Sari la conținut

Shabla/Tuilenovo - weekendu' asta


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Nu m-am decis la mobra sau conserva. Am de luat potaia cu mine.

Cazare la cort la malu' marii sau prin sat.

Traseu (in functie de cine se mai aduna) - Vineri  ora 17:-00 - Bucale - Ezerets- Shabla. ( fie pe Negru Voda fie pe Caralarasi - bac )

Daca iau mobra - vin cu capra, yamaha 660 R, nu alerg.

 

Scoruri - cort - 4 leva / persoana / noapte ( baie, wifi, taverna).Cazare la dubla de lux - 50 BGN. ( 25 eur).

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@all,scuze, eram in telefon. nici vorba de suparare.acum e cam slab semnalul, doar wifi, deh, buncar..

 

cazare - Shabla sau Ezerets, in functie de cati/cum sunt(em).

karia ( pe booking) e varianta de lux :)

cortul este pe malul marii ( in zona Lavaza sau in padure la Ezerets) ( in a II a varinta e wild camping ), la Lavaza avem tavernute.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

99,9%  sunt acolo  de maine [ cred ca plec pe la un 8  dim ]  NU  la cort ai vreun pont pt o cazare mai aproape  de plaja ???  vin cu masina suntem  2  daca vrei  la coserva  cu  drag .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vedeti ca nu stiu ce zi de sarbatoarea au bulgarii si fac o punte de 3 zile deci daac vremea e buna s-ar putea sa se dea repede cazarile.

 

eu as pleca pe la 3 cu mobra din Bucale.

sau dupa 6 cu conserva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca incerc  acum  oricum de venit tot tot  vin  a gasit Isabel  ceva la 5 km                                                               

cand poti  suna-ma ,,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, john17 a spus:

La Lavaza mă așteptam să aveți cafea... 

Pff, de mult voiam să explorez zona aia - cu moto - dar nu știu dacă se aliniază astrele pt weekend. M-am abonat la topic oricum. 😛

sa vezi ce scoici au, nu numai cafia

si merge si platit cu cardul ( rev o lut )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex o sa luam  o  mare  m_ _ e  cand sunt zilele lor libere ne trateaza  cu  curu [  mai ales  la  taverna  aia  ] am gasit  un fel de pensiune la 5 km zona  sahabla  singura  cu conditii decente  asta este .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, vik55 a spus:

Alex o sa luam  o  mare  m_ _ e  cand sunt zilele lor libere ne trateaza  cu  curu [  mai ales  la  taverna  aia  ] am gasit  un fel de pensiune la 5 km zona  sahabla  singura  cu conditii decente  asta este .

nu stiu ce sa zic. pana acum am dat - n am luat. dar daca tu zici ..:)

IMG-20190906-WA0007.jpg

IMG-20190906-WA0006.jpg

IMG-20190906-WA0007.jpg

IMG-20190906-WA0008.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai deschid alt topic ca este aceeasi destinatie. Eu si mihaivaradero am amanat-o pt duminica. Plecare la 09 de la benzinaria de pe dreapta, inainte de lacul lebada. Pe autostrada apoi trecerea la bulgari  prin vama veche. La intoarcere venim prin dobrich, tutrakan ruse buc

Scuze,,, ne vom intalni la o benzinarie pe langa decathlon, pe theodor palady. Ma uit pe harta acasa sa vad ce benzinarie este. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, MIHAI VARADERO a spus:

Alex,scuze ca iti folosim topicul. Dar o sa venim pe autostrada si vom intra pe la vama-veche

E o placere sa mi l folositi:)

Cand mergeti?

Scuze.am vazut acum .luni.9.

Pas.asfalt uscat

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, magarusulmarius a spus:

Nu mai deschid alt topic ca este aceeasi destinatie. Eu si mihaivaradero am amanat-o pt duminica. Plecare la 09 de la benzinaria de pe dreapta, inainte de lacul lebada. Pe autostrada apoi trecerea la bulgari  prin vama veche. La intoarcere venim prin dobrich, tutrakan ruse buc

Scuze,,, ne vom intalni la o benzinarie pe langa decathlon, pe theodor palady. Ma uit pe harta acasa sa vad ce benzinarie este. 

 

zi clar la ce benzinarie

daca ma trezesc, vin si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...