim ca el nu sta in firfireii astia de masina , iar vanzarea asta este asa sa-si omoare timpul . 

Parca mai avea ceva agregate tzipla la vanzare  :)

Nu tzipla, noi! Merci de reply, le vand la pachet pentru un pret bun :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm ca la Toyota se cam cumpara/vand orice marci de masini, atat timp masinile sunt intr-o stare decenta.
Hmm... eu am fost la Toyota Nord cu masina personala, fabricata in dec 2010 si nici nu au vrut sa o vada ( ca este veche). Daca stii un dealer care ar vrea sa discute da-mi de știre.

Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 13 minute, mrrlr a spus:

Hmm... eu am fost la Toyota Nord cu masina personala, fabricata in dec 2010 si nici nu au vrut sa o vada ( ca este veche). Daca stii un dealer care ar vrea sa discute da-mi de știre.

Noroc, era vorba de Toyota Pitesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, frigider a spus:

Pff asta e pejo din aia de e implicata in multe accidente de moto.

 

Feriti-va!

Al doilea comentariu tare :D:P

Pana acum recunosc ca nu a gustat nicio masina si niciun motor, si sper nici sa o faca. Deci cumparati cu incredere!!! :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, SuzukiRf600R a spus:

 

Pana acum recunosc ca nu a gustat nicio masina si niciun motor, si sper nici sa o faca. Deci cumparati cu incredere!!! :) 

asa este cand nu mergi cu ele nici macar pana la piatza ...se pastreaza ....mai are oleaca nguyen si te pupa ...esti idolul lui !!! :lol:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Ice-D a spus:

Motor bun, oarecum curata masina, dar tot vei lua un pret mic pe ea,probabil 2-2500 maxim. Lumea are boala pe nemtesti. Daca zici ca e moft, mai bine stai linistit.

 

Salut. Dupa ce am vazut ce ofera piata in 13-14 mii de euro, pot zice ca am cea mai smechera masina🤣😂 Scaune incalzite, oglinzi incalzite, senzori de ploaie si de lumini, climatronic si torpedou refrigerat plus un super portbagaj...nu mai vand nimic! Iar la 2mii-2500 chiar ca nu o dadeam. Eu vedeam un pret minim de 3 mii si maxim, cat o fi fost. Asadar doamne ajuta, topic inchis!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, SuzukiRf600R a spus:

 

Salut. Dupa ce am vazut ce ofera piata in 13-14 mii de euro, pot zice ca am cea mai smechera masina🤣😂 Scaune incalzite, oglinzi incalzite, senzori de ploaie si de lumini, climatronic si torpedou refrigerat plus un super portbagaj...nu mai vand nimic! Iar la 2mii-2500 chiar ca nu o dadeam. Eu vedeam un pret minim de 3 mii si maxim, cat o fi fost. Asadar doamne ajuta, topic inchis!

Pai daca nu te deranjeaza sa circuli cu un "vanator de motociclisti" e pacat da o dai la 2000 sau 2500 €.

Am si eu un Peugeot 407 ramas la firma pe care am vrut sa il vand acuma vreo 2 ani. Avea 40.000 km si mi se oferea in jur de 4500€ max

Asa ca am hotarat sa il pastrez dat fiind ca masina noua cam la fel inseamna in jur de 20.000 €.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Ca sa nu mai deschid un nou topic cu privire la cei 160 de cai pe care ii are peugeotul, in afara de imbracare bord in piele, ce pot sa’i fac?! 
A da foc si a lua alta e o solutie, dar astept si altele 😂
 

 

4E86E582-2CFE-4F4B-8F20-70F6B14A93A8.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, taong_mapagbiro a spus:

mictioneaza intai pe ea si abea dupa da-i foc ! 🤗

Report. Dar nu am pretentii de la tine.

Chiar acum, Baxxter a spus:

Da cu el peste motocicliști, de-aia e făcut.

Nu cred ca ai vrea, oricand poti fi tu unul 😂 deci nu e buna nici asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 01.06.2020 la 20:48, SuzukiRf600R a spus:

Ca sa nu mai deschid un nou topic cu privire la cei 160 de cai pe care ii are peugeotul, in afara de imbracare bord in piele, ce pot sa’i fac?! 
A da foc si a lua alta e o solutie, dar astept si altele 😂
 

 

4E86E582-2CFE-4F4B-8F20-70F6B14A93A8.jpeg

Prea multe solutii nu ai, decat un marker de aceeasi culoare. 

Pe viitor,cauta in comert acest silicon, cel mai bun pe care l am folosit.

res_134465c81aae668d641e9f008fe92fa7_300x300_5gqv.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci @Ice-D. Nu-mi dau seama daca este pentru bord shinning sau are si capacitate de umplere. uitandu-ma strict la ce scrie, cred ca face parte din categoria detailing si nu repairing (daca exista termenul asta :P). Pana una alta am fost in dedeman, solutie simple de 2in1 (seringa cu 2 substante), am mestecat ca-n mamaliga, am intins frumos cu o spatula care a si intrat in crapatura bordului, finisat frumos la suprafata, pus bolobocul sa vad daca e drept (exagerez) si am lasat-o peste noapte. dimineata ca nu mai puteam dormi (exagerez iar) am mers la masina si pare ca s-a "inchegat" bine. acum voi vedea cum reactioneaza si la caldura si incerc sa dau un marker negru pe rasina respectiva. doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.08.2019 la 16:07, SuzukiRf600R a spus:

 

1.jpg

8.jpg

2.jpg

9.jpg

3.jpg

 

 

Se vede că nu ai avut toți banii când ai cumpărat-o, ți-au dat-o fără fund. Pe aia completă scrie SW.

Editat de Penetru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 33 minute, SuzukiRf600R a spus:

...acum voi vedea cum reactioneaza si la caldura si incerc sa dau un marker negru pe rasina respectiva. doamne ajuta!

da ce crezi ca developeaza o menstruatie?

sa o faci sa arate ca noua nu se mai poate, bord nou sau vinde cotetzul si ia-ti un olcit

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, superbec a spus:

da ce crezi ca developeaza o menstruatie?

sa o faci sa arate ca noua nu se mai poate, bord nou sau vinde cotetzul si ia-ti un olcit

 

 

nici nu am zis ca o fac ca noua. odata dezvirginita, mai poate fi virgina? doar sa-i schimbi...placa/plansa :d 

Am avut oltcit. buna masina!!!

 

Acum 11 minute, Starcream a spus:

Pui un mileu acolo, la fix o sa fie

am pus deja, ma enerveaza ca la curbe pleaca. pun deasupra elefantul sa-l tina....solutii sunt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...