Sari la conținut

Cheile Dobrogei 2019


Postări Recomandate

Loc super,oameni frumoși,organizare de nota 10 cu + !!! Mulțumim organizatorilor și cerem scuze că am plecat fără să gustăm ciorba lor.... aveam de făcut drum lung către casă și am stat prea mult la focul de tabără...super atmosferă!!! Felicitări chitaristului!!!!

Să ne vedem sănătoși!

Asfalt uscat!

20190831_193515.jpg

20190831_181003.jpg

20190831_193355.jpg

20190831_074633.jpg

20190831_180957.jpg

20190831_181011.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal mă dau pe un ....scuter, motoretă....o struțo-camila!!!! First bike Energic. O chinezărie asamblată in România! Credeți că a-ți putea să mergeți la drum cu mine în condițiile în care viteza mea de croazieră este max.80 km/h?!

Am postat și în forumul scuterelor căutând parteneri de drum ...in zadar! Prefer să mă "dau" cand și cu ce pot decât să pierd timpul pe net!

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kostas boda Foarte bine faci, plimbă-te cum dorești și unde dorești iar dacă ai impresii de împărtășit, împărtășește-le !Nu te lăsa timorat de marca sau mărimea motorului, câinii latră caravana trece. Vei găsi și parteneri de drum în cele din urmă dar să știi că e la fel ca la sex :) adică nu oricine vrea cu oricine și e normal, fiecare are dreptul de a selecta. Faptul că ne deplasăm pe două roți nu înseamnă că suntem toți la fel și compatibili. S-auzim de bine !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 15.09.2019 la 6:21, Aurelian Pintilie a spus:

ce tare toata lumea posteaza ce a facut .... dar n-ar posta nimeni ,,, hai sa mergem acolo sa facem aia sau alta,,,, no comment

PMS?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Muretto Grundieg a spus:

@kostas boda Foarte bine faci, plimbă-te cum dorești și unde dorești iar dacă ai impresii de împărtășit, împărtășește-le !Nu te lăsa timorat de marca sau mărimea motorului, câinii latră caravana trece. Vei găsi și parteneri de drum în cele din urmă dar să știi că e la fel ca la sex :) adică nu oricine vrea cu oricine și e normal, fiecare are dreptul de a selecta. Faptul că ne deplasăm pe două roți nu înseamnă că suntem toți la fel și compatibili. S-auzim de bine !

 

+1! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...