Sari la conținut

Caut Garaj sector 2


Flower-Power
 Share

Postări Recomandate

Bună seara, caut să închiriez garaj (căci o să vină iarna la un moment dat ) pentru motocicletă în sector 2 , de preferat. Aveți ceva recomandări și info legate de preț, condiții?

Mulțumesc anticipat.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, am eu un garaj pe care l-am inchiriat acum 2 ani, platesc 210 lei / luna si parca l-as imparti cu cineva. accesul se face cu un lift foarte spatios ( cu telecomanda) este pe calea calarasilor langa benzinaria mol . uscat, fara soareci , sobo, gandaci ori alte oratanii.  detalii mai multe pe pm sau telefon. daca suntem 3 , platim fiecare 70 lei, desi in garaj incap 6 moto, prefer sa ma rezum la 3 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa depozitezi motocicleta gratis la mine in Mogosoia, pana la urmatorul sezon , am remorca de transport, nu vreau bani,  am suficienti, vreau doar sa ajut bafta,  asfalt uscat cat a mai ramas, tel 0722661919

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 06.09.2019 la 22:40, magarusulmarius a spus:

salut, am eu un garaj pe care l-am inchiriat acum 2 ani, platesc 210 lei / luna si parca l-as imparti cu cineva. accesul se face cu un lift foarte spatios ( cu telecomanda) este pe calea calarasilor langa benzinaria mol . uscat, fara soareci , sobo, gandaci ori alte oratanii.  detalii mai multe pe pm sau telefon. daca suntem 3 , platim fiecare 70 lei, desi in garaj incap 6 moto, prefer sa ma rezum la 3 

Ok. Iau legătura cu tine, aș vrea să vin să îl văd și mergem pe varianta 3 motoare cum spui tu. Sună bine.merci

La 07.09.2019 la 0:53, Aurelian Pintilie a spus:

Poti sa depozitezi motocicleta gratis la mine in Mogosoia, pana la urmatorul sezon , am remorca de transport, nu vreau bani,  am suficienti, vreau doar sa ajut bafta,  asfalt uscat cat a mai ramas, tel 0722661919

Mulțumesc pentru ofertă dar prefer să îl știu aproape.🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...