Sari la conținut

Motociclist lovit din plin de un autoturism, pe centura Arad


neaorin
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La 04.09.2019 la 22:01, easy ride on! a spus:

 

Sau de "viziuni" de fantome de semafoare (inexistente în acel loc),  @JUST4TNT

 

 

 

Scaunul ala de copil lipit de rezervor cred ca de fapt e pt tine , ca sa te scoata nepotii de pe forum .   Daca nu ai fost in viata ta pe drumul ala , nu mai debita prostii , eu merg  zilnic pe acolo stiu drumul ala mai bine decat stii tu tastele la calculator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te mai in fata si acolo unde e drumul mai sus e semaforul. Daca nu ai trecut niciodata pe aici, nu ai idee de ce cozi se fac uneori, asta e, crede si nu cerceta!

Hai ca sa te ajut: https://www.google.ro/maps/@46.2138804,21.2883701,3a,75y,54.44h,83.17t/data=!3m6!1e1!3m4!1sK5ojyXiRfLd5x7i897gaSg!2e0!7i13312!8i6656

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai 200m. Vad ca esti din TM, poti face o plimbare sa vezi exact ce e la BAT, daca nu ne crezi pe cuvint.

Totusi poza e din 2011, acum e altfel, au si modernizat-o pentru un pic de fluenta (din sens opus).

Sincer, nu am idee, probabil ca aici fiind in oras treaba e fifty-fifty.

 

Eu, ca outsider, inca nu am reusit sa inteleg de ce foarte multi aradeni merg cum merg, de parca ar fi ajuns aici pentru prima data (cum s-a intimplat si accidentul asta). 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind un profesionist opreste un utilaj de zeci de tone,o fi avut el vreun motiv,nu?

Cine e constient si vrea sa manince pensie de la stat  merge usurel in astfel de cazuri

Eu zic ca e un caz clar de greseala de incepator,si ca topicul ar fi mai util inchis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, einstein1984 said:

ala care a virat stanga vedea bine din dreapta si un tir stationat pe stanga.... Nu era undeva o regula cu depasitul in intersectii? 

Era. Depășirea e interzisă in intersecții nedirijate. Deci nu se aplică. 

In schimb e interzisă unde nu ai vizibilitate. Ma rog, asta am mai zis si mai pe la începutul topicului..

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, einstein1984 said:

colegul incompatabil inteleg ca si-a furat-o fix la fel ca protagonistul topicului asta. 

Eu nu am inteles deloc ce a facut al nostru. Ca ii cam lipsea coerenta la postarea initiala. Astept cu nerăbdare info suplimentare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ma insel... 

Acum 40 minute, XaeL a spus:

Era. Depășirea e interzisă in intersecții nedirijate. Deci nu se aplică. 

In schimb e interzisă unde nu ai vizibilitate. Ma rog, asta am mai zis si mai pe la începutul topicului..

totusi inainte de inetrsectie, nu e oleaca de linie continua? Oare? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...