Sari la conținut

Poze Amintiri de la Intalnirile Nationale


Postări Recomandate

Oare ce se intampla? 

1.Nu au mai avut loc intruniri? 

2. S-au tinut dar au fost cum se spune "vopsit gardul" 

3. Nu a mai fost entuziasm? 

4. S-a creat un precedent cu blocarea postarilor M. A. N. Romania,  si acum nu se mai indrazneste a posta? 

 

Se prevede migratia pe alte forumuri ori pe Facebook?

 

Screenshot_2019-08-26-17-55-23-656_com.android.browser.thumb.png.8fec954d67c4fdc0505e888f8d36c3f5.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi că numai ce a fost întrunirea "comuniștilor" și "atașiștilor" de la Hales cu mai puțin de două săptămâni în urmă. Oamenii au pus poze și impresii. Trebuie doar să cauți.

Întruniri nu înseamnă doar MAN. Zic și eu... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 26.08.2019 la 18:40, Kagemusha a spus:

Vezi că numai ce a fost întrunirea "comuniștilor" și "atașiștilor" de la Hales cu mai puțin de două săptămâni în urmă. Oamenii au pus poze și impresii. Trebuie doar să cauți.

Întruniri nu înseamnă doar MAN. Zic și eu... 

"Zici si tu"... ceva ca sa zici. 

Stii unde te afli acum? Stii in ce loc? 

Citeste sus titlul capitolului. Sau daca nu uitate in pagina si vezi despre ce este vb. Ai sa constati ca este locul normal al postariii pozelor de la Intruniri nationale, NUMAI CA SUNT FARA ANUL IN CARE VIETUIESTI ACUM-2019, si asta era intrebarea mea. 

Raspunsul tau este tipic politician roman, diversiune verbala, indepartarea de intrebare, nicidecum un raspuns obiectiv. 

Nu e vb aici de MAN. Ala a fost luat doar amintit ca problema/exemplu. 

Iar daca tu crezi ca e normal "ca trebuie doar sa cauti" ori sa frunzaresti forumul, îti spun ca esti un dezordonat. Si varza imprastiata ar fi daca pe fiecare pagina comunitara s-ar posta anunturi tip bazar/accidente/excursii externe/samd/POZELE DE LA INTRUNIRI NATIONALE-subiectul discutiei. 

Peace man! hai sa revizuim chestiunea. 

Editat de TeDy 'M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 hours ago, TeDy 'M said:

.......

Eu am crezut că ești doar ignorant. Însă ești și fudul. În postul meu nu am dorit să fiu ironic, doar ți-am atras atenția că folosind funcția de căutare pe forum poți găsi cu ușurință informații precum cele pe care aparent le cauți. Asta dacă nu ai băgat doar bățul prin gard. Sau dacă nu ai deschis topicul doar pentru a găsi confirmări ale unor aberații exprimate sub formă de întrebări.

O să îți răspund la întrebări, poate așa vei înțelege:

1. Da, au mai avut loc întruniri/întâlniri. Oamenii au postat și anul , pentru cei mai grei de cap. Numai din ce îmi amintesc au avut loc:

asta: https://motociclism.ro/topic/755998-seawolves-bike-fest-12-7-9-iunie-2019/

asta: https://motociclism.ro/topic/758113-la-comuniste-hales-pe-drumuri-comunale/?tab=comments#comment-4552830

sau asta: https://motociclism.ro/topic/758192-întrunirea-de-comuniste-si-atașe-2019-plaiul-foii-23-25-august/

2. Vei avea răspunsul la a doua întrebare dacă vei deschide link-urile respective.

3. Tot de acolo te vei convinge dacă entuziasmul mai există sau nu.

4. Numai cei care au mintea în beznă pot afirma că nu se îndrăznește a se posta. Oamenii au spus ce aveau de spus, au fost și aprecieri pozitive și critici și nimeni nu a fost împiedicat să-și spună părerea.

 

Dar dacă asta te face fericit, o ai mai mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 26.08.2019 la 18:40, Kagemusha a spus:

Vezi că numai ce a fost întrunirea "comuniștilor" și "atașiștilor" de la Hales 

Foarte bine ca a fost, dat TU esti tare "bolovan"!!! 

Pentru ca nu vrei sa intelegi ca este, SAU SE VREA... ca trebuie sa fie o ordine aici! 

Daca a avut loc intrunirea de care zici si ai postat, de ce macar tu nu le-a pus in locul bine indicat si frumos construit pe acest forum? 

Numai baietii de la Roata de foc-Magureni Prahova 2019, au postat asa cum se cuvine, CINSTE LOR! si am vazut asta. 

Toate celelalte topicuri sunt din anii precedenti. 

Ori poate crezi ca adminii (ori noi cei ce ne petrecem pe aici) nu au ce face decat sa caute si sa mute duiumuri de poze daca or fi? 

Mai trebuie inca odata sa iti dezenez cu un print screen cele afirmate de mine? 

Poftim! Despre asta e vb in topic, 

Capitolul 3.2

        Poze din anul 2019, de la:

 

Screenshot_2019-08-29-07-01-04-812_com.android.chrome.png

La 27.08.2019 la 6:01, john17 a spus:

Nu se mai o postează aproape nimic despre și de la întruniri pe forum!

Cinste John17 pt postarea cu Magureni de fapt! 

IAR EU CONTINUI SA CRED IN CLARA INTENTIE DE A FI ORDINE AICI, IN STRUCTURAREA FORUMULUI. 

APRECIEM CU TOTII AJUTORUL ADMINIOR DE A LE RÂNDUI, FIIND SI UNELE CAZURI DE POSTARE ACCIDENTALA. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...