Jump to content
Sign in to follow this  
pussicat

Caut garaj sector 6,Drumul taberei,Militari

Recommended Posts

Salutare bikeri si bikerite, caut sa închiriez garaj pe perioada de iarna pentru al meu motor deoarece imi va sosi la sfârșitul lui octombrie -începutul lui noiembrie,cunoașteți pe cineva in zona Dtumul taberei sau Militari care ma poate ajuta cu cazarea acestuia?

Multumesc 

Un garaj in zona Drumul Taberei costa cam 400 de lei pe luna.

Nu inchiriaza nimeni pentru 3-4 luni.

Iti propun sa ne auzim in Noiembrie...

Acum 2 ore, pussicat a spus:

Salutare bikeri si bikerite, caut sa închiriez garaj pe perioada de iarna pentru al meu motor deoarece imi va sosi la sfârșitul lui octombrie -începutul lui noiembrie,cunoașteți pe cineva in zona Dtumul taberei sau Militari care ma poate ajuta cu cazarea acestuia?

Multumesc 

Si eu am nevoie de un loc de parcare prin Militari. Poate impartim garajul, dacă vrei.

Acum 42 minute, Papa_Bear a spus:

Ok multumesc frumos,ne auzim in noiembrie 

Acum 1 minut, caracterincompatibil a spus:

In militari plătești cam 400 lei pe toată durata iernii.la un service moto

Unde? La care service?

Acum 5 minute, caracterincompatibil a spus:

In militari plătești cam 400 lei pe toată durata iernii.la un service moto

Multumesc frumos de informație

1 oră în urmă, Papa_Bear a spus:

400 pe lună? What?

da, cam asta e pretul pe care il stiu si eu, dar in banii astia intra si pregatirea de iarna (curatare, ungere, etc)

Mno.maine am treabă la acel service și pot sa întreb detalii despre gararea pe timpul iernii...cine vrea locație și confirmare preț.scrieti un mesaj

hai la noi în garaj. aleea haiducului, lângă Favorit. e încălzit, are apă, muzică și bere la rece. la preț ne-om înțelege noi, dar va fi mult mai mic decât acești 400 de lei care se vehiculează pe aici. dă-mi de veste la 0753.379.594 dacă ești interesată.

Acum 17 minute, monsteristu' a spus:

hai la noi în garaj. aleea haiducului, lângă Favorit. e încălzit, are apă, muzică și bere la rece. la preț ne-om înțelege noi, dar va fi mult mai mic decât acești 400 de lei care se vehiculează pe aici. dă-mi de veste la 0753.379.594 dacă ești interesată.

Multumesc frumos am salvat numarul de telefon si ne auzim curând 

Pe bulevardul Timisoara la bbc racing stiu ca e vorba de cazare pe timp de iarna, pret nu cunosc dar ii cauti pe net si discutati la telefon

Salutare tuturor,

Si eu doresc sa inchiriez un garaj in Drumul Taberei, de preferat in interiorul buclei, pe termen mai lung (cel putin cat stau acolo in zona cu chirie).

Vreau sa parchez motoarele, niste scule, si diverse maruntisuri din casa. As cam vrea sa fac o servisare mai amanuntita motorului motiv pentru care as prefera sa inchiries un garaj, vs un loc.

Dar daca ramane spatiu (si sigur ramane), contra unui procent din chirie (rezonabil) mai pot tine 1-2 motoare.

@pussicat  sper ca nu te superi ca am postat aici, dar am zis sa nu deschid un topic nou, separat,  cu acceasi cerinta :D + ca daca gasesc un garaj, va ramane loc inside

La 07.10.2019 la 14:44, Tyrathect a spus:

Salutare tuturor,

Si eu doresc sa inchiriez un garaj in Drumul Taberei, de preferat in interiorul buclei, pe termen mai lung (cel putin cat stau acolo in zona cu chirie).

Vreau sa parchez motoarele, niste scule, si diverse maruntisuri din casa. As cam vrea sa fac o servisare mai amanuntita motorului motiv pentru care as prefera sa inchiries un garaj, vs un loc.

Dar daca ramane spatiu (si sigur ramane), contra unui procent din chirie (rezonabil) mai pot tine 1-2 motoare.

@pussicat  sper ca nu te superi ca am postat aici, dar am zis sa nu deschid un topic nou, separat,  cu acceasi cerinta :D + ca daca gasesc un garaj, va ramane loc inside

Stai linistit nu este nici o problema.